Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това сериозно ли го каза!? САЩ са там, Русия тук, правиш ли разлика. Също американците са на границата на търпимост, една сухопътна операция ще обърне каруцата - жертви, пари тн. Ще трябва да си правят нов 11-ти септември, че да могат да оправдаят една мащабна операция, като тази в Ирак навремето. Това няма как да стане. До като при руснаците не е така. Оръжия имат бол, за жертвите не им пука особено.... най-много да си разширят още сферата на влияние, че и може някоя територия да си присъединят като бонус. :) Може да са терористи, ама не са прости, само лисицата в кокошарника няма да вкарат!

Май не си чувал за паритята БААС... какви са и възгледите и как управлятва. Кой я финансира и спонсорира. :)
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Базите на НАТО са обиколили Русия от почти всички страни. Чудно ми е откъде руснаците намират това безгранично търпение, че на всичкото отгоре дори през последните пет години возят американски астронавти на собствените си космически кораби, защото иначе жив американец няма как да излезе в космоса.

А нелегалните емигранти, които сега бягат към Европа от Сирия и други арабски държави са главно салафити. Това са изключително консервативни и крайни мюсюлмани, изостанали в цивилизационно отношение с няколкостотин години. Имат много високо мнение за себе си, не признават други религии и не се колебаят да прилагат насилие във всякакви ситуации. В Турция сега се изповядва модерен ислям, който е хуманен почти колкото съвременното християнство и турците не се погаждат добре с крайните мюсюлмани, да не кажа по-силна дума. В Сирия и повечето други арабски държави диктатурата е най-добрата форма на управление, защото примитивния характер на тяхната религия не позволява хората да бъдат държани под контрол по друг начин. Не си мислете, че нашите турци могат да се разберат по какъвто и да е начин с нелегалните емигранти.

Търпяха ги, защото армията и икономиката им, не бяха на нужното ниво. Плюс до идването на Путин на власт, там цареше хаос. Сега, не знам какво е точното положението в армията, за икономиката няма нужда от коментар (тотал щета вече), но е много по-добро от началото на хилядолетието и края на миналото (за армията говоря).

Разширения за НАТО след 1991 година:

Албания (2009)
България (2004)
Естония (2004)
Латвия (2004)
Литва (2004)
Полша (1999)
Румъния (2004)
Словакия (2004)
Словения (2004)
Унгария (1999)
Хърватия (2009)
Чехия (1999)

САЩ разшириха съюз, който трябваше да изчезне след Варшавския пакт.. И сега кой по-зъл?

За салафите те подкрепям на 110% процента. Всички имигранти от арабските страни са араби (логично). Исляма е религия, която проповядва арабски национализъм. Те го изучават цял живот. Всички знаем, какво правят националисти особено, когато цял живот им се втълпява, да мачкат всичко наред и да налагат своето. За другите страни като Афганистан, Пакистан и т.н, които са мюсюлмански, но не арабски, положението е същото, втълпява им да мачкат всичко наред и да налагат полумесеца. Нормално, след като образованието е супер слабо, хората са овце и правят, каквото им се каже. Отделно е и социалният фактор. Но и това явно, не е кой знае какъв фактор, след като и богатите и образованите си налагат религията над останалите.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4993094

За модерния ислям в Турция, Ердоган от няколко години връща назад процеса на хуманизиране на исляма. Така ще е, като са си избрали човек произлизащ от консервативни ислямски среди.. Дори сам си го каза http://www.monitor.bg/article?id=473053

Както каза, в тези страни най-добре управлява диктатурата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

"Барак Обама за първи път в историята на американското ведомство предлага за военен министър хомосексуалист, съобщи The Washington Post. Този пост вероятно ще заеме Ерик Фенинг, който не скрива своята своята нетрадиционна сексуална ориентация.Назначението на Фенинг ще стане пореден епизод в серията мерки, предприети от американската администрация за издигане правата на гейовете и на лесбийките на федерално равнище.
Администрацията на Обама съществено промени вътрешната политика в представянето на предимства за еднополови партньори и отменила 18-годишната забрана за службата им в армията.
Фенинг, чиято кандидатура още не е утвърдена от Сената, в продължение на 25 г. заемал поста на експерт по отбраната и националната сигурност в Конгреса и Пентагона.
„Ерик притежава многогодишен успешен опит и изключителни лидерски качества, което го прави идеална кандидатура за тази длъжност” – заявил Обама. „Аз с нетърпение чакам началото на съвместната работа с Ерик, за да остане нашата армия най-добрата в света” – добавил той."
1ви въпрос: Как може човек, който не може да си опази точката, да пази такава голяма страна?!... :lol::lol::lol:
2ри въпрос: Не е ли по-добре след назначението му, "морските тюлени" да се прекръстят на "розови делфини"?!.. :lol::lol::lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

За нашествието.. просто трябва граничните войски/полиция на държавите в ЕС да си пазят както трябва границите, т.е да стрелят на месо по всеки преминал нелегално и ще се оправят нещата
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Май не си чувал за паритята БААС... какви са и възгледите и как управлятва. Кой я финансира и спонсорира. :)
Чакай бе, нали уж Путин създаде ИД и финансира ислямистите?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чакай бе, нали уж Путин създаде ИД и финансира ислямистите?

Да, и половината от лидерите им ги е обучавал в Грузия в периода 2008-2012г. :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чакай бе, нали уж Путин създаде ИД и финансира ислямистите?

коя свръхсила през цялата Студена война стои против Израел и на страната на всякакви превратаджийски режими в Близкия Изток и Африка? СССР, изнасящ революция. Съветските другари на арабите.

Не твърдя нищо, само задавам въпроси. Колкото знаеш ти толкова знам и аз. Зад АСАД седи Русия, кажи ми една голяма самостоятелна атака на АСАД срещу ИД? Как така точно от териториите от които се изтеглиха войските на АСАД, нахлуха ИД?
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не твърдя нищо, само задавам въпроси. Колкото знаеш ти толкова знам и аз. Зад АСАД седи Русия, кажи ми една голяма самостоятелна атака на АСАД срещу ИД? Как така точно от териториите от които се изтеглиха войските на АСАД, нахлуха ИД?

Ако знаеше кои са на снимката и по кое време е правена тази снимка, нямаше да задаваш въпроси, на които един средно интелигентен човек не би тръгнал да ти отговаря.
McCain_and_Syrian_rebels-550x251-e14033081832991.jpg
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не твърдя нищо, само задавам въпроси. Колкото знаеш ти толкова знам и аз. Зад АСАД седи Русия, кажи ми една голяма самостоятелна атака на АСАД срещу ИД? Как така точно от териториите от които се изтеглиха войските на АСАД, нахлуха ИД?
Какво значи акция бе човек? Постоянно има сблъсъци, какво твърдиш, че войниците на Асад не се бият с ИД ли?

Стига спам, да се придържаме към темата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Асад се бори много по-активно с опозицията отколкото с ИДИЛ. Бомбандира собствения си народ. Защо бежанската вълна се засили, след като Путин обяви подкрепа на Асад. Защото хората се борят срещу този режим и видяха, че подкрепен Асад няма шанс да падне. Затова той се възпозва от навлизането на ИД, защото те водят битки и срещу опозицията. Защо нямаше отпор още на границата, а оттегли войските си?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

@EGraphix, толкова ли много мразиш Путин, че толкова ти е замъглен акъла?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

С тази статия, как точно даваш отговор на въпросите ми ? САЩ ли ги кара да отиват в ИДИЛ? Тези от Европа и Русия, които влизат в ИДИЛ, пак ли щатите ги карат да ходят?
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

С тази статия, как точно даваш отговор на въпросите ми ? САЩ ли ги кара да отиват в ИДИЛ? Тези от Европа и Русия, които влизат в ИДИЛ, пак ли щатите ги карат да ходят?
САЩ им дават/даваха оръжие. Сега тези дезертират с оръжието на американците, следователно американците са подкрепяли и са давали оръжие на ислямисти от "умерената" опозиция. Ислямизмът, който е основна държавна идеология на съюзниците на САЩ, ги кара. Чудно как САЩ се борят срещу радикалният ислям, след като една дума не казват против КСА, която е основното котило на тая психопатска идеология.

С тая статия ти показвам нагледно, че разликите между Свободната сирийска армия и ИД могат спокойно да се пренебрегнат, просто защото са минимални.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

А на кой да пращат оръжия на АСАД ли ? Това че накакви решили да преминат в ИДИЛ, какво общо има със САЩ? Задай си въпроса кой ги радикализира и отиват в ИДИЛ, обикновенно Русия изнася революция.

Тая конскпирация, че САЩ умишлено ги спонсорира е нелепа. И пак се повтарям, не съм видял реална атака от АСАД срещу ИДИЛ, това че има някакви локални битки е нормално.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Абе вчера се върнах от Германия и натам и обратно по магистралите кьорав бежанец не видех, а бех им набрал и си викам ей ся да видя некой легнал на хасфалта и минавам директно през него ма немаше....стават некви глупости некви конспирации ма не можем им хвана спатиите.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

САЩ им дават/даваха оръжие. Сега тези дезертират с оръжието на американците, следователно американците са подкрепяли и са давали оръжие на ислямисти от "умерената" опозиция. Ислямизмът, който е основна държавна идеология на съюзниците на САЩ, ги кара. Чудно как САЩ се борят срещу радикалният ислям, след като една дума не казват против КСА, която е основното котило на тая психопатска идеология.

С тая статия ти показвам нагледно, че разликите между Свободната сирийска армия и ИД могат спокойно да се пренебрегнат, просто защото са минимални.

Ами реално и двете са опозиция на режима на АСАД, но едните искат да завладяват света, а другите искат да бутнат режима. И в този ред на мисли, какво ненормално има сирийци от Умерените да преминат в Радикалните, ако там виждат по-голяма възможност да се бутне режима на АСАД. Един човек, който се бие за страната си лесно може да бъде манипулиран.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тая конскпирация, че САЩ умишлено ги спонсорира е нелепа. И пак се повтарям, не съм видял реална атака от АСАД срещу ИДИЛ, това че има някакви локални битки е нормално.

По твоята логика Русия създаде и Десен сектор, нали. А преди това Ал Кайда, за да се тероризира сама себе си чрез Кавказките републики. А още по-преди това създаде Виетконг, за да тормози американците. А още по-по преди това, организира индианците против миролюбивите честни европейци, дошли да живеят в Америка.... :lol::lol::lol:
 

Горе