Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да, това значи. А за "забавното" се обърни към движението и им забрани да се самонаричат така. Нека бъдат само хулигани.
Ами те не се наричат така :) Хулигани са, до колкото мога да чета.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ами те не се наричат така :) Хулигани са, до колкото мога да чета.

Нали дадох линк към Уикито в предишен пост? Под текста в този линк има препратки към източниците. Ето един от тях - Шпигел или Der Spiegel (Огледалото - типично немско издание, неподвластно на чуждоземна пропаганда) - http://www.spiegel.de/sport/fussbal...gans-und-nazis-vernetzen-sich-a-933194-2.html
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Две интересни случки от света:1. В Кьолн настана тепане. Канцлерът "Велкоммен" се не види.

Абе аз тепанье не видех....само некви кисят с чадъри....
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

С това подписче все едно да обяснявам на крепостните за "Stadtluft macht frei" или на евангелистите за "Wahrheit macht frei"... Няма как да те възприема за събеседник. Сорри, не живея в гората.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нали дадох линк към Уикито в предишен пост? Под текста в този линк има препратки към източниците. Ето един от тях - Шпигел или Der Spiegel (Огледалото - типично немско издание, неподвластно на чуждоземна пропаганда) - http://www.spiegel.de/sport/fussbal...gans-und-nazis-vernetzen-sich-a-933194-2.html
Национализмът не е неонацизъм. В статия на огледалото виждам "нацис" и "неонацистен". Имам чувство, че разговарям с дете аутистче, честно.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Национализмът не е неонацизъм. В статия на огледалото виждам "нацис" и "неонацистен". Имам чувство, че разговарям с дете аутистче, честно.

И аз имам такова чувство. При положение, че написах твоята фраза преди почти два часа, чак сега ли реши да я повториш?
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

И аз имам такова чувство. При положение, че написах твоята фраза преди половин час, чак сега ли реши да я повториш?
Обяснявам ти пак, че в статията пише за неонацисти, а некадърните руски журналя са написали НЕОНАЦИОНАЛИСТИ, което показва няколко неща - или са слабоумни или приравняват национализъм с нацизъм, което е слабоумие. Ъндърстенд ми нау?
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Обяснявам ти пак, че в статията пише за неонацисти, а некадърните руски журналя са написали НЕОНАЦИОНАЛИСТИ, което показва няколко неща - или са слабоумни или приравняват национализъм с нацизъм, което е слабоумие. Ъндърстенд ми нау?

1. Кои са пишещите "некадърни руски журналя"? Източник? Der Spiegel е немска медия.
2. Обясних ли ти в тази тема, че под неонационализъм не се подразбира неонацизъм? Да или не?
3. Приеми, че на тоз твой английски би ме било срам да отговоря. Бъзикам се с британската корона чат-пат, тъй като и самите англичани имат добро чувство за хумор, ама не чак толкова...
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

1. Кои са пишещите "некадърни руски журналя"? Източник? Der Spiegel е немска медия.
2. Обясних ли ти в тази тема, че под неонационализъм не се подразбира неонацизъм? Да или не?
3. Приеми, че на тоз твой английски би ме било срам да отговоря. Бъзикам се с британската корона чат-пат, тъй като и самите англичани имат добро чувство за хумор, ама не чак толкова...
Говоря ти за клипа, който си пуснал горе бе умник. :lol:
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Говоря ти за клипа, който си пуснал горе бе умник. :lol:

Той бъка от писмени цитати от "некадърни руски журналя"? :)
 
От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Той бъка от писмени цитати от "некадърни руски журналя"? :)
Ами има един голям надпис, който си стои на целия клип. Ако не го виждаш, да ти направя скрийншот?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да, виждам го. Това са "некадърните пишещи руски журналя", вероятно... Успели са да напишат заглавие на видеоклип...

Веднага след него ти обясних лично, за неонационализма и неонацизма като термини. За кво пуфтиш и се бъхташ като пиле в калчища, така и не разбирам?

Пуснах видеоклип към тена, показваща недоволството на немски граждани. А ти подскочи на тема неонацизъм... Ми не е задължително да си неонацист в Германия, че да имаш право да не одобряваш нещо... А за повечето германци това да ги смятат за неонацисти е супер обидно.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

С това подписче все едно да обяснявам на крепостните за "Stadtluft macht frei" или на евангелистите за "Wahrheit macht frei"... Няма как да те възприема за събеседник. Сорри, не живея в гората.

Опааа ти да не си жид бе???? Пфу....руски жид, отврат комбинация! Иначе истинските руски мразят жидове, чети Гогол....и не само.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ми е го горния горски... Погледни го. Как очакваш да ви възприемам сериозно с тези горски послания и нацистки лозунги в подписа? Де Гогол, де жидове, де мисла... Бой по чутурите им дивашкоселяндурски и тва е, "нацизм не пройдет".
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ясно...имаме си руски жид. Както и да е, ние сме толерантни. И подписа как го класифицира като нацистки и дори да е лош ли е?! То и VW-на са го измислили Хитлер, Порше и Верлин ма си се возят хората на него и ич не им пречи, че е наци :lol: Да не говорим за поршето и бенца....ма жидовете си ги карат с кеф. Тва за подписа. А за Гогол явно не си го чел, срам за руский человек. И въобще кво общо има всичко това с нелегалните мангали?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Опааа ти да не си жид бе???? Пфу....руски жид, отврат комбинация! Иначе истинските руски мразят жидове, чети Гогол....и не само.
[video=youtube;h7H9ysXYYRk]https://www.youtube.com/watch?v=h7H9ysXYYRk[/video]

Да живей бащицата Махно :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Селяндурите, които слушат "тежка балканска музика" по бТВ в момента, ще ми определят жидовете и Гогол от гората? Скрийте се бе, недорасляци, не се излагайте.

Тва бетер укрите, които се отказаха от Гогол, щот ги наричал "хохлы" и пишел на руски.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Селяндурите, които слушат "тежка балканска музика" по бТВ в момента, ще ми определят жидовете и Гогол от гората? Скрийте се бе, недорасляци, не се излагайте.

Тва бетер укрите, които се отказаха от Гогол, щот ги наричал "хохлы" и пишел на руски.
По-добре селянин, отколкото мужик :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Въпрос на предизвикан "избор". Point of know return, дет се вика...

Та поумня ли, след като избра дали да си мужик или селяндур? Или па си се усещаш кикимора?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Въпрос на предизвикан "избор". Point of know return, дет се вика...

Та поумня ли, след като избра дали да си мужик или селяндур? Или па си се усещаш кикимора?

Кво значи Point of know return? Тва на руски ли е?
 

Горе