Най-добрата добавка за PWA?

То ако ставаше с плъгин...
 
То ако ставаше с плъгин...
Така е. Съгласен съм, че трябва да се девелопва към WP.

Има плъгин, но не знам дали ще свърши работата, която искаш:


Не съм го тествал, а и не ми се е налагало до сега. Ако искаш проучи го и драсни, @EASYSURVIVOR .

Успехи
 
Така е. Съгласен съм, че трябва да се девелопва към WP.

Има плъгин, но не знам дали ще свърши работата, която искаш:


Не съм го тествал, а и не ми се е налагало до сега. Ако искаш проучи го и драсни, @EASYSURVIVOR .

Успехи
В крайна сметка си сложих ето това


според мен има разлика и доста по бърз ми изглежда.. нямам представа дали помага с нещо и какво точно представлява това ПВА.. нека видим дали ще има ефект, аз го правя да се харесам на гугъл ахахах
 
Не знаеш за какво е служи pwa и пак ще го сложиш? :) Да не бъркаш pwa с amp ? :)
знам какво е PWA обаче при моя случай не виждам много голяма разлика откъм мобилната версия на ъордпресс и тази след Plugin за PWA.. сега за онлайн магазините може и да е друго.. 1-2 че могат да се добавят към началния екран на телефоните и да се изпращат някакви нотификации, като цяло не виждам много голяма промяна може би повече оптимизира сайта за телефони и таблети..
 
знам какво е PWA обаче при моя случай не виждам много голяма разлика откъм мобилната версия на ъордпресс и тази след Plugin за PWA.. сега за онлайн магазините може и да е друго.. 1-2 че могат да се добавят към началния екран на телефоните и да се изпращат някакви нотификации, като цяло не виждам много голяма промяна може би повече оптимизира сайта за телефони и таблети..
Като цяло от това трябва да почнеш. Оптимизацията ти за мобайл да е наред, защото то от там зарежда всичко. ;) И имаш свалена инкока, която седи като самостоятелен браузър на телефон. Виж как е на форума ни тук. ;)
 

Горе