Най-добрите хостинг компании за 2018 година

Дискусията в 'Хостинг Форум' стартирана от Blinky, Ян 6, 2018.

?

Най-добрите хостинг компании за 2018 година

1. Arvixe.com

0 глас(ове)
    0.0%
  2. BlueHost.com

1 глас(ове)
    0.7%
  3. CBOX.biz

0 глас(ове)
    0.0%
  4. CooliceHost.com

30 глас(ове)
    21.1%
  5. Delta.bg

3 глас(ове)
    2.1%
  6. DigitalOcean.com

7 глас(ове)
    4.9%
  7. Еtnhost.bg

5 глас(ове)
    3.5%
  8. Gesbg.com

0 глас(ове)
    0.0%
  9. GoDaddy.com

3 глас(ове)
    2.1%
  10. Hostline.bg

0 глас(ове)
    0.0%
  11. Hosttox.com

0 глас(ове)
    0.0%
  12. ICD.bg

1 глас(ове)
    0.7%
  13. ICN.bg

8 глас(ове)
    5.6%
  14. Jump.bg

9 глас(ове)
    6.3%
  15. NS1.bg

21 глас(ове)
    14.8%
  16. RAX.bg

0 глас(ове)
    0.0%
  17. Space.bg

0 глас(ове)
    0.0%
  18. Siteground.com

2 глас(ове)
    1.4%
  19. SSDCloud.BG

6 глас(ове)
    4.2%
  20. SuperHosting.bg

21 глас(ове)
    14.8%
  21. VPSBG.eu

3 глас(ове)
    2.1%
  22. HawkHost.com

0 глас(ове)
    0.0%
  23. Hostasset.net

37 глас(ове)
    26.1%
  24. StableHost.com

0 глас(ове)
    0.0%
  25. Namecheap.com

5 глас(ове)
    3.5%
  26. Hostq.com

1 глас(ове)
    0.7%
  27. Hostgator

5 глас(ове)
    3.5%
Допуска се повече от един глас.
  1. Victor R

Victor R Active Member

Рег.:
    Авг 14, 2017
    Съобщения:
    186
    Харесвания:
    96
    Точки:
    28
    Май няма, но и да имаше, едва ли би била много актуална. Най-много да има някакви резултати от Pingdom и подобни.

2. hatre

hatre Active Member

Рег.:
    Юли 12, 2011
    Съобщения:
    742
    Харесвания:
    45
    Точки:
    28
    И отново pamstera

3. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,415
    Харесвания:
    2,046
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Абе минахме първата четвъртина на годината, давайте по смело в коментарите. Още някой да има предпочитания за хостинг и ще ви бъда благодарен, ако освен гласа си, оставяте и по някой друг пост...защо тях, какво ви е отказало от други, какво мислите да пробвате ... Все неща, които биха били в полза на останалите. :)

4. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,781
    Харесвания:
    647
    Точки:
    113
    Място:
    Стара Загора
    Oт всички БГ хостинги Суперхостинг си остават номер 1.
    Бият всички със съпорт. Разните джъмп.бг, айсиен и разни други съпорта им е поне 10 нива под този на Суперите.

5. zoomaniak

zoomaniak Well-Known Member

Рег.:
    Февру 4, 2011
    Съобщения:
    1,066
    Харесвания:
    275
    Точки:
    83
    Ко каза :) съпорт :) всички работят с Тикетс. Къде е уникалният съпорт кат всички са еднакви на ниво тикетс :)

6. Kiril

Kiril Active Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    304
    Харесвания:
    50
    Точки:
    28
    Не е вярно, че е само на тикетс. Суперхостинг са ми звъняли по телефона. Е, това беше да ме питат, защо си местя домайните при Namecheap :D Направиха ми 20% перманентна отстъпка за домайните, за да ме задържат. Но, да от 10 години съм при СХ и проблеми не съм имал, освен за един-два по-натоварени WP сайта, които надвишаваха процесорното време. Получих няколко предупредителни имейла и това беше. Нямаше грубо отношение, настояване, заплашване, че ще спрат сайта. От една година минаха на месечно (не дневно) отчитане на процесорното време, и сега нещата са доста по-добре - далеч съм от лимита без да съм правил нещо със сайтовете!

Миналия месец се сблъсках със съпорта на ICN. Е има ги, там са, отговарят... но не е като на Суперхостинг!

От една година поддържам няколко сайта при ETN Host. Решил съм да преместя всички сайтове от Супер хостинг при ETNhost. Съпорта им е на същото ниво, като СХ, но характеристиките и цените им са по-добри!!! Няма ги в списъка да гласувам за тях ;)

Сега някой ще пише - Е, щом си имал вземане-даване със съпорта, значи не са добре! Не, нямам това предвид. ETN не съм ги занимавал цяла година. Досега ми с тях е при добавяне на нови услуги към VPS-а(managed) и споделения хостинг, които имам при тях.

Последно редактирано: Март 24, 2018
  7. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,781
    Харесвания:
    647
    Точки:
    113
    Място:
    Стара Загора
    И до седмица ще се върнеш обратно.
    Ако искаш мога да ти покажа тикетите ми с ЕТН да ги видиш кви са мърши и как лъжат нагло.

8. г-н Димитров

г-н Димитров Member

Рег.:
    Ноем 20, 2016
    Съобщения:
    32
    Харесвания:
    9
    Точки:
    8
    Преди месец се наложи да избера споделен хостинг, за бъдещ проект на мой клиент. Разговарях доста подробно с две наши български компании (първата използвах много отдавна), а във втората имам услуги от година.

Резултата беше следния:
    При първата, за която "всички говорят", за първи път съпорта ми направи лошо впечатление, от гледна точка на това, че се бавеха невероятно много с имейлите към нас (това преди не се бе случвало).
    Не ме разбирайте погрешно...
    Уточнявам, че кореспондецията се водеше около два дни, като дори поддържахме контакт и в късните часове, защото се наложи да поработим повече в същата вечер, а и изникваха въпроси от колегите и клиента с когото работим.
    Сами се досещате, че в най-късните часове съпорта не би имал толкова работа, а дори да е заспал "случайно" - факт е, че получавахме повечето имейл отговори със забавяне повече от час и половина/два (по спомен).
    Дори си мислехме, че дежурните са си организирали някакъв бойкот срещу компанията и нещо ще се случи?! :confused:
    Въпросите ни бяха общи. Интересуваха ни неща, свързани с това, да им обясним подробно, какъв проект ще бъде разположен на дадената среда и какво ще изисква, нищо друго по-специално.

Разбира се, факторите са много и не е важен само съпорта!

При втората компания, която по информация е доста по-отдавна в бранша и е ребрандирана - доста я подценявах в началото...
    Там нещата стояха много, много по-добре, като дори цените на услугите им са доста приемливи в сравнение с монопола, който виждаме от известно време насам.

Без значение всичко това, но до сега не съм се парил от "топ" оферти и компании, надявам се да не се случва в бъдеще. :)

Идеята ми е, да проверявате изцяло дадена компания преди да вземете решение. Не плащайте за услуги, преди да знаете и да сте се информирали от дадената компания, дали това, което ще поддържате "там" ще го бъде или не! :)

А, колкото до класацията... В повечето случай, потребителите май гласуват за компанията, която мисля, че вече не заслужава толкова внимание и шум. :)

Последно редактирано: Март 24, 2018
  9. didexs

didexs Active Member

Рег.:
    Ян 13, 2011
    Съобщения:
    180
    Харесвания:
    28
    Точки:
    28
    От както съм се захванал със сайтове, използвам СуперХостинг - имам пауза в която ми се наложи да стана от бюрото. Сега отново, възнамерявам да използвам услугите им.
    Изпробвал съм и Джъмпа, (бях закупил хостинг и домейн от тях, ползвах ги около 4-5 месеца и ги зарязах, понеже ъптайма на сайта беше между 60% и 80%)

Аз гласувам за SuperHosting!

10. zoomaniak

Рег.:
    Февру 4, 2011
    Съобщения:
    1,066
    Харесвания:
    275
    Точки:
    83
    Нищо в бизнеса, което има нужда от прекалено много съпорт не е читаво.

А аз се чудя защо внедряват ИИ по света. Бизнеса е ДНК, който си го структорира правилно - няма да има аномалии. Всичко друго е прах в очите и двоен стандарт.

11. zoomaniak

Рег.:
    Февру 4, 2011
    Съобщения:
    1,066
    Харесвания:
    275
    Точки:
    83
    През вайбър си викам такси чрез чат бот. Но още не са уволнили кол центъра. Правете сметка. 100% безпроблемност - локация и фул екстри от шибан чат бот. Уелоу такси…

12. zoomaniak

Рег.:
    Февру 4, 2011
    Съобщения:
    1,066
    Харесвания:
    275
    Точки:
    83
    3C24E8ED-CE71-4AD8-84AC-0AC604BAED86.jpeg Ето

13. mrblond

mrblond New Member

Рег.:
    Февру 27, 2018
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Не съм сигурен дали темата е подходяща за търсене на препоръки, но понеже моята хостинг фирма, където съм от 7 години, съобщава, че прекратяват дейност и трябва да мигрираме.
    Има ги в списъка - Space.bg
    Та трябва да мигрирам два сайта (единият е Опънкарт) и съответно да трансферирам два домейна.
    Дотук от представените в списъка, разглеждайки им офертите, вниманието ми печелят: Cbox.biz / Etnhost.bg / Hostline.bg / Rax.bg / Ns1.bg
    Ще съм благодарен ако някой сподели нещо конкретно и категорично в тази връзка.

Blinky харесва това.
  14. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,781
    Харесвания:
    647
    Точки:
    113
    Място:
    Стара Загора
    Шш човек, не се излагай с цбокс биз, тия се хостват на лаптоп в хола....

15. mrblond

mrblond New Member

Рег.:
    Февру 27, 2018
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Съжалявам, не го знаех.
    Въпреки че, нали всеки е започнал от някъде. Може пък да са съвестни и отдадени на каузата, които два фактора са водещи при каквито и да са услуги.

16. WPNewbie

WPNewbie Active Member

Рег.:
    Септ 6, 2014
    Съобщения:
    215
    Харесвания:
    116
    Точки:
    43
    Сигурен ли си?
    'щото хостват от преди да бъдеш герой.

17. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,781
    Харесвания:
    647
    Точки:
    113
    Място:
    Стара Загора
    но преди година/две/три смениха собственика. И за съжаление ми се налага да им ползвам услугата.

18. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,390
    Харесвания:
    681
    Точки:
    113
    ''Ади на хостингаааа, примоции, парат ни се барат''. Тикет системата си остана като най-добрия начин за комуникация. И линкче може си пуснеш и скриншотче.

19. Noke

Noke Well-Known Member

Рег.:
    Септ 15, 2008
    Съобщения:
    3,551
    Харесвания:
    497
    Точки:
    83
    Щом по телевизора гледаме че на Лин Лин й трябвал Суперхостинг за да има сайт, можем си вадим изводите за дереджето на бранша + за технологичното ниво в републиката...

20. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,390
    Харесвания:
    681
    Точки:
    113
    Лъжеш като цигане, аз гледам телевизор и видях реклама на суперхостинг. Ислъзгах, не съм виждл реклама на суперхостинг, но няма да се обидиме, ако се пусне линк към тв рекламата

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice