Най-добрите хостинг компании 2015

Най-добрите хостинг компании 2015


  • Общо гласове
    180
Статус
Not open for further replies.
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Ползвам услугите на суперхостинг от много години и съм доволен. При проблеми или въпроси, съпорта им поне според мен е чудесен.
 
Re: От: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Определено NS1!
Здравей и добре дошъл. Щеше да е добре освен тези 11 мнения, да светеше в зелено, но това рядко се случва ако ги пелскаш така. Успехи все пак. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

От 4 години съм при host.bg затова и гласувам за тях. За жалост не съм доволен от съпорта им. Последно време много се бавят. Вероятно има по-добър хостинг, но с 10 сайта на 1 хостинг не бих се хванал да ги местя.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Хмм какво става с Jump.BG :shock: миналата година бяха на 2-ро място в класацията пък сега ...
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Хмм какво става с Jump.BG :shock: миналата година бяха на 2-ро място в класацията пък сега ...

Защото последно време грам не са на ниво. Да не говорим, че и доста сдухата и бранда покрай последните си изпълнения.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

superhosting до сега съм ползвам и съм много доволен, съпорта им е доста бърз - нямат грешка
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

superhosting до сега съм ползвам и съм много доволен, съпорта им е доста бърз - нямат грешка

Значи си доволен от съпорта, а не от хоста. Нека правим разлика. ;)

Едит: Работя си сега и цъкна хоста, сигурно съпорта им е супер, ама на мен ми трябва да ми работи сървъра, а не да се чувам с някой си администратор. Ако не се оправи до след 30 мин, ще му кажа на клиента или да си смени хоста или да си довъши сам проекта. :confused:

П.П: Най ги обичам такива дето ми идват с купени хостинги, идиоти пълни.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Писъл съм го тук и съм го казвал много пъти: Superhosting.bg е хостинг, където да се хостват малки фирмени сайтчета с по 100 посещения максимум на месец. Не е хостинг като за нас да държи хиляди посетители дневно, от които ние вадим пари. Просто целта на суперхостинг са малките сайтчета, нетоварещи сървърите с посетители, а просто сайтове предназначени повече за реклама е смисъл за авторитет на някоя фирма. Давам пример: Фирма за изработка на някакви детайли, сайт на някой адвокат, нотариус и подобни. Хората ще влязат в сайъа, ще вземат телефона и адреса и комуникацията вече се премества на живо или по телефона. Сайта е дотука.
 
Абсолютно точно. За това всеки, който разчита на сперите, знам и реално какви сайтове им, което не ме кара да го мисля много. Има си хостинг за всякакви случаи. Но и като се набучиш на някаква оферта от рода на 40 лева за година, няма какво да очакваш. Трябва да си оптимист голям, ако мислиш, че ще получиш звезден хостинг. Наскоро ми се наложи да съветвам една компания за хостинг решение, няма проблем каквото избереш с 10-20 посещения на ден все тази, но когато ми се наложа да съветвам хора с медийни сайтове или такива, които генерират голям обем трафик си давам предложението, и изберат ли нещо "известно" им казах, че всичко е на тяхна отговорност и аз пасувам ако проблема дойде от хостинга. Но пък и хората знаят какво да изберат за сериозните си проекти, това различава тези с трафика и нуждата от добри решения от тези, които кретат на нещо обичайно и им е ОК. Няма лошо, всеки влак си има пътници. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Какво ще препоръчате за VPS delta.bg или vpsbg.eu ? На vpsbg плановете им са една идея по добри, но мен ме интересува от към поддръжка и натоварване как са двете места. :)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Здравейте,

ползвам услугите на СуперХостинг.БГ от близо 5-6 години и няма какво друго да кажа освен, че са перфектни. Много коректни и винаги готови да помогнат и да ти влязат в положението. Силно ги препоръчвам.

Поздрави!
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Hostgator, но го няма в анкетата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе