Най-добрата банка за депозит?

От: Най-добрата банка за депозит?

Първа инвестиционна банка ще работи с клиенти днес до 15.00 часа, а в събота (28.06.2014 г.) и неделя (29.06.2014 г.) няма да обслужва клиенти, съобщиха от ръководството на банката.

Само днес банката е изплатила на клиенти общо над 800 милиона лева.

Банката разполага с достатъчно пари в брой и различни инструменти, за които обаче е необходимо технологично време, за да бъдат налични в банката, се уточнява в прессъобщението.

Банката ще обслужва нормално клиентите от понеделник.

„Банката е обект на безпрецедентна криминално организирана атака от слухове и злонамерени публични изказвания. Няма банка в света, която да може да издържи на такава организирана атака“, коментират още от ръководството в съобщението до медиите.

По-рано днес управителят на Българската народна банка (БНБ) Иван Искров отново осъди опитите за дестабилизация на банковата система. Според него атаките срещу Първа инвестиционна банка са „злонамерени“, а подобни действия са „криминални“.

Установени са злонамерени и целенасочени опити да се дестабилизира банковата система. От вчера се провежда разследване в тази посока, съобщи малко по-рано министърът на вътрешните работи Цветлин Йовчев пред журналисти в Народното събрание.a
http://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/pib-shte-raboti-s-klienti-dnes-do-15-chasa,175158/
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Еби му майката, 800 млн. Повече от КТБ май. Народът е странно нещо. Са да видим кво ще направи БНБ и ДАНС най-вече.

Още толкова кеш в най-добрият случай имат ПИБ това по отчета към Март 2014.
ПИБ е 3-та банка по големина.
Каквото и да направят ще е след дъжд качулка!
 
От: Най-добрата банка за депозит?

А интересно е дали БНБ може да издаде заповед за забрана на тегления на всички срочни депозити, които не са на падеж в срок от един месец

Тогава това ще равно в дългосрочен план банкова система да колабира! Ще има кръв по улиците. Забрави го този вариант, борда ще отвържат, но капиталов контрол ще доведе до гражданска война!
 
От: Най-добрата банка за депозит?

ТО може и това да се цели с тези слухове - да бутнат борда....
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Добре де примерно понеделник ,ако се наредя дали ще ми дадат всичките пари ? Или трябва заявк д се прави , някой запознат ?
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Добре де примерно понеделник ,ако се наредя дали ще ми дадат всичките пари ? Или трябва заявк д се прави , някой запознат ?

Според мен пари в брой, над определената сума ще са със заявка, но можеш да направиш превод към друга банка.
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Е ти над 5000 не можеш да изтеглиш бе мен. Без заявка. А ако са ти под 5000 седи мирен. Дори и да стане нещо, малките вложители първи си получават парите.

Зависи от банката, в нашата съм теглил над 10к без предизвестие!
@Роси, за борда то съм го писал много пъти - дали борда, дали ни готвят нещо по сериозно стил Украйна в частност гражданска война ...

Нова бомба: Ив. Искров депутат от ДПС, Й. Цонев - шеф на БНБ?
 
От: Най-добрата банка за депозит?

значи да се подсигуря с друга сметка в банка преди да ходя в ПИБ ?
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Проблемът не е в банките, а в тъпите ни политици, мустаци и шкембаци. Каква е тая истерия, какво е това нещо?! Всичко е спекулация и клевета, ясно е,
че повечето хора го разбират,но никой не вярва на институциите в държавата.
 
От: Най-добрата банка за депозит?

и друг въпрос , до 5000 лв без заявка , а при ваутата как стои въпроса ? Еквивалент или друго ?
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Зависи от банката, в нашата съм теглил над 10к без предизвестие!
@Роси, за борда то съм го писал много пъти - дали борда, дали ни готвят нещо по сериозно стил Украйна в частност гражданска война ...

Нова бомба: Ив. Искров депутат от ДПС, Й. Цонев - шеф на БНБ?
Бомбата с Искров и плановете за Данчо Ментата са тук:
http://frognews.bg/news_72227/Nova_bomba_Iv_Iskrov_deputat_ot_DPS_I_TSonev_-_shef_na_BNB/
 
От: Най-добрата банка за депозит?

и друг въпрос , до 5000 лв без заявка , а при ваутата как стои въпроса ? Еквивалент или друго ?

Има тарифа на банката. Там ясно е описано всичко.

С тези глупави въпроси изглеждаш като платен писач.

Извадки от тарифата на ПИБ:

JSbnerS.png


sjCJGCK.png


Hd5JGQi.png
 
От: Най-добрата банка за депозит?

Е как да им се вярва на институциите след като от сумати години гледаме как крадат най-нагло и безочливо всички и извършват геноцид над народа. Искате да ме убедите, че просто трябва да им се повярва?! На какво отгоре и защо точно сега?! да им вярваме, след като нито една институция не работи за благото на държавата, повечето просто смучат, обслужват чужди интереси и това е. :mad:
 
От: От: Re: Най-добрата банка за депозит?

Постфактум това, което го говорих за КТБ се материализира.

Ето хубава статия за изхода от кризата:

Възможните изходи на кризата в КТБ
Не съм следил цялата тема за банките, ама евала че излизаш прав у втора тема, напук на всички (почти). Първата е за бибиткойна, разбира се.
 
От: От: Re: Най-добрата банка за депозит?

Не съм следил цялата тема за банките, ама евала че излизаш прав у втора тема, напук на всички (почти). Първата е за бибиткойна, разбира се.
Блеки отдавна съм го признала в областта на финансите :)
 

Горе