Моя сайт

DeyanMarkovski каза:
DEATH каза:
Хахахахаха http://online.bultra.com/translate.php ми преведе това "If you are experiencing problems with the download please use this direct link." ето така "Ако вие преживявате проблеми с получената информация моля употреба това насочи указател."
:D на мен Skycode ми превежда user - наркоман :D
 
quote="Blinky"]Еми става, но наистина слаб е на информация, добави некви интерестни ресурси. Безплатни статии за онлайн маркетинг и т.н.

Оправи си подредбата на всички графики. Изглежда разхвърлено. И нека "Make your money" е центрирано и под него добави кратко описание на сайта с ключовите ти фрази, така ще станеш малко по-добре за посетители и оптимизация за търсачки - да е с по удебелен текст от останалият текст.

Търсачката на Google в дъното на сайта не е готино да ти почва сайта с търсачката. Мисля че е по добре да поразгледат из сайта и да си харесат нещо преди да попитат Google за търсеното от тях нещо.

Успехи, иначе много ми харесва сайчето ти и има голям потенциал да знаеш. :D[/quote]
Много,много благодаря!
 
Няма нищо, но ако нещо не ти е ястно можеш да зададеш някой друг въпрос, повечето въпроси за като малък изпит, кой какво знае по въпроса, защото съм сигорен че не всеки тук е 100% информиран по даден въпрос.

Та тамплейта е това което виждаш като интерфейс на сайта - кожа още мъ викам.
 
Lilyth каза:
DeyanMarkovski каза:
DEATH каза:
Хахахахаха http://online.bultra.com/translate.php ми преведе това "If you are experiencing problems with the download please use this direct link." ето така "Ако вие преживявате проблеми с получената информация моля употреба това насочи указател."
:D на мен Skycode ми превежда user - наркоман :D

Код:
"user" (n.,sg.,3 p.) translated from English means in Bulgarian:
     [b]потребител, потребителка[/b]
     експлоататор
     наркоман

Ако някой може да намери онлайн преведач, който не превежда дословно нека го сподели.
 
Повечето онлайн преводачи заботят заедно с отворени прозорци: английско-български и българо-английски речник. Защото след превода на дадено изречение се чудиш какво е имал предвид софтуера или ти нещо не чаткаш майчиният си език. :lol: :lol: :lol:
По-вероятно да е първота май. :D

Най-добрият който знам е на Altavista но няма Български език, сори.
 
Леле, направо се побърках!
Трябва да го напиша това някъде, че ще ми избият бушоните всеки момент, пък ако го постна в digitalpoint сигурно ще ме баннат :)

От един месец се занимавам с тоя сайт, дето ми е в подписа и до сега такъв зор не бях виждал. То е сигурно, щото, разииш и, не е за някой друг, ами е собствен проект, ама това юзърите (наркомани ли са кви са), са голям инат.
То не бЕха уеб директории, не бЕха прес рилийзи (ебати, това на кирилица как изглежда), статии, "лична кореспонденция" с разни гъзари, дето си мислят, че са единствените уебмастъри на ПР6+ сайтове, а ефекта от тия 4 седмици реално погледнато е почти нулев.

Сега пиша някви артикъли в самия сайт, та да започне около това да се върти идеята, ама пичовете идват, четат я и после я коментират не в сайта, а в копието, в смисъл, там където е постната с линк. И то не върви да му кажеш на тоя катун "Абе, не пиши тук, вземи се регистрирай" и това ще вземе да ми докара някой инфаркт на млади години :)

Преди време (3-4 години) се хванах да правя един портал за пънк/хардкор и т.н. - е за 1 година се събраха супер много хора.
Сега ако е някой проект за чичко/лелка дето искат посещения става, пък за мен лично като е - не ще. Пу!

Goodbye, cruel world! :D

Ще взема да си взема малко почивка :)
 
@Phil даи възможност да се пише и да се ползва без реистрация това ще ускори растежа :) вярно че ще имаш малко проблем с спамът но такива са времената :( повечето хора ги мързи да си правят регистрации на непознати саитове камоли да си инсталират непознат софтуер..........

иначе аз съм от хората които ползват windows и linux... без лоши чуства но няма да си сложа софтуера ти. Нищо лично аз даже нямам G toolbar и не ползвам Г аналитикс защото г взеха да събират прекалено много данни от потребители си което не ме кефи, не че имам какво да крия но имам силно развито чуство за собственост и моите данни са си мои...... ще ги показвам на които си искам когато си искам и срещу съответното заплащане...

не ползвам и кракнат софтуер защото никога нямаш идея какво точно е имал напредвид авторът на кракът ( някога като бях геимър най- ги обичах тези дето пишеха изключете си антивируса за да ви тръгне тази игра :evil: ) и оп няколко троянеца на компа......... както споменах такива са времената ....

П.С. Аз отскоро ползвам и линукс но досега не е крашвал докато windows (легален и ъпдеитнат до зуко) от време на време продължава да го прави ...

А за почивката бих ти казал направи го една седмица не пипвай нищо обмисли нещата и после пак се захвани.....
 
Малко офф: какъв Линукс си си качил, ако имаш нужда от помощ кажи - до където мога, ще помогна :)

Почивката не помага, даже за млади сайтове пречи доста :D

В събота си вкам "Е са тоя сайт няма да го пипна цял ден" и тъкмо излизам с джипчето и кучето да ги разходя на Витоша и един приятел по телефона: "Бате, индекса е blank page с Google Ads".

А т'ва за регистрацията, да мислех да го направя, обаче все забравям и сега след поста директно отивам към админ панела :)
 
coolice каза:
( някога като бях геимър най- ги обичах тези дето пишеха изключете си антивируса за да ви тръгне тази игра :evil: ) и оп няколко троянеца на компа......... както споменах такива са времената ....

ХахахахаХАХАХаха мале мале мале МАЛЕ маааааале МАЛИИИИИИ!!! :D
хАХАха :] За пръв път чувам за такова нещо. И ти кво? Изключваше ли си антивирусната програма :]
 
@DeyanMarkovski не си спомняш тези времена.... виндовс беше версия 98 игрите тръгваха с крак.exe .... а повече от полвината хора си нямаха антивируси... а които си имаше го зарибяха да си го изключи ...... не си го изключвах и видях за ко става на въпрос.... пускаш си кракът /треинъра и фпрота полудяваше...... иначе можеше и до ден днешен да съм си ламе... и с пълен с вируси комп....


@Phil линукса е UBUNTU ядва се..... засега проблеми нямам освен с wirelessа :( иначе мисля да мигрирам на Open SUSE но още се колебая....

btw като махнеш регистрацииете и мине малко време може да споделиш имаш ли подобрение в ситуацията с коментарите......

А почивката от време на време е задълже да не изпуши човек... Ако не за цяла седмица поне за един ден :)
 
За добрите стари времена: Много добре си спомням и аз тия кракове. Даже имаше една игричка, На-някой-си Ultimate Garage, дето и крака и оргиналното ехе бяха с троянци. Ех, а на Razor, H20 и тем подобни групички, дето правеха дори инсталърите с ония гадни МИДИ-та помните ли ги?
Спомням си, че си правех едни бат файлове дето пускаха първо крака после играта. Ех, бяха времена...

Колкото до Линукса, недей да слагаш тая гадост СУСЕ. Аз го издържах точно 2 месеца - адски е тромав, файловата му структура е пълен боклук - всичко е нахвърляно по разни директории, изобщо не става. Иначе в продължение на доста време бях със Slackware и мога твърдо да заявя, че ако искаш да научиш Линукс, това е дистрото.
От скоро минах на Ubuntu с KDE (Кубунту) и съм доста доволен. Дебиан-а винаги ми е харесвал и вярно, че е малко "като за юзър", но върши чудесна работа, така че или Убунту или Слек, ама тия немски шитове изобщо не си губи време то с тях :D
 
:) Мерси за съвета относно SUSE. Тези мисли за миграция към него ми минаваха през главата защото си викам нали е немски и се поддържа от голяма фирма като Novell.... Ще си остнана на Ubuntu нали съм си доволен от него :) Аз по принцип не съм си го качил за да го разучавам* а като десктоп система за да си цъкам в нета по спокоино :) защото ми писна от spyware, вируси, антивируси и windows..... (windows ката машина я държа заради някои софтуери които ползвам)

сложих му и един аvast за linux за всеки случаи :) надявам се и тук да не съм сбъркал с избора? бих се радвал да изкажеш едно мнение и за това :)

*Първата ми среща с линукса беше RH 6 нещо си да видя що за чудо е това.... Слак не съм си качвал....
 
Ами, не си сбъркал, ама аз такова животно никога не съм ползвал. Гледам само темп-а на Firefox и cookie-тата от време на време, ама проблеми до сега не съм имал, а съм си правил "краш" тестове, за да видя дали хитрите "хакери" са направили нещо по-масово за Линукс, ама не са все още, или поне аз не съм го хващал.

Точно за това стана дума вчера в хардуер бг - че вирусите вървят с времето, в смисъл, че преди правеха едни грозни файлчета дето ти преебават системата, заразяват ехе-тата, а сега са 99% spyware, adware и такива глупости - на къде отиваме, вече да не ти е кеф да 'фанеш некой вирус :D
 
ДеянмАрковски ти хубаво си направил търсачка на момичето за нейният сайт а защо като си толкова ентилигентен не махна google адсенсе кода от сорце на търсачката а го остави там!

Така му се трупат $ на него в неговият google account ;)
 

Горе