Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Ти само му сменяш тайтъла, както един пич тука за 100 лева и има сайт вече... ахахах :)
 
Защо всички искат да видят диалога и как е убедил клиента да си купи продукта от него?

Аз пък правя на обратно:
Продавам уред струващ 90 лева и клиента ми вкарва контра оферта:

sevgin_16 :35 лв давам

Аз: Супер за 35 лева е идеално, даже ще ви подарим още една в друг цвят и резервни части към нея.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

За втори път се оплакват и се опитват да ми правят рекламация със стока закупена от друг сайт.

Колко трябва да си бавен, да не знаеш от къде си поръчал и после да се оплакваш на друго място че и с КЗП заплашва.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

За втори път се оплакват и се опитват да ми правят рекламация със стока закупена от друг сайт.

Колко трябва да си бавен, да не знаеш от къде си поръчал и после да се оплакваш на друго място че и с КЗП заплашва.

Е, мен един си ме нахрани така, ама с големият черпак. Питам кога си купил тоя ДВР, вика - Ми май преди 4 години...И му обяснявам, че няма как да е от мен, защото фирмата тогава беше на 18 месеца, а той мълча и накрая пак му намери чалъма "Ясен си ми, бе! Не щеш да помогнеш!" и ми затвори.
 
От: Re: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

...
Продавам уред струващ 90 лева и клиента ми вкарва контра оферта:

sevgin_16 :35 лв давам
...

Еха, ама верно ли?!?!?! Ква е тая цигания?!?!?

Един единствен път клиент е искал отстъпка, ама поръчваше 15 броя от един продукт - към 22лв бройката. При това искаше само към 10% отстъпка, не е казал айде по 5 лв едното.

Как от 90 на 35 не ми го побира акъла?!?
 
От: Re: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Еха, ама верно ли?!?!?! Ква е тая цигания?!?!?

Един единствен път клиент е искал отстъпка, ама поръчваше 15 броя от един продукт - към 22лв бройката. При това искаше само към 10% отстъпка, не е казал айде по 5 лв едното.

Как от 90 на 35 не ми го побира акъла?!?

За да пробва толкова нагло изглежда някъде е минавал тоя номер ;)
 
От: Re: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

За да пробва толкова нагло изглежда някъде е минавал тоя номер ;)

То верно, че от конкуренция търговците сами учат клиентите на простотии. И все пак... е прекалено.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Аз се чудя защо всички се опитват да се пазарят? Не влизам в графата на занимаващите се с онлайн търговия, но ми е интересно каква е тази мания у хората. Егати наглите клиенти забърсвате :evil:. В супермаркета като отидат не се пазарят за цените, а взимат и купуват.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Защото са свикнали всичко да им е секънд хенд, от преебалника или от некой форум, как защо...
 
От: Re: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Защо всички искат да видят диалога и как е убедил клиента да си купи продукта от него?

Аз пък правя на обратно:
Продавам уред струващ 90 лева и клиента ми вкарва контра оферта:

sevgin_16 :35 лв давам

Аз: Супер за 35 лева е идеално, даже ще ви подарим още една в друг цвят и резервни части към нея.
Севгинчо се опитва нещо да те клати :lol:
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Защото са свикнали всичко да им е секънд хенд, от преебалника или от некой форум, как защо...
Втора ръка и пазарене са съвсем различни неща. Курдавалника пък хептен настрани идва от темата. Аз не виждам лошо да си възкреся нещо с кеф. Баш тия дни не си купих една машинария за 550 лева, а си я сглобих за 40 с бурмичките барабар, от стари чаркове.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Те се пазарят за 1 бройка, вие им се чудите за 2+. Ами с ДДС-то? Там пък е направо страшно какви са пазарлъци, обяснения, че не фирма и тн.
 
Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Те се пазарят за 1 бройка, вие им се чудите за 2+. Ами с ДДС-то? Там пък е направо страшно какви са пазарлъци, обяснения, че не фирма и тн.
Да, имах един клиент, който бе неясно как обеден от малоумната си счетоводителка, че ако аз не съм по ДДС, а те са, нямало как моята фактура да мине за техен фирмен разход. :)

Направо ме застреля. Пожелах му успех и най-вече да не фалират с такъв персонал. :) Беше чудо и приказ - сайта му правен от приятел, AdWords кампанията от сестра му. Абе момчето имаше нужда от пожелания, то на такова ниво, само това остава за такива бизнеси. :)
 
От: Re: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

"Ясен си ми, бе! Не щеш да помогнеш!" и ми затвори.

С глас съм се смял :D :D :D Не щеш да помогнеш на човека и туй си е

Супер за 35 лева е идеално, даже ще ви подарим още една в друг цвят и резервни части към нея.

Отговора е убийствен. Най-често отнасяш псувни след това.

Тъй като пишем статии за наши "медии" и след като публикувахме във фейсбук една с тема за оргазъма при жената, получаваме съобщение от някакъв пъпчив тийн:

pff kvi sa tiq gluposti deto gi pi6ete ve! znaete li kolko o6te orgazmi ima

Съответно аз му написах:

Целият ни екип с нетърпение очаква вашата обширна статия по въпроса, която ще ни обогати и информира относносно женския оргазъм. Моля изпратете ни я на имейл едикойси.

(Получихме псувни... много на брой) :lol:
 
Най-мразя когато клиентите ми фамилиарничат, все едно се познаваме от трети клас или поне са спали със сестра ми няколко пъти и на трите фронта...
 
Най-мразя когато клиентите ми фамилиарничат, все едно се познаваме от трети клас или поне са спали със сестра ми няколко пъти и на трите фронта...
що реши, че не са спали. ти да не си й светил?
на трите фронта в трите дупки ли означава?
и на края - дай да я видим сестра ти.
 
що реши, че не са спали. ти да не си й светил?
на трите фронта в трите дупки ли означава?
и на края - дай да я видим сестра ти.

Ами там е проблема... нямам сестра. 8)
 
язък. щях да купя от теб нещо след подходяща стимулация от нея.

Ами, кажи колко пари имаш за харчене, каква стимулация очакваш и някакви изисквания към външния вид на "сестра ми" и ще го уредим?
 

Горе