Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

  • AdSense

    Votes: 51 85.0%
  • EasyAds

    Votes: 1 1.7%
  • Adwise

    Votes: 0 0.0%
  • Httpool

    Votes: 0 0.0%
  • Etarget

    Votes: 2 3.3%
  • MVMads

    Votes: 0 0.0%
  • ADWISH

    Votes: 0 0.0%
  • Друга

    Votes: 4 6.7%
  • GloadMarket

    Votes: 2 3.3%
  • Adversal

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    60
От: Re: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

Имаш и още няколко "умни" трика на Google, които се пропускат тук - ремаркетинга и профилирането на юзър. :) Явно това е взело връх тук. Няма как да се знае дали въпросния потребител е бил на някой полски сайт, който е бил на банка или информация за банки, търсейки полски бързи кредити. :) Ох, не знам какво да ти кажа, малко е жалка историята. Дори не е за коментиране. Но няма как да получиш какъвто и да е било CTR, ако това, с което се базиках в горните изречения не се окаже истина, но шанса е прекалено малък, дори никакъв.

Мен реално си ме таргетира добре Google, Хостинги, SEO тулове, IT семинари, WP теми, какво ли не от сферата. Ти гледай как ще таргетира някой, който вършее по турските дейтинг сайтове. :)
Това съм аз през браузър на, който не позвам гугъл, изчистил съм кукита и кеш. Умния гошо решава, че след като статията е за швеция сигурно тая реклама ще ме накефи :)
 
Re: От: Re: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

Това съм аз през браузър на, който не позвам гугъл, изчистил съм кукита и кеш. Умния гошо решава, че след като статията е за швеция сигурно тая реклама ще ме накефи :)

А теб реално накефи ли те? :) Защото на мен ми изглежда много нелогично включване.
 
От: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

Последната седмица съм филтритал поне 5 сайта в админ панела на Адсенс, че почнаха много глупости да пускат. В сайт за забавни картинки и вицове ми пускат недодялани банери за старчески домове и някакви други подобни неща. Директно в черния списък да не ги пуска!
 
От: Re: От: Re: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

А теб реално накефи ли те? :) Защото на мен ми изглежда много нелогично включване.
Тия си продължават в същия дух. Логиката им е желязна!
Щом чета от България, статия за Прага на български най-интересното нещо ми е лидл в Чехия!

stupid_google.jpg
 
От: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

адсенса са нумбер едно , имал съм кликове от по 5 до 10 евро но са рядкост за съжаление( от uk трафик)
 
Re: От: Re: От: Re: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

Тия си продължават в същия дух. Логиката им е желязна!
Щом чета от България, статия за Прага на български най-интересното нещо ми е лидл в Чехия!

Виж файлът 10031

Не е тайна за никой, че LIDL си бацат доста пари в нета за реклама. Едно от най-активните. Обаче тук логика не намирам никаква. ;) Поне заслужават ли си кликовете, ако някой се излъже да кликне. Казвам излъже, защото по никакъв начин не би била интересна на хората. Да речем, че не я виждаш само ти, или което е по-лошия вариант, ти виждаш това, а потребителите ти нещо по-грандиозно.
 
От: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

От 1-ви до 15-ти Май етаргет бяха трагични. След 15-ти леко се пооправиха. Някой друг има ли подобни наблюдения за тях?
 
От: От: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

От 1-ви до 15-ти Май етаргет бяха трагични. След 15-ти леко се пооправиха. Някой друг има ли подобни наблюдения за тях?
Има нещо такова, почти двойно eCPM
 
От: Най-добре плащащата рекламна мрежа в България?

Да дам и аз своя глас за безспорния лидер...
 

Горе