Най-добрите хостинг компании 2015

Най-добрите хостинг компании 2015


  • Общо гласове
    180
Статус
Not open for further replies.
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Здравейте,
Тези CooliceHost.com българска компания ли са?
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Здравейте,
Тези CooliceHost.com българска компания ли са?

Здравей,

Да, но със машини навън. ;) Има теми тук за хостинг доставчика. Доста потребители от форума са на него. Ако имаш въпроси, питай друго. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Моето мнение да не се хващаш с тях. Там само HTML сайтечета може да вървят. Толкова им знае админ ;)
Здравейте,
Тези CooliceHost.com българска компания ли са?
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Моето мнение да не се хващаш с тях. Там само HTML сайтечета може да вървят. Толкова им знае админ ;)

:) Поне имаш чуство за хумор :)

На хбридните планчета с LiteSpeed но са по скъпички :)

FOR IMMEDIATE RELEASE - Може ли Шеърд Хост Да Удържи 5000 Онлайн Намери Отговор


 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

И да се зачитат гласове само на хора с по над 200 мнения и повече от една година във форума.
Първите "сайтове" който качих някъде, бяха в bol.bg и hit.bg - може ли да гласувам или да изчакам да събера 200 мнения ? Нали не приемаме, че блинки и куулис сътвориха предприемач и с това поставиха началото на www .
Моето мнение не е професионално - аз не храня семейството си от това, но като един непрофесионалист мога да коментирам следното:
Имам "клиенти", които търсят хостинг точно като от хит.бг. При тях сайта е по-скоро визитна картичка - прави се веднъж и информацията се сменя при следващата подмяна на префиксите на мобилния оператор .
Тези хора имат по 10 посещения дневно и желаят да плащат 30-40 лева на година за домейн и хостинг, лошото е че няма кой да им го предложи.
Вие по-горе коментирате другата крайност.
Обобщение - това което е "най-добрата хостинг компания за 2015" за клиента по-горе, дали е добро за останалите? Дано, дано, ама надали ...
П.С. Аз като непрофесионалист използвам планове при icn, хост.бг и суперхостинг.бг - не мога да кажа нищо лошо.
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Нали не приемаме, че блинки и куулис сътвориха предприемач и с това поставиха началото на www.

Не приемаме. Всеки има право да гласува. Нека си гласуват хората. ;)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Добре, де-1 въпросче:
CooliceHost.com Coolice ли го притежава, или е само някакво съвпадение? :)

Да, той е шефа там. :) При въпроси, на линия сме и аз и той. ;) Ако нещо те интересува, казвай. ;)
 
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Да, той е шефа там. :) При въпроси, на линия сме и аз и той. ;) Ако нещо те интересува, казвай. ;)

Благодаря-може и да го използвам следващия път, щом ми се наложи да купувам хостинг.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Добре де, нямам пейпал и скрил дрил и немнам си кво....как да му платя на кулиса? Харесал съм си едно впс-че единичка пробно за една годинка ама....некви варианти други?
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Добре де, нямам пейпал и скрил дрил и немнам си кво....как да му платя на кулиса? Харесал съм си едно впс-че единичка пробно за една годинка ама....некви варианти други?

Пощенски запис :)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Добре де, нямам пейпал и скрил дрил и немнам си кво....как да му платя на кулиса? Харесал съм си едно впс-че единичка пробно за една годинка ама....некви варианти други?

Може и по фактура. Има тази възможност.

Иначе можем и с пощенски запис. Дори и на Еконт до офис. Всичко. :) Ще си издадем документ за това. ;)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Добре де, нямам пейпал и скрил дрил и немнам си кво....как да му платя на кулиса? Харесал съм си едно впс-че единичка пробно за една годинка ама....некви варианти други?

Бате, вие сте големи уеб предприемачи значи. :) Всеки хост като му се пише ще ви даде шанс да ви вземе парите, ако ще да се срещнете по тъмно на попа. :)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Добре де, нямам пейпал и скрил дрил и немнам си кво....как да му платя на кулиса? Харесал съм си едно впс-че единичка пробно за една годинка ама....некви варианти други?

Само да попитам - нали си наясно че това не е чист впс - това е хибриден хостин план или хостинг на който ресурсите който са му отделени са зададени да са като на впс, като целта е да се конкурира със същия по размер впси като ако ще сеур ползва за сервиране на уебстраници има 90% от същите възможности за конфигуриране.

Повече за какво представляват тези планове може да се прочете тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51882 (темата е за версия 1 на плановете, но версия две е подобна, само че с Lite Speed Web Server и неговия кеш)
 
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Здравей,

Да, но със машини навън. ;) Има теми тук за хостинг доставчика. Доста потребители от форума са на него. Ако имаш въпроси, питай друго. ;)

А това че машините са навън не се ли отразява на сайтовете насочени за българската аудитория?

Или там има повече сайтове към англоезичната аудитория.

Иначе като гледам много хора са доволни от CooliceHost.com - браво на колегата и успехи. ;)
 
Re: От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

А това че машините са навън не се ли отразява на сайтовете насочени за българската аудитория?

Или там има повече сайтове към англоезичната аудитория.

Иначе като гледам много хора са доволни от CooliceHost.com - браво на колегата и успехи. ;)

Не, не се отразява, тъй като имаш един път зададено в GWT коя локация да таргетираш, отделно зареждането е бързо за БГ потребителите, дори смея да твърдя доста бързо, което си е голям плюс. Има както БГ, така и ЕН сайтове. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Супер доволен съм засега от coolice, пу пу пу да не му е уроки!!!!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе