Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

защо нямам опция да си сменя подписа .... ?
 
От: Наръчник за нови потребители

Оффф май много време стоя на тоя компютър и изпушвам аз го търся в http://www.predpriemach.com/member.php?u=3967 а то било в Контролният панел http://www.predpriemach.com/usercp.php

Благодаря все пак че успешно ме свали на планетата земя :) ... май ще трябва събота и неделя да си дам почивка :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен ...
от скоро се ровя из мрежата за сайтове и подобни,нова съм в сферата и едва преди няколко дни попаднах на сайта Ви и дори от тук разбрах, че това което търся се нарича копирайт :)
Поучих доста информация по темата и сега съм в очакване на проект за писане и се надявам да открия приятни и любезни хора и тук с които да работя. :)
Момиче на 23г.
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен ...
от скоро се ровя из мрежата за сайтове и подобни,нова съм в сферата и едва преди няколко дни попаднах на сайта Ви и дори от тук разбрах, че това което търся се нарича копирайт :)
Поучих доста информация по темата и сега съм в очакване на проект за писане и се надявам да открия приятни и любезни хора и тук с които да работя. :)
Момиче на 23г.
Здравей и добре си ни дошла. Радвам се, че си ни открила и имаш интерес да се развиваш в тази област с копирайтинга. Може да поогледаш наоколо и да видиш какво правят другите копирайтъри. Ще се ми е приятно да ти отговоря при възникнали от теб въпроси. Успехи и до нови срещи тук.

;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря за топлото посрещане :)
Като цяло да, оглеждам кое и как ... надявам се сама да стигна до повечето от отговорите на въпросите ми.
Хубав ден от мен :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз имам дълъг опит като копирайтър и ако имате въпроси, ще са радвам да отговоря.

Молбата ми е да питате на ЛС, за да не се превърне темата в диалог между нас двамата.

Ако пък се оправите сама, още по-добре.
 
От: Наръчник за нови потребители

От кога има ограничение за 6 поста при пращане на лични съобщения . Че до скоро си пращах без проблем.
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

От кога има ограничение за 6 поста при пращане на лични съобщения . Че до скоро си пращах без проблем.
Това за стари не важеше. Просто при ъпдейта се е получило зануляване на стари акаунти. Ще се оправи това. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

А мерси за отговора , че реших че има нови ограничения заради новите спамъри .
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

А мерси за отговора , че реших че има нови ограничения заради новите спамъри .
Има нормално за спамарите, но това реално не касае старите потребители. Поне така мисля, че е настроено. Ще погленем. Иначе още 4 поста и си решаваш проблема. :) Но ще видим от при нас. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен!
Определено от тази тема научих много неща. Наистина е досадно ограничението за "новите" като мен, но определено ме накара да прочета и повече теми.
Мога да са похваля и с първата изпълнена задача от predpriemach.
Хубав и усмихнат ден на всички!
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен!
Определено от тази тема научих много неща. Наистина е досадно ограничението за "новите" като мен, но определено ме накара да прочета и повече теми.
Мога да са похваля и с първата изпълнена задача от predpriemach.
Хубав и усмихнат ден на всички!
Здравей и добре дошъл. Надявам се да намираш, това за което си тук, както и ще престоя ти ще е полезен.

Ограничението е въведено, за да предотвратим спам изпълненията на новорегистрирани потребители, което не е кой знае колко голямо. Мерси за разбирането и се надявам да се засечем в бъдещи теми. ;) Успехи от мен. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Отново спамя тука - от кога има ограничение на 10 съобщения в кутията ?
 
От: Наръчник за нови потребители

А мерси и наздраве . Май ще трябва подкупи на админите да се правят по въпроса :)
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

А мерси и наздраве . Май ще трябва подкупи на админите да се правят по въпроса :)

Всичко ОК ли е при теб или? Мисля, че трябва да е добре, но все пак, ако има нещо, казвай. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Къде да погледна всички ограничения , които има за юзъри с малко постове ? Свикнах с 50 съобщения в кутията и сега 10 са ми малко .
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте на всички,надявам се всеки да открие с какво трябва да запълва времето си:)
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Здравейте на всички,надявам се всеки да открие с какво трябва да запълва времето си:)

Добре дошъл тук. Да, повечето са си намерили с какво да си запълнят времето. Дори не им стига, заради това, в което са се забили. :)

Успехи и дано ти хареса тук. Вярвам, че ако се задържиш - ще намериш и ти с нещо полезно да си запълваш твоето. ;)
 

Горе