НАГРАДИ!!! - Защо сме най-готиният Webmaster Форум

искам да кажа едно голямо благодаря на админа и модераторите за готиния,но заслужен подарък. :D сега остава само да си изкарам парички и да си го напълня и ще го направя с ебати кефа.
 
coolice аз нямам време да отида до кат да си подам документите па камоли да седна на компа за повече от 20 минутки.е то за тва аз съм си виновна де,но данке за това че мислиш за това :)
 
georgimateev каза:
ше ти се усмихна от 359 хаха ;)
Тея усмивки бяха едно време като бяхме млади:) Сега обичам да гледам усмивките по банкнотите преди да ги сложа в джоба си 8)
 
Които е бил пропуснат защото не е имал достатъчно постове когато спряхме наградите, и има 200+ поста може да доиде на среща на форума и да получи безплатно напиване :) (18+)

@ Готовси - бате пиши на кирилица 8)


@missy даваи го малко по-сериозно :) знаеш че се изкарват добри парички :wink:
 
Извинявам се за малко тъпия въпрос ама как мога да смечеля някоя награда :p :oops:
 
inviSible каза:
Извинявам се за малко тъпия въпрос ама как мога да смечеля някоя награда :p :oops:
Аами свърши вече :lol: само който е от началото е на кяр :lol: :lol: 8)
 
:oops: дам вече ги няма.който получил получил.все пак всички получават един вид награда тук зашото научават по нешо ново всеки ден и могат да си споделят проблеми,идеи и мисли.
 

Горе