Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Абе какво стана с тая работа с Шенген, нали не ни приемаха, защото видиш ли не сме охранявали добре външната граница на ЕС, пък сега какво се получава...
http://news.ibox.bg/newsvoice/id_1476778355
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Така се получава, когато лицемерието претърпи челен сблъсък с реалността.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Абе понеже конспирациите са актуални да попитам, как така в Русия няма един атентат от ИДИЛ и Ал Кайда? Нали уж са създадени от САЩ, пък САЩ искат да бутнат Русия е не е ли логично да се дестабилизира Русия с атентати и тн...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ти ако беше терорист, щеше ли да искаш да даваш поле за изява на руснаците? При някой по-сериозен атентат, руснаците не се знае какво ще направят....

Абе понеже конспирациите са актуални да попитам, как така в Русия няма един атентат от ИДИЛ и Ал Кайда? Нали уж са създадени от САЩ, пък САЩ искат да бутнат Русия е не е ли логично да се дестабилизира Русия с атентати и тн...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Абе понеже конспирациите са актуални да попитам, как така в Русия няма един атентат от ИДИЛ и Ал Кайда? Нали уж са създадени от САЩ, пък САЩ искат да бутнат Русия е не е ли логично да се дестабилизира Русия с атентати и тн...

А в САЩ, как няма един атентат в момента (нали се борят и срещу тях и щели да ги колят)? Всичко зависи от добрите служби за сигурност.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ти ако беше терорист, щеше ли да искаш да даваш поле за изява на руснаците? При някой по-сериозен атентат, руснаците не се знае какво ще направят....

Същото, което и САЩ имат капацитета да направят. Аз ако бях терорист и ме беше страх да нападам дадена страна, защото може да има ответен удар, нямаше да стана терорист :)

А в САЩ, как няма един атентат в момента (нали се борят и срещу тях и щели да ги колят)? Всичко зависи от добрите служби за сигурност.

Всеки ден ли искаш да има? Последния беше в Бостън 2013 но май никой не каза кой стои зад атентата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това сериозно ли го каза!? САЩ са там, Русия тук, правиш ли разлика. Също американците са на границата на търпимост, една сухопътна операция ще обърне каруцата - жертви, пари тн. Ще трябва да си правят нов 11-ти септември, че да могат да оправдаят една мащабна операция, като тази в Ирак навремето. Това няма как да стане. До като при руснаците не е така. Оръжия имат бол, за жертвите не им пука особено.... най-много да си разширят още сферата на влияние, че и може някоя територия да си присъединят като бонус. :) Може да са терористи, ама не са прости, само лисицата в кокошарника няма да вкарат!


Същото, което и САЩ имат капацитета да направят. Аз ако бях терорист и ме беше страх да нападам дадена страна, защото може да има ответен удар, нямаше да стана терорист :)



Всеки ден ли искаш да има? Последния беше в Бостън 2013 но май никой не каза кой стои зад атентата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ето една интересна реч на Кадафи пред Арабската лига, малко преди да го убият и след това да се прехвърлят в Сирия. Това с бежанската вълна е планирано сигурно още от 11 Септември 2001г.

[video=youtube;W6syr1tjbgA]https://www.youtube.com/watch?v=W6syr1tjbgA[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Вижте какво се разпространява в нета:

Паспорт за терора:Членовете на „Ислямска държава” и икономическите мигранти могат да си купят сирийски документи за самоличност, които да им позволят да се скрият сред бежанците, идващи в Европа, с ужасяваща лекота. Това разкри разследване на MailOnline. Репортер е успял да си купи сирийски паспорт, лична карта и шофьорска книжка от измамник в турски граничен град по-рано тази седмица.
Оригиналните документи били откраднати от Сирия, когато все още не са били запълнени. Фалшификаторът е добавил към тях снимка на репортера и му е дал име на мъж, убит в Алепо миналата година.
https://www.youtube.com/watch?v=dWqeCjg-sq4
Документите се търгуват за около 2000 долара и с тях спокойно може да се поиска убежище в Европа. Фалшификаторът, продал документите, казва, че те се използват и от фанатици от „Ислямска държава”, които пътуват без да бъдат забелязани в Европа, скрити сред десетките хиляди бежанци, бягащи от терора и разрухата.

Пристигайки в Европа, ислямистите необезпокоявани ще могат да създадат „спяща клетка” с помощта на новата си самоличност. „Бойци на „Ислямска държава” са сред хората, които отиват в Европа. Те ще чакат точното време, за да станат отново бойци на ислямистите”, казва фалшификаторът.

Разкритието се появи на фона на информацията от Ливан, че минимум двама на всеки 100 имигранти, пристигнали в Европа, са обучени бойци на „Ислямска държава”.

Ислямските екстремисти активно вербуват в своите редици бежанци, вече пристигнали в Германия от страните от Близкия изток, заяви началникът на германското контраразузнаване Ханс-Георг Маасен, пише Rheinische Post. „Ние виждаме, че салафитите ( привърженици на крайно консервативно тълкуване на исляма) се представят за сътрудници на благотворителни организации и доброволци, установяват контакт с бежанците и ги канят в специални джамии, за да ги вербуват за свои цели. Голяма част от бежанците са сунити и германските салафити ги разглеждат като добра почва за реализирането на свои замисли“, заяви Маасен.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В момента за тази бежанска криза имат голяма вина Гърция, те безпроблемно транспортират нелегалните имигранти от островите си и ги возят до границата с Македония.
Не знам ЕС защо толкова ги толелира тия боклуци гърците, наливат им стотици милиарди, глезят ги и т.н.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ето и една интересна версия на нещата. Честно казано и аз се учудих, че Турция ни пази от "бежанците", като преди няколко месеца беше точно обратното - те ги тикаха към нас.

http://mejdu-redovete.com/българин-в-идил-ни-пази/
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

ДПС ще загуби позиции ,ако влязат и останат 2-та милиона сирийци от Турция ,карай с господството на туркоезичните .
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Същото, което и САЩ имат капацитета да направят. Аз ако бях терорист и ме беше страх да нападам дадена страна, защото може да има ответен удар, нямаше да стана терорист :)



Всеки ден ли искаш да има? Последния беше в Бостън 2013 но май никой не каза кой стои зад атентата.

Руснаците даже бяха предупредили американците за възможен атентат. И да припомня САЩ нарушиха обещанието си да не разширяват НАТО на изток!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Базите на НАТО са обиколили Русия от почти всички страни. Чудно ми е откъде руснаците намират това безгранично търпение, че на всичкото отгоре дори през последните пет години возят американски астронавти на собствените си космически кораби, защото иначе жив американец няма как да излезе в космоса.

А нелегалните емигранти, които сега бягат към Европа от Сирия и други арабски държави са главно салафити. Това са изключително консервативни и крайни мюсюлмани, изостанали в цивилизационно отношение с няколкостотин години. Имат много високо мнение за себе си, не признават други религии и не се колебаят да прилагат насилие във всякакви ситуации. В Турция сега се изповядва модерен ислям, който е хуманен почти колкото съвременното християнство и турците не се погаждат добре с крайните мюсюлмани, да не кажа по-силна дума. В Сирия и повечето други арабски държави диктатурата е най-добрата форма на управление, защото примитивния характер на тяхната религия не позволява хората да бъдат държани под контрол по друг начин. Не си мислете, че нашите турци могат да се разберат по какъвто и да е начин с нелегалните емигранти.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не знам ама май доживяхме жив замби апокалипсис! Не вярвах, че ще се случи :)

Кадрите, които медиите отказват да излъчат

Даве и защо отказват да ги излъчват, много захаросват новините и слитуй шо сми дебили,,, и дибели също
Забилязах, че "бежанците" на виделото показват един пръст нагоре, а туй май беши знакът на терористити ислимисти
Има нешо гнило утози бижански путок,,, турците май експулсират неудобните бежанци, шото и там се появи терор и сега се чистят
Гърците па направо ги ескортират до границата с Македония,,, прилича малко на османското завладяване на Балканите преди шес века
И пак Унгария ще спре похода на полумесеца или вечи е късно да бие камбаната,,, ай донт ноу къто винаги нихт верштиа
 

Горе