Можете ли да ми помогнете да събера 20-30 попълвания на една анкета?

ivanesai

New Member
Здравейте!
Участвам в стажантско състезание, ще съм Ви много благодарна ако отделите 2 минути и попълните анкетата ми на тема "Социални отговорности на компанията към служителите ѝ". Трябват ми 20-30 попълвания, за да мога да направя проучване.
Благодаря предварително! :)
Линк към анкетата: https://forms.gle/cn5wVbeV6uwZtMEk8
 
Готово от мен, успех. :)
 
Тук сме предприемачи (уж), не служители.
Направи анкета, която да може да се попълни от гл. точка на работодател.
 
Попълнено и от мен. Според мен може още социални придобивки да се добавят. Мултиспорт карти, плодови дни (безплатно плодове за служителите) или други такива (знам и за пица ден - пак за сметка на фирмата всеки последен петък на месеца). При други има ваучери за дрехи, ама там ги задължават да са официални на работа. Изпраща се на екскурзия цялото семейство (избира се - лятото или зимата). Поемане на разходите, ако решиш да се сертифицираш в нещо, което е свързано с работата ти.

Както и да е, основните ги има. Успехи. :)
 
Здравейте!
Участвам в стажантско състезание, ще съм Ви много благодарна ако отделите 2 минути и попълните анкетата ми на тема "Социални отговорности на компанията към служителите ѝ". Трябват ми 20-30 попълвания, за да мога да направя проучване.
Благодаря предварително! :)
Линк към анкетата: https://forms.gle/cn5wVbeV6uwZtMEk8
Попълнено, но трябва да има и за собственици някакъв вариант.

Пусни после резултатите да ги видим, може и да има интересна информация.
 
Ей, ама голям зор да изтъкнете, че сте работодатели, а не прости служители. Анкетата е създадена с цел да се чуе мнението на служителите - именно тяхното. :)

Факт е, че служителите във форума сме малко, а и работим предимно онлайн, така че някои от посочените в анкетата социални придобивки са неприложими за нас. Това не пречи на попълването на въпросника, обаче. Който смята, че има какво да каже - казва и заминава. :)
 
Ей, ама голям зор да изтъкнете, че сте работодатели, а не прости служители. Анкетата е създадена с цел да се чуе мнението на служителите - именно тяхното. :)

Факт е, че служителите във форума сме малко, а и работим предимно онлайн, така че някои от посочените в анкетата социални придобивки са неприложими за нас. Това не пречи на попълването на въпросника, обаче. Който смята, че има какво да каже - казва и заминава. :)
Да, вярвам, че и те са били някога работници за някой, най малкото. Странно е, ако си почнал в бизнеса веднага. :) Дори чирак на някой, за да разбереш занаята. ;)
 

Горе