Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, искам да попитам какво представлява репутацията на профила и как се повишава ? Благодаря
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, искам да попитам какво представлява репутацията на профила и как се повишава ? Благодаря

Репутацията може да бъде:
положителна - зелена
отрицателна - червена

Форумът е общество. Впиши се в него, учи, споделяй, помагай и ще видиш как репутацията ще се повишава (позеленява).
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, съвсем случайно попаднах тук, но първите ми впечатления са доста добри. Дано да сме си взаимно полезни за в бъдеще :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, съвсем случайно попаднах тук, но първите ми впечатления са доста добри. Дано да сме си взаимно полезни за в бъдеще :)
Здравей и добре дошла тук. Мерси за добрите думи и силно се надявам да ти допада местенцето. :) Приятен престой тук и до скоро засичане тук. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, как мога да давам репутация на даден потребител?
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, как мога да давам репутация на даден потребител?

под мнението на потребителя долу вляво има една звездичка. като гледам ти вече си получил/а "репутация"
 
От: Наръчник за нови потребители

Да благодаря ти много за информацията, не я бях видял тази звездичка. Заради бързия отговор получаваш от мен репутация :)

ЕДИТ: видях сега, че не мога да ти дам, защото нямам нужните rep power. Как мога да получа такива? Ако не ми отговорите, ще ви разбера :D
 
От: Наръчник за нови потребители

мисля че трябваше да имаш определен брой мнения и репутация.
 
От: Наръчник за нови потребители

Да, почни да ставаш COOL и да помагаш на хората тук. Така и мнения ще имаш и репутация. Какво повече му искаш.
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря за темата, ще ми е от полза :)
Здравей и добре дошъл тук. И аз искам да ти благодаря, че четеш темата, като това ще е предпоставка, че ще си доста ценен потребител. :) Успехи и до нови срещи тук. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Полезно, ако имаше и едно видео нагледно как да работим с форума.
 
От: Наръчник за нови потребители

Какво те интересува точно, за да го обясним :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Полезно, ако имаше и едно видео нагледно как да работим с форума.
Може един пенсионер да седи, да движи една мишка по екрана и с провлачен глас да обяснява кой бутон за какво е. Или по-добро - клоун с червен нос показва как с мишка и клавиатура става звезда тук. :)

Тематиката на форума е за онлайн бизнес, ако ти е нужно видео, обясняващо как да се работи с форума, определено не си попаднал на правилното място. :) Не се заяждам, но не е много добра идея. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен!
Благодаря за полезната информация, ще гледам да я използвам максимално.
 
От: Наръчник за нови потребители

Според мен темата е доста полезна.Имах няколко въпроса,но след прочитането на цялото съдържание,намерих отговор за всеки въпрос.Много добре. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Според мен темата е доста полезна.Имах няколко въпроса,но след прочитането на цялото съдържание,намерих отговор за всеки въпрос.Много добре. :)
Това е добре, че си ги намерила. Все пак, ако нещо искаш да питаш, няма проблем да си зададеш въпросите тук или в тази секция под друга тема, създадена от теб или вече съществуваща. ;)

Успехи и до ново засичане тук във форума. :)
 

Горе