Най-добрите хостинг компании за 2019 година


  • Общо гласове
    117
  • Poll closed .
:):):) Е няма кой нормален да напише - Най-посредствените сървъри
Можело е да сложат една * и да пояснят нещо като - най-добрите, на които сме способни или налични на този етап ;)
Задължени са след Най-добрият ... каквото и да е, да се сложи според един кой си за еди коя си година, като годината не е задължително. :) Защото как така ще си най-добър....кой каза, как е преценил, минали ли са тестове и някакви експертизи.....смело, смело. :) Не искам да хейтя, искам просто да им дам идея моя опит какво е видял. :)
 
Абе кога биете 000webhost по пара елате да се пофалите.
 
Не виждам да са управляени? До колкото виждам тва си е чист VPS. Поправи ме ако греша.
Управляеми са. Но по-хубаво да поръчете някакъв контролен панел (cPanel/ISPmanager/Plesk). ISPmanager е евтин. Има още VestaCP, който е безплатен.
Можете да работите и без контролен панел, но не мисля че ви ще хареса това. Поддръжка винаги ще ви помогне.
 
Вчера стартирахме нещо интересно и реших, че е по темата за хостинг компания на 2019.

Намерете по-изгодна оферта от тази на NS1.bg за управляем cloud VPS с 1 CPU, 2GB RAM, 20GB SSD място, контролен панел, ежедневни бекъпи & снапшоти и първият намерил печели награда от 200 лева в кеш.

Участието е през Facebook страницата ни на адрес https://www.facebook.com/ns1.bg/

Аз и наши клиенти през последните 8 месеца сме се опитвали да намерим без успех. Затова решихме да включим повече хора в търсенето.

Поздравления, точно сега се чудех къде да преместя някои от сайтовете ми че от суперхостинг искат да ме вдигат на следващо ниво
 
Бих искал да уточня, че VPSBG.eu вече е VPS.BG за по-кратко (от края на миналата година), както и че SSDCloud.BG и HOSTTOX.COM са официално част от VPS.BG и съответно вече услугите се управляват и поръчват единствено през VPS.BG, като част от стратегията ни за развитие.
 
За мен е суперхостинг, отдавна съм им клиент сигурно 5 години и съм нямал никакви проблеми.
 
https://www.ns1.bg/hosting/shared-compare.php

Верно ли сложихте NS1 в топа?

Не съм ги ползвал, но от данните гледам, че използват стар софтуер (стар mysql и стар php). Тривиални неща като memcache / varnish нямат, а с тия 100 мегабита, според мен стават само за бекъп сървъри

Но са на ниски цени и с добро дисково пространство.
 
https://www.ns1.bg/hosting/shared-compare.php

Верно ли сложихте NS1 в топа?

Не съм ги ползвал, но от данните гледам, че използват стар софтуер (стар mysql и стар php). Тривиални неща като memcache / varnish нямат, а с тия 100 мегабита, според мен стават само за бекъп сървъри

Но са на ниски цени и с добро дисково пространство.
Собственика не е много наред с главата и 100% е манипулирал анкетата. Разгледай му темите из форума.
 
Луда работа. Както и да е. Споделения хостинг в България е ОК, само, че VPS-а куца, и то здраво. А за да сложиш godaddy & hostgator в тази анкета, трябва да си пил уиски.. с доста аспирин :)
 
Луда работа. Както и да е. Споделения хостинг в България е ОК, само, че VPS-а куца, и то здраво. А за да сложиш godaddy & hostgator в тази анкета, трябва да си пил уиски.. с доста аспирин :)
Аз бях. Но от много време насам хората си ги ползват и е дискриминация, ако не присъстват. ;) Не може без тях. Има и куп други, но при заявка се добавят. ;)
 
Аз бях. Но от много време насам хората си ги ползват и е дискриминация, ако не присъстват. Не може без тях. Има и куп други, но при заявка се добавят.

GoDaddy и Hostgator си имат пазар, в щатите. Както и wix(.)com :) Те вливат толкова пари за маркетинг и реклама, колкото целия български хостинг не може да изкара за една година...
 
Отменям си вота за @ns1bg тъй като ме разочароваха след дълги години партньорство. На единия ми план (Облак 4, които е най-високия) имам два wordpress магазина, единия почти без посещения, другия в момента с около 800-1000. Преди 11 дни получих съобщение което гласи "Предложение за сайта.бг" в което е показана статистика, която не разбирам за дневно или моментно натоварване става въпрос, както и предложение да премина към управляем ВПС, като ще направят миграцията безплатно и ако предложението ми допада да им пиша обратно с потвърждение да го направят.

Събота вечерта съвсем случайно си преглеждам статистиките и виждам че единия сайт е заковал на няколко посещения, отварям сайта - пише suspended, влизам в нс1 и виждам съобщение, което гласи "Поради липса на отговор или действия от ваша страна за последните 11 дни се наложи да спрем акаунта."

Та така @ns1bg когато решите че даден потребител/сайт не отговаря на вашите условия на ползване или е преминал лимит, моля формирайте си съобщенията, така както следва, а именно напишете че това е наложително, както и че ако не се предприемат действия, акаунта ще бъде спрян. Разбирам че сте преценили да изпращате любезни съобщения към клиентите си но все пак е хубаво да не получава недоразбирателство.

ПП: След като писах в събота вечерта леко разгневен, момчето от поддръжката все пак включи отново акаунта за което благодаря.
 
GoDaddy и Hostgator си имат пазар, в щатите. Както и wix(.)com :) Те вливат толкова пари за маркетинг и реклама, колкото целия български хостинг не може да изкара за една година...
Да. И не само те. Влухост, моджохост и много големи разчитат на големи маркетинг бюджети, и според мен е нормално. Въпросът после идва в това зад красивото представяне да има добра услуга. А да не са само лъскави промоции и материали. Нали?

Ще сложа, толкова ли не се виждат, @хейтър? А ховърче, нещо? :)
 
Да не пускам цяла нова тема без да имам новини, има ли тук желаещи да тестват виртуални сървъри в замяна на обратна връзка?
Пробно ще пуснем в Прага с много хубава свързаност към EU и EMEA, но ще са малки (до 4CPU/4 RAM) и ще са малко на брой като за начало.
 
С какво ще се отличавате от другите - цени, условия, сетъп?
Ако предлагате нещо по-добро от Vultr аз бих тествал един с 4цпу и поне толкоз рам
 
С цени, които са по-ниски, автоматични live снапшоти включени с всеки сървър, по-висока скорост на ъплинка (за Прага ще е или 2, или 10Gbps), а според как върви проекта, и с различни локации.

Останали неща като виртуални мрежи м/у сървърите, VNC и тн., ще са налични през къстъм контолен панел.

Виртуализацията е KVM, а услугата се изгражда в/у Opennebula. CPU-тата са различни в различните локации, но за Прага са e3-1230v6. Дисковете са локални SSD-та в Райд10.
 
Последно редактирано:
https://www.ns1.bg/hosting/shared-compare.php

Верно ли сложихте NS1 в топа?

Не съм ги ползвал, но от данните гледам, че използват стар софтуер (стар mysql и стар php). Тривиални неща като memcache / varnish нямат, а с тия 100 мегабита, според мен стават само за бекъп сървъри

Но са на ниски цени и с добро дисково пространство.

Не знам от къде сте прочел за стар софтуер. На cPanel сървърите поддържаме последното поддържано от cPanel, а то е PHP 7.3 и MariaDB 10.3. На сървърите със SPanel поддържаме последната версия на PHP и последната на MariaDB.
 
Собственика не е много наред с главата и 100% е манипулирал анкетата. Разгледай му темите из форума.

Нека модераторите прегледат кои хора са гласували и да направят разследване за манипулиране на анкетата, защото такова няма.
 

Горе