Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

Здравейте ! Поздравления за сайта и потребителите в него !
Аз имам молба Понеже изминаха три дни, от както се регистрирах - все още - нямам право да публикувам.
Може ли някой да направи публикация от мое име, защото ми е спешно ? Знам, че не е правилно, но нека се направи веднъж изключение
От публикацията ще спечелят всички предприемачи, защото ще видят интересно представяне на бизнес предложение, а един или НЯКОЛКО от тях - ще имат шанс, да инвестират и партнират ..
Аз Не съм измамник, а писател, който не иска да си почерни името. Като някаква гаранция за моята прозрачност - си давам скайпа: martin_penchev111 и фейсбук профила: Martin Penchev (Bulgaria)

Та ако има желаещ да публикува от мое име - моля, да се отбележе, за да му дам текста, за публикацията.
 
От: Наръчник за нови потребители

Това, което предлагаш е крайно неприемливо, а още повече противоречи на правилата на форума. Като ти е толкова спешно пиши на админ, той да прецени може ли да се прави изключение. Но да пускаш такива постове...
 
От: Наръчник за нови потребители

Не се сетих, да пиша на админ, но вероятно - той го е прочел. Е, малко се престараваш, с това КРАЙНО неприемливо, като че ли питам, дали да хакна сайта :lol:
Хубав ден ти желая :)
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Не се сетих, да пиша на админ, но вероятно - той го е прочел. Е, малко се престараваш, с това КРАЙНО неприемливо, като че ли питам, дали да хакна сайта :lol:
Хубав ден ти желая :)

около форума се навърташе изманик който караше други хора да пускат вместо него че даже и някой им пострада репутацията около това затова избягваме

10 мения и 10 дни се искат за да се преставиш например секцията за форума долу (хората да имат идея с кой си пишат макар и бегла) като отговориш на анкетите и споделиш какво си отговорил след това... да имаш време да обмислиш какво ще пуснеш ... а не да е поредния спам..

а вчера тръгна като спамър с едно и също в 8 различни теми...
 
А и толкова ли не може да дадеш нещо, за да вземеш повече. Направо ви се чудя и на вас. Всички искаме нещата да ни се свършат бързо и добре, ама нищо не даваме от себе си. НЕ се прави така.
 
От: Наръчник за нови потребители

Хора , кажете какъв е тоя 50 рейтинг на постовете дето ми трябва за да видя определени статий?
 
От: Наръчник за нови потребители

Хора , кажете какъв е тоя 50 рейтинг на постовете дето ми трябва за да видя определени статий?

Трябва да наспапим усърдно 50 полезни мнения за да имаме достъп до пълните екстри...
Смятай като направим 1000 сигурно и тайландски масаж ще има с две руси кенийки с изрязани нокти.

Пиши и трупай, аз вече 30 гоня и после няма да говоря с такива аматьори като теб. :twisted:
 
От: Наръчник за нови потребители

Хора не се карайте,всеки човек има право да прави това което иска,има правила все пак ,който иска нека спами
 
който спами свършвам червен а на теб ти давам зелено задето се опитваш да поддържаш мира :)

А ограниченията са вдигани не за да ви тормозим а за да може да е ценен акаунта в предприемач и да не се прегрешава или като рпегрешиш (например излъжеш в пазара) да не може бързо да си направиш нов акаунт
 
От: Наръчник за нови потребители

Десет дни чаках ли, чаках - за да имам право да публикувам тема и накрая влизам, а ми е лепнат РЕП :(
 
От: Наръчник за нови потребители

Господа администратори - знам, че сте справедливи (имам) такава инфо. Тогава не знаех правилата .. Ще ми махнете ли репа ?
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Пенчев, заслужилите!
Иначе и това е истина. :) Но под заслужили се има в предвид много добро поведения и нормално държание в рамките на 10 дни и 10 адекватни поста. ;) Което за мен е заслужил тук. :)
 

Горе