Най-добрите хостинг компании за 2019 година

Най-добрите хостинг компании за 2019 година

• Общо гласове
    94
  • This poll will close: .

Blinky

Owner
:):):) Е няма кой нормален да напише - Най-посредствените сървъри
Можело е да сложат една * и да пояснят нещо като - най-добрите, на които сме способни или налични на този етап ;)
Задължени са след Най-добрият ... каквото и да е, да се сложи според един кой си за еди коя си година, като годината не е задължително. :) Защото как така ще си най-добър....кой каза, как е преценил, минали ли са тестове и някакви експертизи.....смело, смело. :) Не искам да хейтя, искам просто да им дам идея моя опит какво е видял. :)

waldes

Well-Known Member
Абе кога биете 000webhost по пара елате да се пофалите.

Andrii

New Member
Не виждам да са управляени? До колкото виждам тва си е чист VPS. Поправи ме ако греша.
Управляеми са. Но по-хубаво да поръчете някакъв контролен панел (cPanel/ISPmanager/Plesk). ISPmanager е евтин. Има още VestaCP, който е безплатен.
Можете да работите и без контролен панел, но не мисля че ви ще хареса това. Поддръжка винаги ще ви помогне.

bentos

New Member
Вчера стартирахме нещо интересно и реших, че е по темата за хостинг компания на 2019.

Намерете по-изгодна оферта от тази на NS1.bg за управляем cloud VPS с 1 CPU, 2GB RAM, 20GB SSD място, контролен панел, ежедневни бекъпи & снапшоти и първият намерил печели награда от 200 лева в кеш.

Участието е през Facebook страницата ни на адрес https://www.facebook.com/ns1.bg/

Аз и наши клиенти през последните 8 месеца сме се опитвали да намерим без успех. Затова решихме да включим повече хора в търсенето.
Поздравления, точно сега се чудех къде да преместя някои от сайтовете ми че от суперхостинг искат да ме вдигат на следващо ниво

NullByte

Active Member
Бих искал да уточня, че VPSBG.eu вече е VPS.BG за по-кратко (от края на миналата година), както и че SSDCloud.BG и HOSTTOX.COM са официално част от VPS.BG и съответно вече услугите се управляват и поръчват единствено през VPS.BG, като част от стратегията ни за развитие.

vasilevv

New Member
За мен е суперхостинг, отдавна съм им клиент сигурно 5 години и съм нямал никакви проблеми.

katsar0v

Active Member
https://www.ns1.bg/hosting/shared-compare.php

Верно ли сложихте NS1 в топа?

Не съм ги ползвал, но от данните гледам, че използват стар софтуер (стар mysql и стар php). Тривиални неща като memcache / varnish нямат, а с тия 100 мегабита, според мен стават само за бекъп сървъри

Но са на ниски цени и с добро дисково пространство.

Sky

Well-Known Member

Не съм ги ползвал, но от данните гледам, че използват стар софтуер (стар mysql и стар php). Тривиални неща като memcache / varnish нямат, а с тия 100 мегабита, според мен стават само за бекъп сървъри

Собственика не е много наред с главата и 100% е манипулирал анкетата. Разгледай му темите из форума.

katsar0v

Active Member
Луда работа. Както и да е. Споделения хостинг в България е ОК, само, че VPS-а куца, и то здраво. А за да сложиш godaddy & hostgator в тази анкета, трябва да си пил уиски.. с доста аспирин :)

Blinky

Owner
Луда работа. Както и да е. Споделения хостинг в България е ОК, само, че VPS-а куца, и то здраво. А за да сложиш godaddy & hostgator в тази анкета, трябва да си пил уиски.. с доста аспирин :)
Аз бях. Но от много време насам хората си ги ползват и е дискриминация, ако не присъстват. ;) Не може без тях. Има и куп други, но при заявка се добавят. ;)

katsar0v

Active Member
Аз бях. Но от много време насам хората си ги ползват и е дискриминация, ако не присъстват. Не може без тях. Има и куп други, но при заявка се добавят.
GoDaddy и Hostgator си имат пазар, в щатите. Както и wix(.)com :) Те вливат толкова пари за маркетинг и реклама, колкото целия български хостинг не може да изкара за една година...

Amigo0o

Well-Known Member
Отменям си вота за @ns1bg тъй като ме разочароваха след дълги години партньорство. На единия ми план (Облак 4, които е най-високия) имам два wordpress магазина, единия почти без посещения, другия в момента с около 800-1000. Преди 11 дни получих съобщение което гласи "Предложение за сайта.бг" в което е показана статистика, която не разбирам за дневно или моментно натоварване става въпрос, както и предложение да премина към управляем ВПС, като ще направят миграцията безплатно и ако предложението ми допада да им пиша обратно с потвърждение да го направят.

Събота вечерта съвсем случайно си преглеждам статистиките и виждам че единия сайт е заковал на няколко посещения, отварям сайта - пише suspended, влизам в нс1 и виждам съобщение, което гласи "Поради липса на отговор или действия от ваша страна за последните 11 дни се наложи да спрем акаунта."

Та така @ns1bg когато решите че даден потребител/сайт не отговаря на вашите условия на ползване или е преминал лимит, моля формирайте си съобщенията, така както следва, а именно напишете че това е наложително, както и че ако не се предприемат действия, акаунта ще бъде спрян. Разбирам че сте преценили да изпращате любезни съобщения към клиентите си но все пак е хубаво да не получава недоразбирателство.

ПП: След като писах в събота вечерта леко разгневен, момчето от поддръжката все пак включи отново акаунта за което благодаря.

Blinky

Owner
GoDaddy и Hostgator си имат пазар, в щатите. Както и wix(.)com :) Те вливат толкова пари за маркетинг и реклама, колкото целия български хостинг не може да изкара за една година...
Да. И не само те. Влухост, моджохост и много големи разчитат на големи маркетинг бюджети, и според мен е нормално. Въпросът после идва в това зад красивото представяне да има добра услуга. А да не са само лъскави промоции и материали. Нали?

Ще сложа, толкова ли не се виждат, @хейтър? А ховърче, нещо? :)

Victor R

Active Member
Да не пускам цяла нова тема без да имам новини, има ли тук желаещи да тестват виртуални сървъри в замяна на обратна връзка?
Пробно ще пуснем в Прага с много хубава свързаност към EU и EMEA, но ще са малки (до 4CPU/4 RAM) и ще са малко на брой като за начало.

Sky

Well-Known Member
С какво ще се отличавате от другите - цени, условия, сетъп?
Ако предлагате нещо по-добро от Vultr аз бих тествал един с 4цпу и поне толкоз рам

Victor R

Active Member
С цени, които са по-ниски, автоматични live снапшоти включени с всеки сървър, по-висока скорост на ъплинка (за Прага ще е или 2, или 10Gbps), а според как върви проекта, и с различни локации.

Останали неща като виртуални мрежи м/у сървърите, VNC и тн., ще са налични през къстъм контолен панел.

Виртуализацията е KVM, а услугата се изгражда в/у Opennebula. CPU-тата са различни в различните локации, но за Прага са e3-1230v6. Дисковете са локални SSD-та в Райд10.

Последно редактирано:

ns1bg

Active Member

Не знам от къде сте прочел за стар софтуер. На cPanel сървърите поддържаме последното поддържано от cPanel, а то е PHP 7.3 и MariaDB 10.3. На сървърите със SPanel поддържаме последната версия на PHP и последната на MariaDB.

ns1bg

Active Member
Собственика не е много наред с главата и 100% е манипулирал анкетата. Разгледай му темите из форума.
Нека модераторите прегледат кои хора са гласували и да направят разследване за манипулиране на анкетата, защото такова няма.

Горе