Най-добрите хостинг компании за 2019 година


  • Общо гласове
    117
  • Poll closed .
Работим по един проект за изцяло български хостинг, както и ъпгрейд на текущите сървъри... И отнема страншно много време (повече отколкото ми се иска)

Най-лесното е да ще е да овърселнем сегашните, но това е много хлъзгав наклон, който свършва с качество на услугата като на масовката и дебнене на клиентите да е с някоя цпу мминута повече че да го ъпгрейдваме на ВПС ...
 
Работим по един проект за изцяло български хостинг, както и ъпгрейд на текущите сървъри... И отнема страншно много време (повече отколкото ми се иска)

Най-лесното е да ще е да овърселнем сегашните, но това е много хлъзгав наклон, който свършва с качество на услугата като на масовката и дебнене на клиентите да е с някоя цпу мминута повече че да го ъпгрейдваме на ВПС ...
deyba
 
Можете ли да ми препоръчате managed vps хостинг с root достъп на нормални цени ?

Много ми хареса предложението на coolice, но там нямам root достъп и не мога да си изпълня задачите, които са ми нужни.
 
Можете ли да ми препоръчате managed vps хостинг с root достъп на нормални цени ?

Много ми хареса предложението на coolice, но там нямам root достъп и не мога да си изпълня задачите, които са ми нужни.

Managed с root е трудна работа :)
 
Managed с root е трудна работа :)
По-скоро самоубийство за сисадмините, освен ако клиента не е готов да плаща по 60 евро без ДДС на час за системна администрация и фиксове.
 
Най-новото от днес - NS1.bg анонсира система за сигурност, която защитава всички сайтове на управляеми сървъри и споделен хостинг от атаки, като едновременно с това следи в реално време за хакерски намеси във всеки един сайт и уведомява собственика при хак. За повече информация прочетете в блога на NS1.bg.
 
Вчера стартирахме нещо интересно и реших, че е по темата за хостинг компания на 2019.

Намерете по-изгодна оферта от тази на NS1.bg за управляем cloud VPS с 1 CPU, 2GB RAM, 20GB SSD място, контролен панел, ежедневни бекъпи & снапшоти и първият намерил печели награда от 200 лева в кеш.

Участието е през Facebook страницата ни на адрес https://www.facebook.com/ns1.bg/

Аз и наши клиенти през последните 8 месеца сме се опитвали да намерим без успех. Затова решихме да включим повече хора в търсенето.
 
Вчера стартирахме нещо интересно и реших, че е по темата за хостинг компания на 2019.

Намерете по-изгодна оферта от тази на NS1.bg за управляем cloud VPS с 1 CPU, 2GB RAM, 20GB SSD място, контролен панел, ежедневни бекъпи & снапшоти и първият намерил печели награда от 200 лева в кеш.

Участието е през Facebook страницата ни на адрес https://www.facebook.com/ns1.bg/

Аз и наши клиенти през последните 8 месеца сме се опитвали да намерим без успех. Затова решихме да включим повече хора в търсенето.

По-доброто за Вас ще е ако давате награда на всеки който открие бъг, дупка в сигурността на контролният панел който е създаден от вашият екип. Поне така ще бъдете сигурни че предлагате сигурна услуга на ниска цена.
 
По-доброто за Вас ще е ако давате награда на всеки който открие бъг, дупка в сигурността на контролният панел който е създаден от вашият екип. Поне така ще бъдете сигурни че предлагате сигурна услуга на ниска цена.

Вече имаме договор с фирма за кибер-сигурност, която ще извършва пентестове регулярно. Вашето предложение също е добро и ще го използваме.
 
От днес имаме интеграция в SPanel с LiteSpeed уеб сървъра, който е най-бързият в света. Моите тестове показаха безпроблемно обслужване на десетки хиляди заявки на ден към сървър с 1 CPU ядро, 2GB RAM, SPanel контролен панел и LiteSpeed с инсталиран LiteSpeed WordPress кеш плугин.

При създаването на клъстер от LiteSpeed сървъри и сървъри за бази данни, резултатите са умопомрачителни - обслужвате стотици хиляди посещения дневно с невероятна бързина и надеждност.

LiteSpeed имаш кеширащи плугини и за Joomla, Drupal, Magento, Prestashop, Opencart и заедно с плугина за WordPress покриват над 50% от сайтовете в света.

Ако някой иска да изтества колко по-бързо ще работи сайта му на тази платформа, нека ми пише на vgeorgiev кльомба ns1.bg
 
За кво спамиш в темата бе мен?
Боли го някой кво имате.
Пуснете си тема и си пишете там.Видях колко ви струва хоста тия дни, един имейл с данните 3 дена не мога да получа.
 
За кво спамиш в темата бе мен?
Боли го някой кво имате.
Пуснете си тема и си пишете там.Видях колко ви струва хоста тия дни, един имейл с данните 3 дена не мога да получа.
Хахаха, бате, ти си ми идол, честно. Еми той щот с гълъб, баце е изпратен мейла. :)

Много си прав. Не може в тема, в която хората гласуват за хостинг компания, от която са доволни някой да си плеска така рекламните съобщения. Това говори само едно - кофти услуга, драпаща на всяка цена да влезе в една от най-обсъжданите теми във форма за хостинг. @ns1bg , да поздравиш маркетинг отдела си, страшни постижения и инфлуенсване виждаме от тях. ;) Човече, само ще натрупате хейт. ;) Просто си отвори тема и си разкажи там историята. Иначе се причисляваш към тия с "Много яка давалера в интернет намерих, ето линк" :) :) :)
 
Вчера стартирахме нещо интересно и реших, че е по темата за хостинг компания на 2019.

Намерете по-изгодна оферта от тази на NS1.bg за управляем cloud VPS с 1 CPU, 2GB RAM, 20GB SSD място, контролен панел, ежедневни бекъпи & снапшоти и първият намерил печели награда от 200 лева в кеш.

Участието е през Facebook страницата ни на адрес https://www.facebook.com/ns1.bg/

Аз и наши клиенти през последните 8 месеца сме се опитвали да намерим без успех. Затова решихме да включим повече хора в търсенето.

Ето:
https://eurohoster.org/?language=bulgarian
Кога да си очаквам наградата или сега ще има "Ама..."?
 
Не виждам да са управляени? До колкото виждам тва си е чист VPS. Поправи ме ако греша.

Понеже няма ясна граница и разбиране на "управляем", интерпретацията е много широко понятие в този си вид. На база написаното от двете фирми - "управляеми" са (бекъпи, поддръжка, мониторинг и т.н.).
 
Тия са за глоба. :) "Най-добрите" ??? :) Ще го отнесат някъде. ;)
:):):) Е няма кой нормален да напише - Най-посредствените сървъри
Можело е да сложат една * и да пояснят нещо като - най-добрите, на които сме способни или налични на този етап ;)
 
Понеже няма ясна граница и разбиране на "управляем", интерпретацията е много широко понятие в този си вид. На база написаното от двете фирми - "управляеми" са (бекъпи, поддръжка, мониторинг и т.н.).
Аз бих казал, че под управляем се има предвид, някой друг да се грижи за ъпдейти, инсталация, бекъпи, поддръжка и т.н.
В този случай единственото нещо, за което се грижат те(тези които си дал) са бекъпите.
За поддръжката се съмнявам, че ще се наемат да ми инсталират някви неща, примерно ngnix или бази или квото и да е.
Така че, аз лично смятам линка, който даде за просто VPS, а не за Мanaged VPS.
 

Горе