Най-добрата банка за депозит?

От: От: Re: Най-добрата банка за депозит?

Не съм следил цялата тема за банките, ама евала че излизаш прав у втора тема, напук на всички (почти). Първата е за бибиткойна, разбира се.

Мерси за думите.
Но това не е толкова трудно - лека аналитична мисъл и историческа перспектива за нещата! Чърчил е казал повече се вгледаш в миналото, толкова повече напред виждаш бъдещето! Има си сериозна пропаганда машина, която успокоява масите, но икономическите и финансовите закони са ясни и прости - когато създаваш дефицит и неефективност, рано или късно това се балансира!
Оставя да позная и за златото и фиатната система, но има време!
Не искам да съм прав и за 3-та тема борда и/или сценарии стил Украйна - щото това e резултата от това клатене на цялата банкова система за жалост може по много начини да се прояви ;/ !
 
Последно редактирано:
От: От: Най-добрата банка за депозит?

Има тарифа на банката. Там ясно е описано всичко.

С тези глупави въпроси изглеждаш като платен писач.

Извадки от тарифата на ПИБ:

JSbnerS.png


sjCJGCK.png


Hd5JGQi.png


В тоя форум голяма параноя с платени писачи . Мистър когато писах постинга , сайта на ПИБ не се зареждаше ок ли е така .
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Появи се слух, че ...[/URL]

Ето архив на статията (ако не се отваря от горния линк).

Поне на мен не ми е пращал.

Аз съм клиент на ПИБ и не съм получавал спам по електронната поща (не съм получавал и SMS също). Може би защото не съм в списъка на приятелите на онзи бизнесмен, който беше набеден, че праща спама.

Много от пишещите във форума имат сметки в ПИБ. Получава ли ли сте спам по е-пощата или SMS относно ПИБ?
 
Последно редактирано:
От: Най-добрата банка за депозит?

Аз нищо не съм получил .Клиент съм от доста години .
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Преди малко по радиото един човек каза, че цялата жега с банките идвала от институции, фирми и хора, които по някакъв начин са свързани с Русия или въртят бизнес с руски фирми.
Дали не ни наказват за "Южен паток"?
 
От: От: Най-добрата банка за депозит?

В тоя форум голяма параноя с платени писачи

Споко, мен пък ме обвиняват, че съм агент на НАП.
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Еби му майката, 800 млн. Повече от КТБ май. Народът е странно нещо. Са да видим кво ще направи БНБ и ДАНС най-вече.

не са повече 2/3 са
 
От: Най-добрата банка за депозит?

#нетегля - Facebook, Google+

Няма да си тегля парите от банките.

Отказвам да участвам в плана на престъпниците, които се опитват да всяват паника.
 
Последно редактирано:
От: Най-добрата банка за депозит?

Колкото и да е стабилна никоя банка не може да издържи на масовото теглене на пари... :)
 
От: Най-добрата банка за депозит?

50000 лв реално са нищо за мизерията която правят... трябва доста по сериозни санкции да помислят след като отмине всичко.
 
От: Най-добрата банка за депозит?

#нетегля - Facebook, Google+

Няма да си тегля парите от банките.

Отказвам да участвам в плана на престъпниците, които се опитват да всяват паника.
 
Последно редактирано:
Re: От: Най-добрата банка за депозит?

50000 лв реално са нищо за мизерията която правят... трябва доста по сериозни санкции да помислят след като отмине всичко.

Ще улетят няколко души, а назидание, защото си е простотия това. Един казал, друг не знам си какво. Глупости. За това много внимавайте. Отнася се и за всички. :)
 
От: Най-добрата банка за депозит?

#нетегля - Facebook, Google+

Няма да си тегля парите от банките.

Отказвам да участвам в плана на престъпниците, които се опитват да всяват паника.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Най-добрата банка за депозит?

@Blinky То това е ясно, въпроса е че пак няма да са правилните хора, тези които говорят по медиите глупостите и плашат хората :)
 
НЕ знам какво са се сдухали всички наистина. :) Пик бил написал. От кога ПИК е достоверен източник. Ама да ги хваната и да им джаснат една тлъста глоба. И да го плеснат някъде на видно място, че са ги глобили.
 
От: Най-добрата банка за депозит?

#нетегля - Facebook, Google+

Няма да си тегля парите от банките.

Отказвам да участвам в плана на престъпниците, които се опитват да всяват паника.
 
Последно редактирано:
От: Най-добрата банка за депозит?

Ей хора, наистина внимавайте какво пишете! Ще пропищят хора, които пишат разни непроверени и недоказуеми неща из форумите...
 

Горе