Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От: Re: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

То някои от дупките хем фронт, хем заден - някакъв сексуален оксиморон явно има.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Поредният фен на безжичността, който смята, че щом е "безжично" то всичко му е такова - и захранването с ток и "прехвърлянето" на сигнал е въпрос на предпочитание за разстояние в километри (разбирай 20+ до 80). Миналата седмица 12 мин разговор, от които 9 отидоха в това да го убеждавам, че "не, тока все още върви по кабел". Понякога просто нямам сили с тези хора....
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Вчера получавам мейл със запитване за поръчка. Няма да го коментирам, силата е в линка :)
Zdraveite! :) Iskam da poracham da mi napravite snimka kato mahnete zadniq fon i q obrabotite za da moje da se dobere vazmojno nai blizo do profesionalen vid i da dobavite Marty D ... shte me namerite na facebook za po barza komunikaciq facebook.com/martin.durakov ili Martin Durakov (MartyD)http://prikachi.com/images/916/7311916x.jpg
..da napravite ako moje neshto kato oblojka .... molq namerete me i mi otgovorete dali shte mojete ako li ne da minavam kam sledvashtiq ,blagodarq! :)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

But first let me take a selfie. хахаххахаххахахахах. Уникален. Пича да не е dj щом иска обложка. Не ми прилича на певец. Много ми е тежък :D
 
От: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Вчера получавам мейл със запитване за поръчка. Няма да го коментирам, силата е в линка :)

Що не му каза, че прическата му не се побира в снимката :) хаха
 
От: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Вчера получавам мейл със запитване за поръчка. Няма да го коментирам, силата е в линка :)

Да се смееш ли, да плачеш ли?
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От вчера:
Здравейте, ние сме фирма, която не се занимава с видеонаблюдение. Всъщност работим в съвсем различна област, но подписахме договор за абонаментно поддържане и профилактика на системи за видеонаблюдение и сега си търсим кой да свърши работата, че ние не разбираме...

WTF?!
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От вчера:
Здравейте, ние сме фирма, която не се занимава с видеонаблюдение. Всъщност работим в съвсем различна област, но подписахме договор за абонаментно поддържане и профилактика на системи за видеонаблюдение и сега си търсим кой да свърши работата, че ние не разбираме...

WTF?!

Аз имам възможно обяснение. В предишната ми работа често се случваше да трябва да извършваме услуги, заложени по проект, за които нямахме квалифициран персонал, адекватно оборудване и пр., а за да бъде сметнат проектът за успешен и да бъдат изплатени траншовете, не може да се мине без това. Затова за определен вид услуги наемахме подизпълнители по договора. Възможно е да търсят подизпълнител, но е най-добре да изискаш от тях повече информация, ако те интересува.
 
Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От вчера:
Здравейте, ние сме фирма, която не се занимава с видеонаблюдение. Всъщност работим в съвсем различна област, но подписахме договор за абонаментно поддържане и профилактика на системи за видеонаблюдение и сега си търсим кой да свърши работата, че ние не разбираме...

WTF?!

Фирмата май е далече и комуникациите. :) Сигурно е някой склад за говеда. :)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От вчера:
Здравейте, ние сме фирма, която не се занимава с видеонаблюдение. Всъщност работим в съвсем различна област, но подписахме договор за абонаментно поддържане и профилактика на системи за видеонаблюдение и сега си търсим кой да свърши работата, че ние не разбираме...

WTF?!

може някой да им е дал честна дума, и сега да са в батака, ама надали, дано си им предложил цената по две >:)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

При мен не е имало не-абсурдни, явно само с такива съм работил през годините.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

От вчера:
Здравейте, ние сме фирма, която не се занимава с видеонаблюдение. Всъщност работим в съвсем различна област, но подписахме договор за абонаментно поддържане и профилактика на системи за видеонаблюдение и сега си търсим кой да свърши работата, че ние не разбираме...

WTF?!

Хем е смешно, хем не. Имаме много клиенти, които имат договор за абонаментна поддръжка с други фирми. Обаче, като имат наистина проблеми и търсят нас. Просто са длъжни да имат договор с някоя фирма и го правят с някой за много много ниски такси. И за сериозни работи си плащат на нас.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Аз като ви разправям, че съм магнит за изруди, вас смешно ви се струва...Ей го пресен и топъл от преди минути:

Operator 7:33 PM Здравейте, имате ли нужда от съдействие?
Visitor 62654196 7:34 PM da imam nujda ot mini kamera-za da snimam jenasi kogato q chukam
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

ахаха Тва кърти... :) Е това е искрен клиент... :)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Аз като ви разправям, че съм магнит за изруди, вас смешно ви се струва...Ей го пресен и топъл от преди минути:

Важното е, че и се забавялаш от цялата работа! хахаха
 

Горе