Най-добрите хостинг компании 2015

Най-добрите хостинг компании 2015


  • Общо гласове
    180
Статус
Not open for further replies.
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Hostgator, но го няма в анкетата.

Още ли има някой, който ги ползва тия. Те пич не случайно не присъстват в класациите. Като отвориш Тубата, а преди това си пообиколил хостинг сайтовете, за да се получи един ремаркетинг, може да видиш кои са най-големите боклуци в хостинг индусрията - тези с най-много реклама. Да не изброявам имена, но това са Hostgator, iPage, Bluehost и все такива спънати провайдърчета. Така, че като започнеш да имаш сериозни проекти, пак ще си говорим за хостинг доставчици. ;)

И как ще го няма Hostgator.com? Гледайте бе.... ;)
 
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Пич, какво да ти кажа? Може и да си прав, но знам ли... Това че имам хостнат сайт не ме прави автоматично уебмастър и нямам този опит, за да споря, но от HostGator нищо лошо не съм видял досега (за 3 години), за разлика от БГ хостове, където могат да ти окапят косите. Нямам база за сравнение. може би сред американските си събратя не е това, което изглежда в моите очи, но всичко е просто, бързо, лесно и т.н.

Дай Боже някой ден да ми се наложи да експериментирам и с голям сайт. За сега 500 посещения daily нямам никакви проблеми (за разлика от хост, к беше в БГ).

@Blinky, sorry :) Моя грешка.
 
Re: От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Пич, какво да ти кажа? Може и да си прав, но знам ли... Това че имам хостнат сайт не ме прави автоматично уебмастър и нямам този опит, за да споря, но от HostGator нищо лошо не съм видял досега (за 3 години), за разлика от БГ хостове, където могат да ти окапят косите. Нямам база за сравнение. може би сред американските си събратя не е това, което изглежда в моите очи, но всичко е просто, бързо, лесно и т.н.

Дай Боже някой ден да ми се наложи да експериментирам и с голям сайт. За сега 500 посещения daily нямам никакви проблеми (за разлика от хост, к беше в БГ).

Да, стават за обикновени сайтове, както ти написах. И не си имал проблеми, защото не си комункирал със съпорта. Но за някои работи, за други не. За хост.бг няма да говорим, там е мъртва работата от има няма 3 години. Само някакви мазохисти биха си купили. Питайте тия дето имат проблем с последните ъпдейти на WP, ще видите за една т.нар. колацията 1251, която я имат и тия хубавци и едни други убавци, от най супер убавците. :) За това говорим, технологии брат. Някой влизат, и инвестират, други си наливат кинтите в маркетинг и реклама. Живи, здрави. :)
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

host.bg и сега ми дава ядове , а може и аз нещо...

Не баце, не е при теб. ;)

Сега гледам еедин сайт на потребител на форума при тях - Apache 1.3.41, Stable release-ът e 2.4.16 (July 15, 2015). https://en.wikipedia.org/wiki/Apache_HTTP_Server

Много крива работа. Ама щом ги влече. :) Не че усещат някаква разлика, но явно и проектите им са такива, да не им пави впечатление, демек там за кут ейдж технологии не може и да си говорим. :)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Точно сървара ми дава грешка. Цяла неделя никой не вдига телефона а пише денонощо обслужване. Загубих свободния си ден без да имам възможност за да работя по проекта. И понеже съм още супер зелен си трая . Добре че го платих само за 3 мес. Ще се мигрира
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Точно сървара ми дава грешка. Цяла неделя никой не вдига телефона а пише денонощо обслужване. Загубих свободния си ден без да имам възможност за да работя по проекта. И понеже съм още супер зелен си трая . Добре че го платих само за 3 мес. Ще се мигрира

Ама вие що си звъните бе? Пиши тикет и чакай. Но в това, че не отговарят е лош сигнал. То те трябва да знаят, че няма събота, няма неделя за онлайн бизнеса. Това пък не го знаех, че не вдигат през уикенди и на Размазан, хахахаха. :)

Иначе и аз ти препоръчвам да се огледаш за нещо, което не е заседнало в миналото. ;) Тай си, ако технически са ОК, ама и като нищо от сървиса не е ОК, какво тогава? :)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Аз да не излезе, че правя някаква реклама на Hostgator (за сега са единствените "чужди", които съм ползвал), но ми е по-лесно да си купя хостинг/домейн или да бъда съпортнат с няколко клика от другия край на планетата, отколкото някъде в БГ. Предполагам, че и другите big companies предлагат услуги на не по-лошо ниво, а може би на по-високо. В БГ производителността е много ниска, за каквото и да си говорим, не само за хостинг. Мигрирай си сайта към някои от тях и няма да имаш ядове, поне аз нямам, а съпорта го използвам главно да задавам noob-ските си въпроси понякога, не че има някакъв проблем от тяхна страна.
 
Не се притеснявай, ако ще и Бойко да дойде да ги похвали, никога няма да се върна при тия мърлячи. VPS за 56$, пълно корито, продупчено. Големите хостинги, колкото и невероятно да ви звучи правят както много нови клиенти, така и изтичат може би толкова. Не съм много сигурен дали и те успяват да движат в крак с времето, но само знам, че сървиса им е под всякаква критика, да не говорим за шера им. А съпорта им отговаря бавно и в повечето случаи някое индийче чело недочело лепва някоя глупост в мейла. Успехи с тях и дано не ти прави проблем. На мнение съм, че ако искаш нещо адванс или искаш да дадеш на бизнеса си нуждите, които има - избираш специализирани хостинги, имащи точно определените неща за целта, а не ходиш при хостинги, които предлагат една и съща пробита услуга както на лични блогчета от по 100 посещения на ден, така и да големи корпоративни сайтове. Или казано по друг начин, като отивам да си купувам вино, отивам във виден магазин, а не в Кауфланд. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Може би си прав. Самия начин по-който се изказваш за мен звучи доста advanced, така че къде да ходя да споря, камоли да им "адвокатствам", не ми е това идеята. Може би сайта ми малък и затова нямам никакви проблеми, а изглеждат толкова COOL в моите очи, понеже единствената ми база за сравнение са български хостинги. Та това, което искам да кажа е, че щом аз с моя мини сайт съм ходил по мъките по българските хостинги, смятай за какво говорим, ако е нещо по-advanced. Сами си правете сметката. Поне сега ми е мирна главата и не се занимавам с глупости. Виждам, че бая си им набрал :), може и да имаш някакво основание, аз все още нямам такъв негативен опит, който да споделя.
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Може би си прав. Самия начин по-който се изказваш за мен звучи доста advanced, така че къде да ходя да споря, камоли да им "адвокатствам", не ми е това идеята. Може би сайта ми малък и затова нямам никакви проблеми, а изглеждат толкова COOL в моите очи, понеже единствената ми база за сравнение са български хостинги. Та това, което искам да кажа е, че щом аз с моя мини сайт съм ходил по мъките по българските хостинги, смятай за какво говорим, ако е нещо по-advanced. Сами си правете сметката. Поне сега ми е мирна главата и не се занимавам с глупости. Виждам, че бая си им набрал :), може и да имаш някакво основание, аз все още нямам такъв негативен опит, който да споделя.

Проектчетата бяха медийни сайтове, които не генерираха повече от 1000-2000 посещения на ден, но за жалост за това, което се плащаше, не беше добре. Колкото до това дали е ОК сега, пожелавам ти да разбереш по този начин, демек, да започне да генерираш трафик и да има нужда от бърза експанзия от към функционалност и лодинг тайм в същото време. Силно се надявам също така да са подобрили сървисите си, но често обикалям уебмастърски форуми, и там не се изказват добре за тях - webhostingtalk.com, WF, DP и такива. Но пък има една закономерност, която съм я забелязал при хостинг компаниите, и може би го има и в други сфери, колкото по-силна ти е рекламата (платената), толкова по-кофти ти е сървиса, и обратното - колкото по-добър ти е сървиса, толкова по-малко рекламираш, защото и така растеш завидно, а буташ повече в технологии и автоматизации. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Ех хостгатор хостгатор, още има хора дето те споменават :).

За тия боклуци съм писал по-назад в темата няколко пъти сигурно. Толкова много разочарования, че чак не ми се почва. Бяха що годе читав хост преди някъде около 5 години. После се счупиха отвсякъде.

На начинаещите уебмастъри с ЕН сайтове препоръчвам namecheap. Проблеми никакви никога вече 2 години. А сега ако видите какви покъртителни планове имат по 20-30$ за 1 година, имам един такъв вече от няколко месеца, грижи и проблеми нулеви. Наистина качествен хостинг USA.
 
Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Ех хостгатор хостгатор, още има хора дето те споменават :).

За тия боклуци съм писал по-назад в темата няколко пъти сигурно. Толкова много разочарования, че чак не ми се почва. Бяха що годе читав хост преди някъде около 5 години. После се счупиха отвсякъде.

На начинаещите уебмастъри с ЕН сайтове препоръчвам namecheap. Проблеми никакви никога вече 2 години. А сега ако видите какви покъртителни планове имат по 20-30$ за 1 година, имам един такъв вече от няколко месеца, грижи и проблеми нулеви. Наистина качествен хостинг USA.

Дали ако кула пусне Ус сървъри ще има интеес, сигурно ще има. Кой не иска nginx със ssd-a в УС? :) Дано скоро се замислят, макар че на сайта им тече това, че ще е скоро. :) Лично ще им линкна този линк, че си има аф. сайтове за хостване там. :)
 
От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Дали ако кула пусне Ус сървъри ще има интеес, сигурно ще има. Кой не иска nginx със ssd-a в УС? :) Дано скоро се замислят, макар че на сайта им тече това, че ще е скоро. :) Лично ще им линкна този линк, че си има аф. сайтове за хостване там. :)

Аз съм му ползвал хоста за ЕН сайтове пак е добре смисъл разлика няма кой знае каква от САЩ хостовете що се отнася за бързина на зареждане на сайтове. Все пак Холандия е на 8 часа полет от Бостън :). Препоръчвам също куулайс йост, слагам го на равно с неймчипа даже.
 
Re: От: Re: От: Най-добрите хостинг компании 2015

Аз съм му ползвал хоста за ЕН сайтове пак е добре смисъл разлика няма кой знае каква от САЩ хостовете що се отнася за бързина на зареждане на сайтове. Все пак Холандия е на 8 часа полет от Бостън :). Препоръчвам също куулайс йост, слагам го на равно с неймчипа даже.

Мерис много за коментара ти. Да скоро се очаква да имаме. Ще държим в течение - 100%. :)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Дълги години се възползвах от услугите на американски сървър (webstarts.com) за първия ми сайт. Преди месеци го преместих при CooliceHost - супер бърз хостинг и светкавичен съпорт. На предишния хост нямах проблеми, но трябваше да се примирявам само с HTML кодиране и други дреболии, които не ме устройваха. Затова реших любимият ми проект да продължи плаването си сред сигурни води. Доволна съм и от Hostline.bg. И в двата хостинга ползвам чуждестранни сървъри.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Тази coolasihost не съм я ползвала а гледам че е добра . Какво предлагат и стабилен ли е хостинга за бг
 
Тази coolasihost не съм я ползвала а гледам че е добра . Какво предлагат и стабилен ли е хостинга за бг

Здравей,

Смея да кажа, че няма имаш проблем. Аз ги ползвам за мои проекти, и доста от хората тук. Ако решиш направи един тест и прецени сама. Ако имаш въпроси, задай ги. ;) Успехи.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе