Най-добрите хостинг компании за 2018 година

Най-добрите хостинг компании за 2018 година

• Arvixe.com

Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

Votes: 1 0.7%
  • CBOX.biz

• CooliceHost.com

Votes: 30 21.0%
  • Delta.bg

Votes: 3 2.1%
  • DigitalOcean.com

Votes: 7 4.9%
  • Еtnhost.bg

Votes: 5 3.5%
  • Gesbg.com

• GoDaddy.com

• Hostline.bg

• Hosttox.com

• ICD.bg

• ICN.bg

Votes: 8 5.6%
  • Jump.bg

Votes: 9 6.3%
  • NS1.bg

Votes: 22 15.4%
  • RAX.bg

• Space.bg

• Siteground.com

Votes: 2 1.4%
  • SSDCloud.BG

Votes: 6 4.2%
  • SuperHosting.bg

Votes: 21 14.7%
  • VPSBG.eu

• HawkHost.com

• Hostasset.net

Votes: 37 25.9%
  • StableHost.com

• Namecheap.com

• Hostq.com

• Hostgator

• Общо гласове
    143

Blinky

Owner
Продължаваме традицията с анкета за най-добрите хостинг компании и през сегашната 2018 година. :)

Знам, че някой са още с никакви впечатления за едните, за другите имат специално, за това всеки може да гласува за повече от един, съответно да се знае кой какво му е харесало и какво не, разбира се. Ако ви се споделя де.

Всеки глас е добре дошъл. ;) Мерси предварително. Аз накрая давам моя глас за един определен, излишно е да казвам кой, но съм му и клиент, да се знае и това. :)

И моля ви, по-активно тази година. :)

Blinky

Owner
За БГ Coolice отново и тая година то се знае :) Успех!
Мерси много за подкрепата. :)
Сложени са и те. Но не знам защо съм ги пропуснал. ;) Но май тук в БГ са няколко, които се ползват....иначе има може би хиляди. :)

webmast367

Well-Known Member
Мерси много за подкрепата. :)

Сложени са и те. Но не знам защо съм ги пропуснал. ;) Но май тук в БГ са няколко, които се ползват....иначе има може би хиляди. :)
Принципно анкетата не е ли по уместно да е за БГ хостинг компании? те също не са никак малко, като гледам всеки ден нови излизат :D че ако се добавя всичко що мърда са хиляди верно...

Blinky

Owner
Принципно анкетата не е ли по уместно да е за БГ хостинг компании? те също не са никак малко, като гледам всеки ден нови излизат :D че ако се добавя всичко що мърда са хиляди верно...
Да, но гледаме да са най-големите тук. Така де, тези който се използват от хората във форума тук. Но винаги ако някой ползва нещо, или е ползва и иска да бъде включено в анкетата, нека даде предложение тук. Няма никакъв проблем. Просто това са топ. Иначе съм съгласен, че има адски много. И наистина ще включим тия, което се споменат от някой. Трудно се сещам за всичките. И гласуването не е само за Бг хостинги, а за за всички, ползвани от хората тук. Ще се радвам и на коментари след като оставите гласа си. :)

Blinky

Owner
И тъй като ще гласувам след време за CooliceHost, ползвам него. Няма какво да класирам друго, защото вече съм далече от други сървиси. Не е реклама или нещо подобно, но не ми се е налагало. А и честно казано нищо от другите не мисля, че може да ми задоволи нуждите на това ниво. ;)

Blinky

Owner
Е кофти. Плескаш за който си доволен и негативен пост за този, който не си. Негативно може да се води и нулата в края на годината. Това си е доста добър показател. Стига само некви хранилки тук. ;)

petya77

Well-Known Member
CooliceHost - за лични проекти според нуждите ми и без значение, че са на български език. Jump.bg - за клиентски и съгласно тяхното изискване за хостване в България. Гласувах и за двете хостинг компании. И двете са на високо ниво, отлична комуникация и бърз съпорт. С лека забележка относно Let's Encrypt в Jump: да се внедри по възможност като автоматична опция за активиране, вместо ръчното му инсталиране и подновяване. Не всеки обикновен потребител може да се справи сам. :)

Sky

Well-Known Member
Е кофти. Плескаш за който си доволен и негативен пост за този, който не си. Негативно може да се води и нулата в края на годината. Това си е доста добър показател. Стига само некви хранилки тук. ;)
Eй ти голям левак излезе, само положителни неща да говорим?!?
Офлайн всичко цветя и рози ли е само?

Sky

Well-Known Member
CooliceHost - за лични проекти според нуждите ми и без значение, че са на български език. Jump.bg - за клиентски и съгласно тяхното изискване за хостване в България. Гласувах и за двете хостинг компании. И двете са на високо ниво, отлична комуникация и бърз съпорт. С лека забележка относно Let's Encrypt в Jump: да се внедри по възможност като автоматична опция за активиране, вместо ръчното му инсталиране и подновяване. Не всеки обикновен потребител може да се справи сам. :)
Jump.bg не пазят бекъпи, имай го наум да не изгориш някой ден.

jair

Active Member
shithosting.bg - да речем че имат 1000 клиента във форума, от които 900 имат проблеми, а 100 по чудо нямат. Тези 100 гласуват положително тук, останалите гласуват отрицателно с мълчание
goodhosting.bg - имат 20 клиента, всичките доволни, всичките гласуват

В крайна сметка shithosting имат пет пъти повече гласове от goodhosting

Само една от многото пробойни в анкетата.

Да не започваме въобще към заглавието, което е "най-добрите хостинг компании", а не "кои хостинг компании ползвате", което е по-обективно, защото едва ли повече от няколко човека на кръст имат опит с повече от една хостинг компания през 2017 и могат да дадат адекватно сравнение коя компания е по-добра от друга. Да не започваме какво означава "добра хостинг компания" - добър съпорт, хостване в бг, по-хлабави ограничения на ресурсите, цени...параметри много, за различните хора са различни. На едни много им пречат инод ограниченията на суперите, други са доволни от ниските и цени, едни може да са супер при ВПС-и, но да са зле в споделения...сравняваме ябълки с круши.

С изключение на кулайс (заради очевидната причина да са толкова популярни тук), като цяло анкетата върши услуга на големите фирми, защото поставя знак за равенство между размер на фирмата и брой на клиентите и качество, както и резултатите от всички анкети през годините показват.

Blinky

Owner
Така ли? Никакви? Питам не за друго, а защото преди време мислех, че имаха. Имах клиент отдавна там и доста смело ръчках. :)

Blinky

Owner
@jair , да, популярността на хостинг доставчика е също от голямо значение тук. Но няма как, единствения начин е както каза @Sky с отрицателен вот и пак няма да е сигурно дали ще има достатъчно негативни, за да извадят добра бройка от положителните. Факт е, че ако си доволен от някой - гласуваш за него, а и този някой ако е добър и доста години на пазара, мисля, че не е оправдано да е толкова ъндърграунд, че да не може да разчита само на слабия си маркетинг. Да, в сравнение с големите хостинг доставчици, наистина има адски много малки, които единствената им реклама е някое друго споделяне в социалните мрежи и чрез някоя препоръка във форум или соц. мрежа. Все пак, добрата компания, ако наистина предлага добра услуга и знае как да управлява маркетинга си печелившо, няма никаква причина да не го прави. Все ще може да инвестира някакви пари, колкото да завърти колелото.

Sky

Well-Known Member
Абе пазят си тям някакви, ама трябва да им се обадиш да питаш има ли и от кога е евентуално. Въобще лично за мен това ще им изиграе много лоша шега.
2 акаунта затрих там заради тази им хрумка, остана ми един личен на доизживяване.

Горе