Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Blinky - ние българите имаме софтуерен бъг по рождение - оправия няма.
Ти се опитваш да ги вкараш в правият път но бъга има пречи - хем продават с наложен платеж хем се оплакват.
Хайде сега всички дето се оплаквате кажете колко процента от стоката ви я връщат че толкова много ви е яд че сте направили разход от 20 лв.
Колко сте спечелили и колко сте загубили
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

При мен процента върнати пратки е може би под 1%, но при всяка по-засукана пратка (еле пък такава на дропшипинг, която се взима на момента от доставчика) му треперя дали ще си плати, ще благоволи да вдигне на куриера и т.н.

Бих си спестил тази отрицателна емоция.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Хубава тема. Забавна! Не я засирайте. Що не спретнете една нова тема за върнатите пратки. Хем ще е полезна за някой, който търси решение или информация.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Бах му мамата, с еконт Благоевгард - моя адрес (село до Казанлък) - 4 дена доставка :lol:
Че аз от китай съм получавал за по-малко бе да ви е.....
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Преди две години имах онлайн магазин за сувенири и домашни потреби на едро и дребно. От БГ мама ме налазиха и започнаха да поръчват по 2-3 химикалки и т.н. на обща стойност 1 лв., започвайки пазарлъка, че трябва да им се доставят безплатно тези неща, защото живеели в София. После започнаха да пишат в техния си форум колко са възмутени, че не могат да си поръчат молив за 50 стотинки с безплатна доставка :shock: Не ги издържах и затворих магазина
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Бах му мамата, с еконт Благоевгард - моя адрес (село до Казанлък) - 4 дена доставка :lol:
Че аз от китай съм получавал за по-малко бе да ви е.....

Кое село ? Моето е Копринка :D
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Кое село ? Моето е Копринка :D
Тулово.
Късметлия си, готино село е Копринка.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Тулово.
Късметлия си, готино село е Копринка.
Аз се чудих кой строи там стадион в нищото .. :lol: Често минавам ше трее пием по бира някой път!
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Аз се чудих кой строи там стадион в нищото .. :lol: Често минавам ше трее пием по бира някой път!
Добре си дошъл.
Освен стадион на мангустите им правят и тенис корт, баскетболно игрище, фитнес....
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Хубава тема. Забавна всеки новобранец като мен трябва да я прочете
 
Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Хубава тема. Забавна всеки новобранец като мен трябва да я прочете

Добре дошъл от мен. :) Определено се пълни с интересни неща. Аз напоследък си работя с едни и същи и нямам бисери, горе долу са понаучили моите термините. :)
 
От: Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Добре дошъл от мен. :) Определено се пълни с интересни неща. Аз напоследък си работя с едни и същи и нямам бисери, горе долу са понаучили моите термините. :)

Пожелавам на всекиго така ... разбрани клиенти.

Аз редовно се срещам с '' хора с поне 2 висши образования " който така пишат на шльокавица, че търся и приятели да превеждат, че не им се чете....
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Аз-така
кой офис на Еконт е най близо до вас?
Тя-пощата
Аз-имате ли телефон-една джаджа такава с много копчета???
Тя-Чесно дави мажа незнам по ми е удобно по пощата
Аз-дайте си телефона!
Тя-как да ви го дам
 
Re: От: Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Пожелавам на всекиго така ... разбрани клиенти.

Аз редовно се срещам с '' хора с поне 2 висши образования " който така пишат на шльокавица, че търся и приятели да превеждат, че не им се чете....

Аз пък имам един дето цялото библейско нещастие се е изсипало върху него и това се отразява на мен. Пък бил еди къде си по ей такива и такива причини, пък били го окрали, после имал някакви странни идеи и зациклил. :) Тотална щета. ;)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Не съм се включвал скоро, което не значи, че са се вразумили...

Сътрудник продажби 7:06 PM И в какъв бюджет искате да вместите?
Visitor 93957954 7:06 PM искам да гледам да не би комшийката да ми отрови кучето
Visitor 93957954 7:07 PM максимално ефтин и максимално хубава
хохо
сигурно са свършили
Сътрудник продажби 7:07 PM Нищо не ми говори това
Число?
Visitor 93957954 7:07 PM 100
нямаш чувство за хумор
Сътрудник продажби 7:07 PM Свършиха
Определено
Сътрудник продажби 7:08 PM Просто защото не става само с камера
Ако е аналогова трябва двр, хард диск за него, кабел, букси
Visitor 93957954 7:08 PM аз пък не искам да търгувам от хора без чувство за хумор
чао
Сътрудник продажби 7:08 PM 300-350
Не съм тук да правя смешки
Сътрудник продажби 7:09 PM Чао

...и пак...

Visitor 63637627 10:42 PM nay malkite kameri deto nese vijdat na kava senasa
10:43 PM Сътрудник продажби has joined.
Сътрудник продажби 10:44 PM Нищо не ви разбрах
Не продаваме невидими камери
Visitor 63637627 10:44 PM skriti kameri na kava senasa
Сътрудник продажби 10:45 PM 100лв
Visitor 63637627 10:45 PM aha ami evtono
ste gledam
Сътрудник продажби 10:45 PM Добре

...агитката бореща се срещу ДДС...

Visitor 59537793 1:42 PM мога ли да пазарувам от вас без ДДС?
Сътрудник продажби 1:43 PM наистина ли ми задавате този въпрос? Така ли питате и на бензиностанциите или в магазина? Ще ви подскажа: и там всичко е с включен ДДС, пък дори и да не вземате фактура...
Сътрудник продажби 1:44 PM Закона е от 20 годни, не е променян за това време и никога не е регламентирал каквито и да е положения за да не се плаща ДДС и да имаме повод за подобна дискусия
Visitor 59537793 has rated the chat Bad
2:05 PM Visitor 59537793 has left.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Не съм се включвал скоро, което не значи, че са се вразумили...



...и пак...



...агитката бореща се срещу ДДС...

Ех, ама що нямаш чувство за хумор :) :).

Или се почва с колко ще струва... нещо си... Ами 35 лева. Ами да ми пратите оферта, за да я обсъдя с жена ми. ?!?!?!?!?! Та така, фирмите се чудят какво да правят и да има как и за 5 лв ще почнем да пишем оферти... Не се цени времето на бизнеса и партньорите, но иначе за евтини цени да се искат нямаме равни...
 
От: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Ех, ама що нямаш чувство за хумор :) :).

Или се почва с колко ще струва... нещо си... Ами 35 лева. Ами да ми пратите оферта, за да я обсъдя с жена ми. ?!?!?!?!?! Та така, фирмите се чудят какво да правят и да има как и за 5 лв ще почнем да пишем оферти... Не се цени времето на бизнеса и партньорите, но иначе за евтини цени да се искат нямаме равни...

Нямам. Ако иска смешки да си купи билет за цирк и да ходи там.

Днес един ме пита: Тази цена, която пише, как да я разбирам?
Казах му: Като сума пари, които ще платите за да стане ваша собственост продукта.
А той: Ахааааа, много благодаря!

WTF?!
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

@lqllqlq той човека не е виновен. Тук вина има бранша. Сульо и пульо правят магазини, пишат цени каквито им падне. И хората искат да се уверят.
 

Горе