Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутлации

Doctor_BG

Active Member
Напоследък се замислих, че трябва да помагам с каквото мога на хората, от които съм научил ценни неща. А такива има много.

Откакто съм във форума се запознах с различни хора, които ми станаха приятели. Обменихме ценна информация, която бързо приложих и резултатите не закъсняха.
Тези хора ме научиха на много повече неща, отколкото аз тях.

С тази тема искам да върна жеста. Не, няма никаква уловка.

Аз въобще не съм най-големия разбирач от SEO, маркетинг и др., но съм лекар и мога да ви помогна в тази област.

Ако имате някакви проблеми в сферата на вътрешните болести (и особено от органите на храносмилателната система), то аз ще ви изслушам и ще предложа моето мнение.
То може да бъде определен вид лечение (ако е от моята компетенция) или насочване към специалист, за когото съм установил, че си разбира от работата.

Това може да стане чрез скайп разговор или дори на място в София в един от приемните ми дни.

Не искам нищо в замяна. Правя го, защото осъзнах, че полученото добро трябва да се връща

Ако проявявате интерес, пишете ми лично съобщение.
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Респект и поздравления!!!
Нека им все повече такива хора правещи добро.
Успех и нека късмета е с вас.
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Евала, Докторе! Приемете мойте поздравления. Желая Ви много Успех и нека има повече хора като Вас, защото доброто в хората вече е почти на изчезване...!
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

евалата :)
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Много тъжно е, че скапаното ни управление превърна най-святата професия в позор, но заради хора като Вас, докторе мисля, че все още има надежда :) Браво!
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Много тъжно е, че скапаното ни управление превърна най-святата професия в позор, но заради хора като Вас, докторе мисля, че все още има надежда :) Браво!
+1 и + някоя запетайка :wink:
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Евала и от мен :) Истинска мъка е, ако нямаш роднина/приятел лекар...
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Вече няколко човека ми писаха.

Не се притеснявайте да задавате въпроси.

Офертата е валидна до второ известие :)
 
От: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Тц-тц-тц, на къде отива света? Бг доктор консултира безплатно, сега остава и поповете да започнат да опяват без пари. ;)

Похвална е инициативата Ви, докторе! Знам, че бях доста груба с Вас в една друга тема, но повярвайте ми и аз, като доста сънародници имам лична причина да мразя цялата Ви гилдия.
Надявам се, че Вие наистина сте различен и Ви пожелавам да помогнете на всички съфорумци, които потърсят Вашата помощ. На тях пожелавам само леки и лесно лечими болежки. :)
 
Re: Научих много от форума. Връщам жеста като предлагам БЕЗПЛАТНИ МЕДИЦИНСКИ консутла

Мерси много. Човек, това не е за офтопика, местя темата. :) Хахаха. Аз нямам какво да чукам на дърво, но на който може, плс, помогни. :)
 

Горе