Най-добрите хостинг компании 2015

Най-добрите хостинг компании 2015


  • Общо гласове
    180
Статус
Not open for further replies.
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

JUMP :mad: 24/7 поддръжката е само мираж

Ще бъдеш ли малко по-конкретен, защото така не е много ОК....бил си техен клиент. Нещо, което да седи зад думите ти има ли? Питам, защото е хубаво да се спомене, най-малкото да хвърли малко светлина и да не изглежда като обикновен хейт от няма и едно изречение. Мерси предварително. :)
 
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Ще бъдеш ли малко по-конкретен, защото така не е много ОК....бил си техен клиент. Нещо, което да седи зад думите ти има ли? Питам, защото е хубаво да се спомене, най-малкото да хвърли малко светлина и да не изглежда като обикновен хейт от няма и едно изречение. Мерси предварително. :)

Добавям и hostbulgaria.com. Подръжка има само по светлите часове.
 
Re: От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Добавям и hostbulgaria.com. Подръжка има само по светлите часове.

Ее, чак пък. :) Аз съм работил с тях и доста добре отговарят и доста про. Значи, ето какво е бавен съпорт:

8428625C.png


Още е отворен тикета....така, че моля ви като хейтвате, правете го с някакво основание и доказателства, защото не е коректно и професионално. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Някой може ли да ми каже Българска фирма, която има сървъри в Германия? Приблизително цена на година около 100-150 лв ? Трафик 1000-2000 на ден ?
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Някой може ли да ми каже Българска фирма, която има сървъри в Германия? Приблизително цена на година около 100-150 лв ? Трафик 1000-2000 на ден ?

Jump имаха там сървъри, но звънни и питай защото ги купиха и новия велик кормчия може да направи смяна на посоката.
 
От: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Интересно, че и миналата и настоящата година най-много гласове получават Суперхостинг.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Аз съм ползвал услугите на ICN и съм много доволен. Хостингът и домейните от тях бяха на ниво. Сайтът ми вървеше гладко и никога не е имал сривове. Обаче при плащането ми чрез пощенски запис получавах парите си обратно след 2 месеца. :lol:
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Аз напоследък не съм доволен от ICN. Някои от сървърите им са толкова натоварени, че има сайтове, до които няма достъп от време на време.
Накараха ме даже да си сменя DNS-сите на компютъра, че да успявам да вляза от време на време в сайта ...
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Аз напоследък не съм доволен от ICN. Някои от сървърите им са толкова натоварени, че има сайтове, до които няма достъп от време на време.
Накараха ме даже да си сменя DNS-сите на компютъра, че да успявам да вляза от време на време в сайта ...

Реално добре се разреждат през гугълските DNS-и. Това е критери. Не някой, в някоя панелка, на треторазраден интернет доставчик. Казвам го, защото имам един клиент с курава връзка и само той и скапания му имак не могат да отворят един сайт от 5 страници. Казах му да смени компа и доставчика, защото още много неща няма да вижда в бъдеще. :) Някой ден метеори ще полетят към къщата му и той няма да разбере, защото му е толкова смотан доставчика.
 
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Реално добре се разреждат през гугълските DNS-и. Това е критери. Не някой, в някоя панелка, на треторазраден интернет доставчик. Казвам го, защото имам един клиент с курава връзка и само той и скапания му имак не могат да отворят един сайт от 5 страници. Казах му да смени компа и доставчика, защото още много неща няма да вижда в бъдеще. :) Някой ден метеори ще полетят към къщата му и той няма да разбере, защото му е толкова смотан доставчика.
Моя доставичк не знам какви магии прави ама по една две седмици не си обновява DNS -те.
 
Re: От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Моя доставичк не знам какви магии прави ама по една две седмици не си обновява DNS -те.

Нормално. И това ми кажи как може да го обясниш на клиента, който си е взел хостинг. А не дай си боже това необновяване да е свързано и с подновяване на сървъри и ip адреси и хептем ще е драма. Имам един такъв глупак, които смята, че хоста му е кофти, а реално доставчика му е. И човека е в Австрия...смятай за каква боза говорим там. Знаех, че са зле с нет навън, ама чак пък толкова. :)

Моя обновява на два дни. И горе долу доволно. ;) Няма перфектно решение тук.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Ползвам HOSTLINE.BG , най-евтиния план, сайт на opencat с 3 000 продукта - google page speed ми дава 80% бързина на сайта, прехвърлял съм същия сайт към NS1, там е доста по-бавно, и към HOST.BG, скороста е същата като при хостлайн, нищо че базата данни им се води че е на ssd, но имат някакви ограничания от определен брой посещения на ден.
 
Пробвал съм 15+ хостинг компании - български, европейски, американски, канадски и една австралийска. Много от тях са сред т.нар. "лидери" в индустрията, но всички ме разочароваха или като бързина и конфигурация на сървърите, или като съпорт, или като ограничения, налагани върху ползваните ресурси. Бях стигнал до заключението, че за да се случат нещата както искам, ще трябва да изсипя една камара пари за качествен VPS, лицензи за Litespeed и cPanel, както и специалист, който да оптимизира сървъра и да поддържа безупречната му работа. Но тогава разбрах за CooliceHost и се оказа, че е точно това, което търся, но на много по-ниска цена. След няколкото месеца опит с CooliceHost мога да кажа, че без никакво съмнение това е хостинг №1. Според мен услугата ви е доста по-добра от тази на най-известните компании в бранша, така че имате голям потенциал, и ви го пожелавам от все сърце, един ден да бъдете редом до тях като брой потребители. Успех занапред и продължавайте да поддържате изключително високото ниво, на което съм свидетел вече няколко месеца.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

За сега само namecheap съм ползвал, тъй като е най-евтино и съм нямал много проблеми ;д
 
Статус
Not open for further replies.

Горе