Предлагам: НАИСТИНА! КАЧЕСТВЕНИ сайтове за 30лв

prophet

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Леле, нямам думи. Всеки втори се обижда, правят си нови акаунти, тролят ли, вярват ли си не знам... Не защитавам никого, ама как бихте се почувствали някой да ви влезе в темата и да почне да си води "чат" съобщения? Ако е във ваша тема, веднага ще се вдигнете? :D И защо трябва да занимавате Блинки още от първия ден на 2017 с вашите постоянни караници?

nandibandi

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Отреагирано е.Блинки не е 24/7 на линия за всякакви луди. :) Да седи и да ги дебне на засада. А луди - да ринеш в тази държава. :)
Виждаш ли как силно се усеща отсъствието ти. Никакво мърдане от форума и тва е. ;)

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Поздравления, успя да ми намериш 2-3 грешки, щеше да е нещо важно, ако с това си изкарвах хляба, но както и да е. Да ти представя доказатества? Не те познавам? ИВАЙЛО? Имах ти скайп, темата с прословутите климатици всеки я помни, не ми пиши простотии. Покажи ми един твой проект, повтарям ТВОЙ! Кое искаш да анализирам бре ретард? Ти инсталираш теми, утре клиента Х като ти каже, че трябва да му направиш една проста функционалност, която да му извежда дневните/седмичните/месечните брутни/нетни приходи от онлайн магазина, и ако за това няма плъгин Ивайло баш програмиста увисва! Познах ли? :)
Не, Ивайло не увисва. Интересно ми беше как извади процента? Защото аз ако ти покажа ( въпреки че няма да го направя, защото това значи да ти дам бизнеса си ей така ), си имам статистики за всичко. За всичко. И мога да излазя с точен процент за всичко, свързано с моите клиенти. С това се отличавам от някои хора. Демек - мога не просто да направя някакъв сайт и да се бия в гърдите, че съм велик програмист, ами и да го направя успешен. Хайде ЧНГ и на тебе.

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Пич, освен аз където ти дадох 30 лева и написа 2 статии за тея пари, не знам друг клиент да си имал :D

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Пич, освен аз където ти дадох 30 лева и написа 2 статии за тея пари, не знам друг клиент да си имал :D
Така ли? А портфолиото в темата откъде дойде? Я напиши един имейл до тези сайтове ( които са 2.67% от всички ) и да видим дали не съм писал.

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Виждаш ли как силно се усеща отсъствието ти. Никакво мърдане от форума и тва е. ;)
Видях,чак ме хвана яд, че вместо да си гледам празниците,седя и търкам след някакъв бавно развиващ се дето ще ни прави всичките богати тук...аа,сори....специален. :)

• Like
Реакции: Sky

ArtBean

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Така ли? А портфолиото в темата откъде дойде? Я напиши един имейл до тези сайтове ( които са 2.67% от всички ) и да видим дали не съм писал.

Ивченце, дай го това портфолио бре? Обещавам да спра да те бъзикам, честна дума = )

ArtBean

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Значи, нека да обобщим, както се вижда тук https://www.predpriemach.com/threads/Изработка-на-фирмен-сайт-до-1000лв-Дискусия.59345/ - в средата на 2015-та година нямаш грам представа що е т'ва животно wordpress, и изведнъж след по-малко от година, вече си експерт в 5-6 области, брей мамин златен :)
Да, така е. Уча бързо.Старая се. Проблем?

ArtBean

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Да, така е. Уча бързо.Старая се. Проблем?
Ей Шекспир-е :D След точка се оставя разстояние :) Проблема е, че нищо не си научил, както и да е, вече ми омразна, аре бягай :)

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Ей Шекспир-е :D След точка се оставя разстояние :) Проблема е, че нищо не си научил, както и да е, вече ми омразна, аре бягай :)
Технически грешки се случват. По-лошо е да си неграмотен, не е ли така?

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Ивченце, дай го това портфолио бре? Обещавам да спра да те бъзикам, честна дума = )
Виж ми темата за Creative Content. Толкова и си запознат, че и проценти ми вадиш.
https://www.predpriemach.com/threads/cc-Наемете-професионалисти-за-Вашето-съдържание.67485/
Сега ако откриеш в коя част на поста е портфолиото ще те призная направо... Съжалявам за проблема с изображенията и цените, скоро ще го оправя, за да се запознаеш с услугитени в пълния им блясък, а до този момент може да ги видиш на ccontent.pro ( незавършен сайт и в инфото има корекции преди да кажеш, че не става за нищо )

Последно редактирано:

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Освен, че си писал няколко статии, къде е портфолиото със сайтове? Като изключим недоразуменията, които си правил за себе си?

ArtBean

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Смятай колко трябва да си спрял, че да предлагаш уеб разработки, но да нямаш собствен сайт с портфолио в него и т.н. Преди около 2 години, реших да пробвам твоя адаш Ивайло "UpHero", дадох му задача, която беше малко по-нестандартна и както и очаквах, той накрая се отказа. Много си приличате вие двамата с него. :) Най ме дразни, че виждаш колко си бос и скъсан, но ми се правиш на интересен и кой си мислиш, че ще заблудиш? Мислиш си, че ми крадеш клиенти, че изобщо си някакъв фактор тук - хахахах :) Хората с бюджет, които мачват твоите критерии изобщо не са в моя таргет драги ми смехурко. И последно: Виждам, че т'ва с процентите много те терзае - при условие, че не можеш да направиш една заявка към база данни, не 90 а 99% съм сигурен, че всеки сериозен бизнес не би вървявал с теб ръка за ръка, както се казва :) Good bye my little friend ;)

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Може ли някакво портфолио да получа на лично съобщение ?
Че ти не видя ли портфолиото? Писал е няколко статии, това не е ли достатъчно за да го наемеш за да ти направи сайт? :D

Рейтинг - 0%
0   0   0

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Все още не виждам да е вкаран пламтящ движещ се шрифт. :p
Чак толкова не мисля, че в прекалил. :) Но беше на ръба да го направя. Няма такова чудо от доста време. ;)

Горе