Наръчник за нови потребители

Наръчник за нови потребители - Predpriemach.com

Господа администратори - знам, че сте справедливи (имам) такава инфо. Тогава не знаех правилата .. Ще ми махнете ли репа ?
А защо не направиш нещо, което да ти спечели репутация. А не да ти премахнем нещо, което си си го докарал, заради някое друго прегрешение. Лично аз ти обещавам, че ще имаш положителни репчета, ако направиш нещо, което да спечели симпатиите и възхищението на други. Ако това ти е по-трудно, кофти работа. Преди няколко дни гледам, един чужденец влезе тук в ЕН версията на форума, написа 2-3 поста и теми и вече е зелен. Демек, не е много трудно, и то грам. ;)

Ако имаш други въпроси, на разположение сме. Админите. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Окей. Искам да играем честно и откровено. Аз винаги съм харесвал искреността. Аз съм Пенчевв. Блинки, не съм имал взаимоотношения с другите админи, затова не ги познавам.. Като писах, че сте справедливи - визирах най - вече Теб, защото такова си ми махал реп справедливо. Пeнчевв ще го изтрия, ако искате ?
Утре мога ли да публикувам тема ?
 
От: Наръчник за нови потребители

Off topic
@uphero, сегашния ти аватар и бившия ти подпис с родното село, не че нещо, ама не виждам логична връзка
Ако си от село на български бежанци, що ще слагаш този аватар:-o
 
От: От: Наръчник за нови потребители

Социален експеримент
Off topic
@uphero, сегашния ти аватар и бившия ти подпис с родното село, не че нещо, ама не виждам логична връзка
Ако си от село на български бежанци, що ще слагаш този аватар:-o
 
Re: От: От: Наръчник за нови потребители

Социален експеримент
Мен лично ме впечатли и леко зачуди, но ще ди питам по-натам за това. :)

Иначе, @Todorovva (ака Пенчевв), няма смисъл да триеш, щом не се налага. Знам, че си Ок, знам, че може да си полезен, просто силно се надявам да те стимулирам да го покажеш и на останалите. За жалост това е начина да си спечелиш симпатиите (реповете) на останалите участници тук. За кой профил по-конкретно питаш дали може да пускаш тема? За Пенчевв, мисля, че си червен и ще е по-трудно. Поне в Пазара и подобни важни секции.
 
От: Наръчник за нови потребители

В пазара засега не мисля, да публикувам. Не ми е проблем да си остана с този ми профил, но ще трябва да си сменя името, ако имам право
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

В пазара засега не мисля, да публикувам. Не ми е проблем да си остана с този ми профил, но ще трябва да си сменя името, ако имам право

Имаш право. Но за да си струва, пак бих ти препоръчал да му вдигнеш малко тръста. Демек да допренесеш с нещо тук, за да ти дадат съответно репутация и другите потребители. ;) Както се вика, ако имаш нужда да се възползваш от каквото и да е било тук, няма да ти коства нищо да помогнеш или да направиш нещо за някой или няколко хора общо. Но както казах, това не е задължително, а просто препоръка. Така нещата винаги стават по-бързо и лесно. А и ще спечелиш хора, гледайки те с други очи. ;)
 
От: От: Наръчник за нови потребители

Май май си прав,прекратявам засега експеримента
Просто не ми се връзваше даже и за пари като знам за кое село става въпрос:mrgreen: ама може да си залюбил някой Айше в Казанлък :-o
 
От: От: Наръчник за нови потребители

Ай ся! Ко знаиш за Инзове бре? Да не си ми селски??? За второто позна ама не се казва Айше
Просто не ми се връзваше даже и за пари като знам за кое село става въпрос:mrgreen: ама може да си залюбил някой Айше в Казанлък :-o
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Имаш право. Но за да си струва, пак бих ти препоръчал да му вдигнеш малко тръста. Демек да допренесеш с нещо тук, за да ти дадат съответно репутация и другите потребители. ;) Както се вика, ако имаш нужда да се възползваш от каквото и да е било тук, няма да ти коства нищо да помогнеш или да направиш нещо за някой или няколко хора общо. Но както казах, това не е задължително, а просто препоръка. Така нещата винаги стават по-бързо и лесно. А и ще спечелиш хора, гледайки те с други очи. ;)

Прав си, но времето ми е враг. Трябва просто да действам по правилния път и нямам право да се отклонявам от него. Всяка грешка се наказва, а да губя време е грешка. Желязото се кове - докато е горещо. Ще има съм от полза на потребителите, но на този етап - не мога да помагам, с кой знае какво.
 
Re: От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Прав си, но времето ми е враг. Трябва просто да действам по правилния път и нямам право да се отклонявам от него. Всяка грешка се наказва, а да губя време е грешка. Желязото се кове - докато е горещо. Ще има съм от полза на потребителите, но на този етап - не мога да помагам, с кой знае какво.
Човек, докато се обесняваш тук, на 100% щеше да си пуснал една полезна статия, която споделя опита ти в някаква насока (онлайн опит в правене на прави или уеб ресурс), а ти седиш и циклиш. Не си истински и ти. Чак се чудя защо имаш зелено. ;) Явно някой е бил благосклонен към теб. Лошото е, че това не е постоянна величина, като да си полезен постоянно. ;) Ама ти си знаеш.
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз само не разбрах, що като е "Пенчев" еле па и писател, трее да пише с профил "Тодорова" Вярно е че напоследък тия неща са модерни, но пък не съм убеден, че за да бъдеш писател е необходимо такава преориентация :)
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Аз само не разбрах, що като е "Пенчев" еле па и писател, трее да пише с профил "Тодорова" Вярно е че напоследък тия неща са модерни, но пък не съм убеден, че за да бъдеш писател е необходимо такава преориентация :)
Както написах, всеки сам си знае. :) С това имах в предвид и нещо друго.
 

Горе