Наръчник за нови потребители

От: Re: От: Re: Наръчник за нови потребители

...
Нужни са ти над 10 поста и 10 дни изкарани във форума. Но ще е по-силна репутацията, която даваш, ако и ти си с голяма репутация. Такава е логиката на рейтинг системата на форума, което е правилно - старите и авторитетни потребители дават повече сила, отколкото малките - и не са малки, за друго, а за това, че нямат рейтинг, не са активни толкова. а това е важно - когато си активен има много големи плюсове. Естествено хубаво е да си полезено-активен, а не просто да си коментираш безцелно. :)

Благодаря за бързия отговор!
 
От: От: Наръчник за нови потребители

Т.е. ако аз имам реп. 3 и нагоре и над и мога да давам скоро и аз репчета, така ли е?
10 поста и 10 дни изкарани във форума... Поне аз така разбирам от написаното от Blinky
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Т.е. ако аз имам реп. 3 и нагоре и над и мога да давам скоро и аз репчета, така ли е?

И не само - смяна на аватара, линкове в подписа, пускане на теми в пазара и куп други. А най-якото е, че всеки ще те разпознава и ще си част от наистина голямо, сплотено и про общество. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте на всички от мен. Нов съм, но се надявам да мога да предам както и да придобия опит от форума. Надявам се да не нарушавам правилата и да няма наказания : )) Наздраве :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен, и благодаря за наръчника! Най-много ми хареса "четете, преди да питате", някак си ми е равносилно на "мислете, преди да кажете нещо"..закономерност, която си важи винаги. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз пък дните си ги имам, но нещо мненията ми не се отчитат. :( Би трябвало да показва, че имам повече от 3 поста.
 
От: Наръчник за нови потребители

Доколкото знам зависи в кой раздел си писал. В Webmaster's Off Topic със сигурност не ти се отчитат мнения.
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Аз пък дните си ги имам, но нещо мненията ми не се отчитат. :( Би трябвало да показва, че имам повече от 3 поста.

Мне, някой секции като офтопика, политиката и кофата не начисляват постове. Всички други - да. Нарочно, защото само това трябва някой да влезе да се развихри в Политиката и след избухването си да е на същите постове с човек, който се е старал да дава полезни в темите наистина важни за всички. :)
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Мне, някой секции като офтопика, политиката и кофата не начисляват постове. Всички други - да. Нарочно, защото само това трябва някой да влезе да се развихри в Политиката и след избухването си да е на същите постове с човек, който се е старал да дава полезни в темите наистина важни за всички. :)

О, не знаех това, благодаря! Да, всъщност има известен смисъл... :)
 
От: Re: Наръчник за нови потребители

zdraveite, iskam da popitam kakvo trqbva da naprava za da moga da izpra6tam saob6teniq do drugite potrebiteli?
 

Горе