Мъже срещу жени

Мъже срещу жени

  • Аз съм мъж

    Votes: 175 75.4%
  • Аз съм жена

    Votes: 57 24.6%

  • Общо гласове
    232
От: Мъже срещу жени

интересно предложение от страна на джъст; гледам колежките от Лондон примерно са заложили на същата идея - seo-chicks. com

пс. на тея работи с хващането на балами мога да ти отговоря, но ще вземе да стане някой сексистки спор, а аз вече ги избягвам :)
 
От: Мъже срещу жени

Eee, горе написах !
Що да повтарям ;)
И между другото това е доста банално: "на колко си"... Обичам нови изрази ! Помогни на детето да си обнови речника с думи!
Може да си на 40 и да пишеш като мен "празни" теми. Може да си на 10 и да пишеш като 40 годишен... ;) (дано схвана иронията)
А тоя форум си е яка къртечница на спам...какво точно те възмущава?
Обяснявам се понеже понякога не съм ясен май:

Жените си личат по писането. Ако не от първия пост - от втория, третия,...
Ама ако си на някоя по-крехка (пуберИтетна) възраст едва ли ще усетиш разликата. Ама пък толкова по-живо ще те интересува тоя въпрос... Затва и ми стана интересно.

Да беше направил анкетата неанонимна щом толкова искаш да каталогизираш женската аудитория :)
 
От: Мъже срещу жени

Обяснявам се понеже понякога не съм ясен май:

Жените си личат по писането. Ако не от първия пост - от втория, третия,...
Ама ако си на някоя по-крехка (пуберИтетна) възраст едва ли ще усетиш разликата. Ама пък толкова по-живо ще те интересува тоя въпрос... Затва и ми стана интересно.

Да беше направил анкетата неанонимна щом толкова искаш да каталогизираш женската аудитория :)

E, аз не търся някоя конкретна ;)
Мисля,че разбрах по друг начин предния ти коментар.
Възрастта не е от значение - пак се повтарям...
Усетът е вроден талант или се придобива. И при двете няма как да им сложиш възрасти.
 
От: Мъже срещу жени

E, аз не търся някоя конкретна ;)
Мисля,че разбрах по друг начин предния ти коментар.
Възрастта не е от значение - пак се повтарям...
Усетът е вроден талант или се придобива. И при двете няма как да им сложиш възрасти.
Вроден талант друг път.
И много кротко ми отговаряш :( - надявах се да скочиш да ме мачкаш със сарказъм.

Човек няма с кого да се заяде тия дни пу да му се невиди...
 
От: Мъже срещу жени

Вроден талант друг път.
И много кротко ми отговаряш :( - надявах се да скочиш да ме мачкаш със сарказъм.

Човек няма с кого да се заяде тия дни пу да му се невиди...

И да се напъваш, ако не ти е вроден талант да усещаш хората - просто забрави... Е, друго е, ако се имаш за голям познавач (а другите не те имат за такъв).
Аз не скачам...обикновено на мен ми скачат, а аз се пръскам от смях ;)
Ама и ти не си достатъчно заядлив .
Нека не страним от темата - момиченцата продължават да са 6.
 
От: Мъже срещу жени

Освен да гласувам, не видах причина и да пиша пост, но така или иначе съм в бройката. Повечето жени от форума, не си губят времето в празни приказки, а работят...
Успех на всички колеги в бизнеса!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Мъже срещу жени

С Изида може би сме гласували в един и същ момент и таз анкетата не е отчела една от двете ни на всичкото отгоре :)
 
Последно редактирано:
От: Мъже срещу жени

дам жените повече работят ама като количество а мъжете работят по малко но доста по качествено..така че жените винаги са назад и си "остават голямото удоволствие на мъжа" метафорично казано.
 
От: Мъже срещу жени

дам жените повече работят ама като количество а мъжете работят по малко но доста по качествено..така че жените винаги са назад и си "остават голямото удоволствие на мъжа" метафорично казано.

Ех,НАСЕ,НАСЕ не се изказвай така,че женското неа ти връзва:).По-нежно.
 
От: Мъже срещу жени

Касандра, това че са мъжки не пречи да са колежки

Мошето и харкоконата ви отсрамват достойно, но все пак понаминавайте по често от тук има какво да отсеете
 
От: Мъже срещу жени

А бе хич не сте малко, към момента сте 17 на брой, което за мен е повече от учудващо...до преди малко си мислех, че тук си правим форумно sousage party :> . В ред на други мисли, радвам се че има и женско съсловие тука.Надявам се да не заформите коалиция, че ще стане страшно.

Бест уишес!
 
От: Мъже срещу жени

Разбира се, че трябваше да има и трети избор.
Това ми напомня на една поговорка "Да се роди живо и здраво, а като порасне само ще реши от какъв пол е"
 
От: Мъже срещу жени

А бе хич не сте малко, към момента сте 17 на брой, което за мен е повече от учудващо...до преди малко си мислех, че тук си правим форумно sousage party :> . В ред на други мисли, радвам се че има и женско съсловие тука.Надявам се да не заформите коалиция, че ще стане страшно.

Бест уишес!
Даже аз лично мисля, че сме и повече, обаче не всички са гласували в анкетата.
 
От: Мъже срещу жени

И аз гласувах , гледам мъжете са доста повече от жените ;)
 
От: Мъже срещу жени

Мъжете са доста повече, а дори не са гласували всички в анкетата :wink:
 
Последно редактирано:
Re: От: Мъже срещу жени

Мъжете са доста повече, а дори не са гласували всички в анкетата :wink:
Така е. Наистина мъжете са много повече и се надявах в бъдеще да се изравним и да станем едно към едно. Все пак се предполага и жените да са ок в маркетинга, а за техническата част да си плащат или да са на партньорски начела с някой рабиращ. Опредлено ще се задържи така и в бъдеще. В Америка май е или така или обратното - жените са повече. Това се дължи преидмно на мабизиозните домакини, които не седят по цял ден безцелно пред кома, като някои от един форум за майки. Както казаха преди време и Т.Колев си направи и предаване по въпроса - Как ще ги стигнем.

Гласувайте и давайте движение на статистиката. :)
 
От: Мъже срещу жени

И аз да се отчета +1 женско присъствие във форума, ама наистина сме доста малко... нищо ще компенсираме с качество :D
 

Горе