Предлагам: НАИСТИНА! КАЧЕСТВЕНИ сайтове за 30лв

Леле, нямам думи. Всеки втори се обижда, правят си нови акаунти, тролят ли, вярват ли си не знам... Не защитавам никого, ама как бихте се почувствали някой да ви влезе в темата и да почне да си води "чат" съобщения? Ако е във ваша тема, веднага ще се вдигнете? :D И защо трябва да занимавате Блинки още от първия ден на 2017 с вашите постоянни караници?
 
Отреагирано е.Блинки не е 24/7 на линия за всякакви луди. :) Да седи и да ги дебне на засада. А луди - да ринеш в тази държава. :)
Виждаш ли как силно се усеща отсъствието ти. Никакво мърдане от форума и тва е. ;)
 
Поздравления, успя да ми намериш 2-3 грешки, щеше да е нещо важно, ако с това си изкарвах хляба, но както и да е. Да ти представя доказатества? Не те познавам? ИВАЙЛО? Имах ти скайп, темата с прословутите климатици всеки я помни, не ми пиши простотии. Покажи ми един твой проект, повтарям ТВОЙ! Кое искаш да анализирам бре ретард? Ти инсталираш теми, утре клиента Х като ти каже, че трябва да му направиш една проста функционалност, която да му извежда дневните/седмичните/месечните брутни/нетни приходи от онлайн магазина, и ако за това няма плъгин Ивайло баш програмиста увисва! Познах ли? :)
Не, Ивайло не увисва. Интересно ми беше как извади процента? Защото аз ако ти покажа ( въпреки че няма да го направя, защото това значи да ти дам бизнеса си ей така ), си имам статистики за всичко. За всичко. И мога да излазя с точен процент за всичко, свързано с моите клиенти. С това се отличавам от някои хора. Демек - мога не просто да направя някакъв сайт и да се бия в гърдите, че съм велик програмист, ами и да го направя успешен. Хайде ЧНГ и на тебе.
 
Пич, освен аз където ти дадох 30 лева и написа 2 статии за тея пари, не знам друг клиент да си имал :D
 
Пич, освен аз където ти дадох 30 лева и написа 2 статии за тея пари, не знам друг клиент да си имал :D
Така ли? А портфолиото в темата откъде дойде? Я напиши един имейл до тези сайтове ( които са 2.67% от всички ) и да видим дали не съм писал.
 
Виждаш ли как силно се усеща отсъствието ти. Никакво мърдане от форума и тва е. ;)
Видях,чак ме хвана яд, че вместо да си гледам празниците,седя и търкам след някакъв бавно развиващ се дето ще ни прави всичките богати тук...аа,сори....специален. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Така ли? А портфолиото в темата откъде дойде? Я напиши един имейл до тези сайтове ( които са 2.67% от всички ) и да видим дали не съм писал.

Ивченце, дай го това портфолио бре? Обещавам да спра да те бъзикам, честна дума = )
 
Значи, нека да обобщим, както се вижда тук https://www.predpriemach.com/threads/Изработка-на-фирмен-сайт-до-1000лв-Дискусия.59345/ - в средата на 2015-та година нямаш грам представа що е т'ва животно wordpress, и изведнъж след по-малко от година, вече си експерт в 5-6 области, брей мамин златен :)
Да, така е. Уча бързо.Старая се. Проблем?
 
Да, така е. Уча бързо.Старая се. Проблем?
Ей Шекспир-е :D След точка се оставя разстояние :) Проблема е, че нищо не си научил, както и да е, вече ми омразна, аре бягай :)
 
Ей Шекспир-е :D След точка се оставя разстояние :) Проблема е, че нищо не си научил, както и да е, вече ми омразна, аре бягай :)
Технически грешки се случват. По-лошо е да си неграмотен, не е ли така?
 
Ивченце, дай го това портфолио бре? Обещавам да спра да те бъзикам, честна дума = )
Виж ми темата за Creative Content. Толкова и си запознат, че и проценти ми вадиш.
https://www.predpriemach.com/threads/cc-Наемете-професионалисти-за-Вашето-съдържание.67485/
Сега ако откриеш в коя част на поста е портфолиото ще те призная направо... Съжалявам за проблема с изображенията и цените, скоро ще го оправя, за да се запознаеш с услугитени в пълния им блясък, а до този момент може да ги видиш на ccontent.pro ( незавършен сайт и в инфото има корекции преди да кажеш, че не става за нищо )
 
Последно редактирано:
Освен, че си писал няколко статии, къде е портфолиото със сайтове? Като изключим недоразуменията, които си правил за себе си?
 
Смятай колко трябва да си спрял, че да предлагаш уеб разработки, но да нямаш собствен сайт с портфолио в него и т.н. Преди около 2 години, реших да пробвам твоя адаш Ивайло "UpHero", дадох му задача, която беше малко по-нестандартна и както и очаквах, той накрая се отказа. Много си приличате вие двамата с него. :) Най ме дразни, че виждаш колко си бос и скъсан, но ми се правиш на интересен и кой си мислиш, че ще заблудиш? Мислиш си, че ми крадеш клиенти, че изобщо си някакъв фактор тук - хахахах :) Хората с бюджет, които мачват твоите критерии изобщо не са в моя таргет драги ми смехурко. И последно: Виждам, че т'ва с процентите много те терзае - при условие, че не можеш да направиш една заявка към база данни, не 90 а 99% съм сигурен, че всеки сериозен бизнес не би вървявал с теб ръка за ръка, както се казва :) Good bye my little friend ;)
 
Може ли някакво портфолио да получа на лично съобщение ?
Че ти не видя ли портфолиото? Писал е няколко статии, това не е ли достатъчно за да го наемеш за да ти направи сайт? :D
 

Горе