Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не, защото веднага ще скочат, че е дискриминация. Виж, ако беше комунизъм тогава нямаше да има такъв проблем. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Борисов: Арабският свят не приема мюсюлмани, а ни дава пари за джамии в Европа . - Това е днешна статия . Дори вожда ни е с твърда позиция напоследък .
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

А бе, нещо става, ама още не знам какво. Соростутките почнаха да обръщат палачинката. Минчев се изказа сутринта много нетипично за него:
Огнян Минчев: На власт в Европа ще дойдат десни правителства.
И още нещо ми прави впечатление: Никой и думичка не обелва за атаката срещу Фолксваген от страна на САЩ. Дали е случайно, че искат да ги подпукват с глоба от 18 млр. $?!. Едва ли според мен...

По пътя на конспирацията, излиза, че джърманите нещо са се озъбили и сега им напомнят лекинко кой е шефа ;)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

То голяма логика - хващат те в крачка, че лъжиш и хайде контролират те ...
Дойчовците като казаха, по манипулиран пазар в света от златото няма - да не би САЩ да им пуснаха бомбите?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Националистическите партии в Европа ще набират все повече подкрепа, Германия може пак да си избере един съвременнен хитлер :)
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Националистическите партии в Европа ще набират все повече подкрепа, Германия може пак да си избере един съвременнен хитлер :)

Ами те Пегида докато дойдат изборите за канцлер, ще са набрали инерция като Сириза. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Сутринта (дано не е вярно), казаха по телевизията, че Меркел във вчерашно късно изявление е казала, че България е предложила да се създаде "гореща точка" познайте къде...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа


С това изказване се сетих за цитат от една песен: "Още не са я качили в джипа, а тя вече посяга и сваля му ципа..." 1 към 1. :mad:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

ББ вчера го давах по тв-то изплашен, че ни заплашвали 10млн. бежанци и то в бг. По принцип не бих му се вързал на нищо, докато не го видя факт, щото той общо взето си мени мнението по 6 пъти на ден.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

700 се смачкали в Мека...кво да ти кажа, стадо животни, не знам кво се пънат да ги викат в Европа.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От коментарите под статията::)

- В последно време не чувам ИД да е завладяла нови територии!
- Франция, Германия, Швеция не ги ли броиш за територии?
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа


тоя хич не му вярвам, щото е кавал. вади си някви стъкмистики от някъде за пропаганда, ама източници не пише. Един път ми стана интересно и реших да го проверя, една вярна цифра нямаше от всичко дето беше писал.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Бежанецът, спънат от операторка, бил терорист

Популярността не му се отрази добре :lol: :drama:

Аз за този индивид и за няколко други още преди 2 дни писах.
Има хиляди главорези от ИД в ЕС. По Коледа чудеса не очаквам, ама атентати ще има на 99 %.
А специално тази джихадистка гугутка, заради която уволниха жената, симулира падането си. Тази симулация обаче беше отъждествена като истина от CNN,BBC,SKY и всичките друг мейн пропаганда медии. Ето видео на ситуацията. Кракът на жената е на поне половин метър, че и повече.

https://www.facebook.com/Tibike53/videos/836686199733399/
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

тоя хич не му вярвам, щото е кавал. вади си някви стъкмистики от някъде за пропаганда, ама източници не пише. Един път ми стана интересно и реших да го проверя, една вярна цифра нямаше от всичко дето беше писал.

Напълно е възможно.
Но идеята е интересна.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Един клип, вбесил ИДИЛ:

[video=youtube;SetwsLL1I10]https://www.youtube.com/watch?v=SetwsLL1I10[/video]
 

Горе