Наръчник за нови потребители

Re: От: Re: Наръчник за нови потребители

Не знам кой колко е задръстен, но като влязох тук, в първите ми няколко мнения успях да помогна на поне 3ма от потребителите, а вие ходете си дърпайте поличките с другите момиченца. :) Не ми направи добро впечатление и продължаваш да не ми правиш. Идваш и обясняваш как нещо трябва да ти се случи....дървар ми е най-безобидното определени тук. Така, че чувствай се полъскан, че не съм ти сипал повече.

Кое си плащаш бе муньо? Не те виждам да светиш премиум, нищо си си направил труда на драснеш някъде другаде...нямал време...много специални сте станали...европейци. Тук е един дигитален пазар, който си има условия за ползване. В случай, че не си забелязал всеки сайт има условия, но как да забележиш, ти нямаш време... :D

Купуването на нещо от магазина е добър пример, лошото е че си ограничен, за да разбереш тук с какво се заплаща - с постове, време и съпричастност. Форумът, душо моя, е с много по различен модел от това да кварталния смръдлив магазин. И колкото по--бързо го разбереш, толкова ще ти е по-лесно да с свършиш работата тук. И ннека ти обясня още един път, защото трудно сващаш нещо. Форумът е едно общество, което наподобява един малък град. В него идват хора, които имат желание да станат "съграждани", но в същото време е нужно да се съобразяват с законите (тук се наричат правила) на този град. И като във всяко едно общество, убавецо, доказването и трупането на авторитет се осъществява с някаква инициатива и с времето....освен ако вече не си се доказал някъде другаде, но се съмнявам. :)

Като даваш примери поне се старай да имат нещо общо като идея. И ще го прескоча момента, че може би за първи път влизаш във форум и ще ти пожелая успехи.

"Идвам, искам да купя, не ми се дава, баси тъпотията". Айде малко про професионално....всички чакаме теб, да купиш. :)
 
Апелирам към всичко нов потребители - Не мислите, че нещо, което намерите в нета трябва да ви се даде фри или е ви даденост. Силните общества (и не само това, но на WF, DP, BHW и други) са просъществували през годините, защото са имали традиции и правила, с които всеки (дори админите) са се съобразявали. Ако не ви кефи, че някъде има ред и правила, знаете къде е вратата. Няма да става анархия, защото на някой нещо не му харесва. Щом форума има над 600К поста, и почти 20К потребителя, значи води правилна политика....другото са глупости и нежни прищявки.
 
От: Re: Наръчник за нови потребители

Апелирам към всичко нов потребители - Не мислите, че нещо, което намерите в нета трябва да ви се даде фри или е ви даденост. Силните общества (и не само това, но на WF, DP, BHW и други) са просъществували през годините, защото са имали традиции и правила, с които всеки (дори админите) са се съобразявали. Ако не ви кефи, че някъде има ред и правила, знаете къде е вратата. Няма да става анархия, защото на някой нещо не му харесва. Щом форума има над 600К поста, и почти 20К потребителя, значи води правилна политика....другото са глупости и нежни прищявки.


600к поста и 600000 да са 80% са насила,карат ме мен невежия да поствам,някой се трудил и написал нещо полезно а аз под него да пиша 200 поста само и само да стигна лимита за да мога да прочета после дадена статия за да се образовам поне малко.
 
Re: От: Re: Наръчник за нови потребители

600к поста и 600000 да са 80% са насила,карат ме мен невежия да поствам,някой се трудил и написал нещо полезно а аз под него да пиша 200 поста само и само да стигна лимита за да мога да прочета после дадена статия за да се ограмотя.

Да, админите с пистолет в челото ги ги изкарвали на плаца, за да ги сложат на един комп и всеки да си прави регистрация тук.

Така, вече не би тряябвало да имаш ограничения и ми кажи какво те интересува, за да ти кажа дали се вижда от мен и дали ти ще го видиш. Повярвай няма затворени секции, просто има такива, в които не може да се пуска оферта за фб. страници, ако не са достигнати тези 200 поста. Само ми кажи кое не виждаш...да помогнем. :)
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Вече няма проблем, благодаря ти! :)

Супер. Ако има нещо в бъдеще, питай си, отваряй си теми, нищо, че смяташ, че може да е незначително, в много голям % от случаите не само ти го имаш този проблем. ;)

Успехи. :)
 
От: Re: Наръчник за нови потребители

Апелирам към всичко нов потребители - Не мислите, че нещо, което намерите в нета трябва да ви се даде фри или е ви даденост. Силните общества (и не само това, но на WF, DP, BHW и други) са просъществували през годините, защото са имали традиции и правила, с които всеки (дори админите) са се съобразявали. Ако не ви кефи, че някъде има ред и правила, знаете къде е вратата. Няма да става анархия, защото на някой нещо не му харесва. Щом форума има над 600К поста, и почти 20К потребителя, значи води правилна политика....другото са глупости и нежни прищявки.

То хубаво да има правила, но и за нас трябва да има избор. Защото нямате бутон Delete за потребител. Предполагам, че много от потребителите ви въобще не са активни.
 
Re: От: Re: Наръчник за нови потребители

То хубаво да има правила, но и за нас трябва да има избор. Защото нямате бутон Delete за потребител. Предполагам, че много от потребителите ви въобще не са активни.

Да, но и много от тях по една или друга форма се връщат и ще е грубо да започне от начало. Било то само за да напазарува нещо, да погледне или дори и да зададе въпрос.
 
От: Наръчник за нови потребители

Така се губи толкова време. Човек трябва да е твърде упорит за да бъде ваш потребител 8)
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Така се губи толкова време. Човек трябва да е твърде упорит за да бъде ваш потребител 8)

Съжалявам за което, но много спам ядем, а отделно някой потребител става и жертва на някой измамник, независимо дали е имал в началото добри намерения. Тези правила не са защото не оценяваме и уважаваме времето на хората, а защото искаме да създадем спокойно място за такива, които наистина искат да търгуват, пишат и развиват. Ще забележиш, че не сме някакви дръпнати пръдльовци - грандомание, страдащи от синдрома на "много съм велик", а просто гледаме модели на водене, правим това, което е по учебник, учим и прилагаме нови методи, и гледайки резултатите не сме в грешната посока. Надявам се и ти да бъдеш малко толерантен към тези ограничения. ;)

Пожелавам ти успех тук и ако смяташ, че можем да ти бъдем полезни, на разположение сме. ;)
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Защо при положение, че имам 11(с този 12) поста все още ме държи на 9? Дали причината е че не отчита "бързите отговори" като пост тъй като този сега го отчете. :)

Не, имаш 10, а дали имаш 10 дни престой тук. А колкото до постовете, виж дали имаш в Офтопика и политиката, както и Кофата, защото там не се отчитат постовете. ;)

Успехи и скоро гледам, че ще може да пускаш теми, а колкото до личните съобщения към други потребител - това го имаш като право от доста време. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Интересна тема :)

Определено подкрепям модераторите и автора на темата!
Както е написано по-горе - това не е сайт за обяви, а форум, с който хората си помагат един на друг. Не е толкова трудно да напишеш десет поста и да изчакаш 10 дни, преди да поискаш нещо.

Тук не е нито за хейтъри, нито за мързеливци! Така или иначе, ако си мързелив да напишеш 10 поста, да изчакаш 10 дни или не разбираш защо тези правила са наложени - не ти е тук мястото и определено трудно ще успееш да научиш нещо...

Мрънкачи, замислете се, колко точно време ще Ви отнеме, да се научите, а след това да направите успешен бизнес в интернет? А?

Айде да не хейтвам и аз, но ще кажа на мен колко отне - 1 година, всеки ден по 3 часа минимум работа + още доста в уикендите :) Честито на печелившите и не се отчайвайте лесно, а се амбицирайта, колеги предприемачи :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте.

Малко трудно се ориентирам във форума в началото. Виждам, че долу вдясно присвятква "Auto-Saved". Въпросът ми е как мога да възстановя последния запис на неизпратено съобщение?
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Здравейте.

Малко трудно се ориентирам във форума в началото. Виждам, че долу вдясно присвятква "Auto-Saved". Въпросът ми е как мога да възстановя последния запис на неизпратено съобщение?

Можеш да го възстановиш точно с тази функция, но още нямаш право да пращаш лични съобщения. След 5-тия пост ще можеш. ;)
 

Горе