Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

След коментарите, че жертвите са си го заслужавали, защото те са си го избрали се чудя какво заслужаваме ние българите? Управлява ни пожарникар, Бъчварова ни е министър на вътрешните работи и никой не му пука. Само се лае по форумите, а нищо не се променя. ДПС е 3-та политическа сила. Аз смятам, че такъв народ по тая логика още по-малко трябва да му пука на някой за него
Заслужаваме, незаслужаваме, то ще се случи. Нали някой не си прави илюзии, че нас ще ни подмине терора?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Заслужаваме, незаслужаваме, то ще се случи. Нали някой не си прави илюзии, че нас ще ни подмине терора?

Точно щото сме малки и незначителни , може и да ни подмине. Да му мислят големите- поне за сега те са целите.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Точно щото сме малки и незначителни , може и да ни подмине. Да му мислят големите- поне за сега те са целите.
А ако не ни подмине, кво ще правим? Май е време да ставаме ловджии.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

На ИД не трябва да ѝ се предоставя религиозната легитимност към която се стреми. Нейните членове не са религиозни лидери, те са терористи.

Няма война срещу исляма, а срещу хора, които са извратили исляма - избирайки селективно от ислямските текстове, разчитайки на погрешното схващане по света, че именно те говорят, по някакъв начин, от името на всички хора изповядващи мюсюлманската вяра. Те представляват исляма не повече от който и да било луд, убиващ невинни в името на Христа представлява християнството, юдаизма, будизма или хиндуизма.

Никоя религия не е отговорна за тероризма. Хората са отговорни за насилието и тероризма!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Либерални простотии. Единствено исляма в днешно време ражда терористи, които се бият в името на Алахата и мечатаят за световен халифат. Ще ми дадеш ли примери с друга религията така масово произвеждаща екстремисти? За това най-лесното решение е - разкарайте мюсюлманите. Ако не ги бяха допускали въобще, проблеми нямаше да има. Ако у нас прадядовците ни бяха разрушили джамиите (както те са рушили църквите и както избиха дедите ни в Тракия), сега нямаше на каква база да имат претенции. Те ни избиха и изгониха от Тракия, сега има ли някой претенции там? Ами няма да има, след като няма хора. Който е слабоволев и много голям хуманист, децата му ядат бахура - това го показва историята.

Абе с една дума, обречени сме :oops:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

А ако не ни подмине, кво ще правим? Май е време да ставаме ловджии.

Това е най-ужасяващото. Аз нямам никаква вяра в професионализма на нашите тайни служби и полицаи. Само вижте Бъчвата как чете всеки път каквото и напишат и реагира неадекватно и си седи на поста. Аз съм против това и искам професионализъм на най-високо ниво каквото се изисква от всеки един гражданин на България като ако не си плати данъците или нещо друго следват глоби, затвор и фалит. Подписах се за референдума, но имам чувството че масово никой не осъзнава нуждата от професионализъм и търсене на отговорност. Та въпроса ми е каква вина имам аз ако нещо се случи понеже тия са ни управляващите и аз не ги искам, но нямам абсолютно никаква сила да направя каквото и да било?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това е най-ужасяващото. Аз нямам никаква вяра в професионализма на нашите тайни служби и полицаи. Само вижте Бъчвата как чете всеки път каквото и напишат и реагира неадекватно и си седи на поста. Аз съм против това и искам професионализъм на най-високо ниво каквото се изисква от всеки един гражданин на България като ако не си плати данъците или нещо друго следват глоби, затвор и фалит. Подписах се за референдума, но имам чувството че масово никой не осъзнава нуждата от професионализъм и търсене на отговорност. Та въпроса ми е каква вина имам аз ако нещо се случи понеже тия са ни управляващите и аз не ги искам, но нямам абсолютно никаква сила да направя каквото и да било?
Нямаме оръжие бе брате, 95% от хората не са виждали пушка наживо. Свикнали са някой друг да им пере насраните гащи. Ма с партизанската война от нов тип, коят съм сигурен, че ще се случи, ще се налага да пътуваме с калашников в колите. И се дръж като мъж, ужасяващо било. Ужасяващо е, че сме превърнати в безподобни мекотели, които не могат да се защитят при нужда.

Е такива времена дойдоха пак:

913865_369393383164937_632245931_o.jpg
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Зачетох се в един журналист, човекът е настроил IFTT всяка сутрин да му пуска в Туитъра следната фраза: "Не разбрахте ли най-сетне какво сътворихте?" Вика, всяка сутрин я чета и всеки ден е актуална. Всеки ден показват, че не са разбрали.

Почна се от от епруветката на Колин Пауел и убеждаването колко страшно химическо вещество има в нея. После се оказа, че била празна, но Щатите вече влязоха в тази зона. Започнаха да обясняват на араби и перси как да живеят правилно. При положение, че Ислямът не е само религия, а е начин на живот. Премахнаха ръководители и диктатори, които може би са били прекалено твърди за еврогейците, но ръководеха своя свят и своите си народи. Отприщиха войни в Азия и Африка, разбиха тази стена, която Кадафи бе съградил и сравнително добре опазваше Европа. Да, печелеше по някой долар като пазач, но беше сравнително спокойно. Беше бедуин и спеше на полянките в шатра вместо в дворците, бъзикахме се над него, миришеше на камила, но беше умен и знаеше как се управляват стотици диви племена.

Разбъзикаха като гнездо оси един друг, чужд на демократите, свят и го поканиха в ЕС без да питат европейците. Само казаха на лидерите им или да си траят, или да се усмихбват на гостите. Всички служби по света ги предупреждаваха, че покрай бежанците прииждат джихадисти, ама вятър вееше ееските правителства на бяла кобила. Беше по-лесно да посочат, че страшният враг е голямата сибирска мечка (прекрасно съзнавайки, че баш тя няма да ги заръфа, ако не тръгнат да й се натискат в бърлогата), отколкото да предупредят гражданите си, че ще стане мазало и да предприемат мерки. Това, че гражданите написали нещо там у социалките и забравили - ОК, ама те си плащат данъци все пак, за да разчитат на някаква сигурност. Какви са тези спецслужби, на които им правят едновременно 7 дълго време подготвяни атентата в една от най-известните световни столици? Къде са информаторите, кой проследява какво се случва в гетата, кой знае какво правят имигрантите след пресичане на границите и откъде някои от тях имат толкова много пари?

Та освен да им повторя на европолитиците тази фраза от известна реч на известен лидер пред ООН: ""Не разбрахте ли най-сетне какво сътворихте?" и да си окачат тези думи в рамка над леглата. Да ги четат след всяко събуждане. И така, докато разберат.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Либерални простотии. Единствено исляма в днешно време ражда терористи, които се бият в името на Алахата и мечатаят за световен халифат. Ще ми дадеш ли примери с друга религията така масово произвеждаща екстремисти? За това най-лесното решение е - разкарайте мюсюлманите. Ако не ги бяха допускали въобще, проблеми нямаше да има. Ако у нас прадядовците ни бяха разрушили джамиите (както те са рушили църквите и както избиха дедите ни в Тракия), сега нямаше на каква база да имат претенции. Те ни избиха и изгониха от Тракия, сега има ли някой претенции там? Ами няма да има, след като няма хора. Който е слабоволев и много голям хуманист, децата му ядат бахура - това го показва историята.

Омразата ражда омраза. Нямам време да пиша фермани и да ти обяснявам откъде тръгва всичко и как точно... Когато трябва съм го писал, който трябва го е чел и каквато теза съм имал съм я защитил.

Прочети сам за следните личности: Хасан ал-Банна, Абдул Аля Маудуди и Саид Кутб и ще ти просветне поне малко.

Коне с капаци, които прилагат "най-лесното решение" най-често водят до още по-големи проблеми след това. СПравка: 11 Септ -> Садам е финансирал акта + това има петрол –> най-лесното решение да навлезем в Ирак и да ги "освободим". Но никой не мисли след това "най-лесно решение" какво идва (ИД).
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Омразата ражда омраза. Нямам време да пиша фермани и да ти обяснявам откъде тръгва всичко и как точно... Когато трябва съм го писал, който трябва го е чел и каквато теза съм имал съм я защитил. Коне с капаци, които прилагат "най-лесното решение" най-често водят до още по-големи проблеми след това. СПравка: 11 Септ -> Садам е финансирал акта + това има петрол –> най-лесното решение да навлезем в Ирак и да ги "освободим". Но никой не мисли след това "най-лесно решение" какво идва (ИД).
Никой не ти говори за омраза, говоря ти за справедливост. Напомняш ми за един евангелист, с който някога говорих. Той, същият като теб, ми твърдеше, че ако някой избие семейството му пред очите му, няма да направи нищо, защото Господ щял да го накаже и не можел той да отвръща на омразата с омраза.

И въобще не ми давай за пример личности, които са живели преди 100 години. Идеологиите и религията се развиват. Ислямът е единствената религия, която произвежда терористи в днешно време - факт.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Зачетох се в един журналист, човекът е настроил IFTT всяка сутрин да му пуска в Туитъра следната фраза: "Не разбрахте ли най-сетне какво сътворихте?" Вика, всяка сутрин я чета и всеки ден е актуална. Всеки ден показват, че не са разбрали.

Почна се от от епруветката на Колин Пауел и убеждаването колко страшно химическо вещество има в нея. После се оказа, че била празна, но Щатите вече влязоха в тази зона. Започнаха да обясняват на араби и перси как да живеят правилно. При положение, че Ислямът не е само религия, а е начин на живот. Премахнаха ръководители и диктатори, които може би са били прекалено твърди за еврогейците, но ръководеха своя свят и своите си народи. Отприщиха войни в Азия и Африка, разбиха тази стена, която Кадафи бе съградил и сравнително добре опазваше Европа. Да, печелеше по някой долар като пазач, но беше сравнително спокойно. Беше бедуин и спеше на полянките в шатра вместо в дворците, бъзикахме се над него, миришеше на камила, но беше умен и знаеше как се управляват стотици диви племена.

Разбъзикаха като гнездо оси един друг, чужд на демократите, свят и го поканиха в ЕС без да питат европейците. Само казаха на лидерите им или да си траят, или да се усмихбват на гостите. Всички служби по света ги предупреждаваха, че покрай бежанците прииждат джихадисти, ама вятър вееше ееските правителства на бяла кобила. Беше по-лесно да посочат, че страшният враг е голямата сибирска мечка (прекрасно съзнавайки, че баш тя няма да ги заръфа, ако не тръгнат да й се натискат в бърлогата), отколкото да предупредят гражданите си, че ще стане мазало и да предприемат мерки. Това, че гражданите написали нещо там у социалките и забравили - ОК, ама те си плащат данъци все пак, за да разчитат на някаква сигурност. Какви са тези спецслужби, на които им правят едновременно 7 дълго време подготвяни атентата в една от най-известните световни столици? Къде са информаторите, кой проследява какво се случва в гетата, кой знае какво правят имигрантите след пресичане на границите и откъде някои от тях имат толкова много пари?

Та освен да им повторя на европолитиците тази фраза от известна реч на известен лидер пред ООН: ""Не разбрахте ли най-сетне какво сътворихте?" и да си окачат тези думи в рамка над леглата. Да ги четат след всяко събуждане. И така, докато разберат.
Което си е вярно, вярно си е.
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Никой не ти говори за омраза, говоря ти за справедливост. Напомняш ми за един евангелист, с който някога говорих. Той, същият като теб, ми твърдеше, че ако някой избие семейството му пред очите му, няма да направи нищо, защото Господ щял да го накаже и не можел той да отвръща на омразата с омраза.

На кой точно ще отвърнат би ли ми казал? На една идея? На една платформа? На едно течение? Кой точно ще посочат с пръст и ше му върнат?

Много трябва да се набива в кратуните на хората, че това не е война като тези водени по окопите лице в лице с хора носещи друга униформа. Именно това погрешно схващане създава още повече проблеми след това.

Не можеш да се биеш с една идея, както се биеш с армия на полето!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

След коментарите, че жертвите са си го заслужавали, защото те са си го избрали се чудя какво заслужаваме ние българите? Управлява ни пожарникар, Бъчварова ни е министър на вътрешните работи и никой не му пука. Само се лае по форумите, а нищо не се променя. ДПС е 3-та политическа сила. Аз смятам, че такъв народ по тая логика още по-малко трябва да му пука на някой за него

Никаква разлика. Ако прочетеш внимателно, ще видиш, че не съм отделил България от Франция.
Докато много българи се гордеят, че не гласуват, ДПС реализира общински съветници в Свищов и Брацигово! На последните избори имат към 200 общински съветника повече. Което е увеличение към една трета спрямо предишните.
Но нито един родолюбец от форума не коментира това! :clap:
ДПС си изгради образ и се легитимира като национална партия, и след някоя година ще е втора, а по-късно и първа политическа сила.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Заслужаваме, незаслужаваме, то ще се случи. Нали някой не си прави илюзии, че нас ще ни подмине терора?

Всъщност и нас не ни подмина терора, па макар и с дъх на нагласено (визирам атентата в Биргас). И въпреки това, не си правя никакви илюзии, че ще ни подмине. Софиянци най-много трябва да внимават.
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

На кой точно ще отвърнат би ли ми казал? На една идея? На една платформа? На едно течение? Кой точно ще посочат с пръст и ше му върнат?

Много трябва да се набива в кратуните на хората, че това не е война като тези водени по окопите лице в лице с хора носещи друга униформа. Именно това погрешно схващане създава още повече проблеми след това.

Не можеш да се биеш с една идея, както се биеш с армия на полето!
Знаеш ли как е действал бошибозука навремето? Знаеш ли как действа ИД сега?
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

И въобще не ми давай за пример личности, които са живели преди 100 години. Идеологиите и религията се развиват. Ислямът е единствената религия, която произвежда терористи в днешно време - факт.


:cry:

Ти си бил по-загубен отколкото те смятах... Да ти дам по-пресни имена на хора живяли преди 40-30-20 години? Явно идеологиите и религиите се развиват, но твоите виждания не- ФАКТ!

Християнски терорист

Будистки терористи
 
От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Знаеш ли как е действал бошибозука навремето?

:D Трудно е когато човек сам си противоречи


въобще не ми давай за пример личности, които са живели преди 100 години.
 
От: От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Защо ми даваш примери от преди 150 години? Развитие нали така беше... Виж колко нелепи неща пишеш.

Аз съм на мнение, че въпреки научно-техническия напредък, като манталитет и мироглед сме(голяма част от човечеството имам предвид) някъде на нивото на Средновековието. Между башибозука и идиловците има само една разлика- едните не са носели маски.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Пускаш ми неща, които не са свързани по никакъв начин с темата. ЗАЩО?

Брейвик смърди отвсякъде и по никакъв начин един ционист и поддръжник на гей браковете (сам се определя като такъв) не може да се определи като християнски терорист. Той не е нападнал мюсюлмани, а етнически норвежци (ако въобще е бил само той).

Будистите се бият за тяхното си, на тяхната си земя. Въобще не ми се струва нормално сравнението на едно освободително движение с ислямският тероризъм и по-точно със сунитският тероризъм. Той има завоевателен характер и действа на чужда територия!

Това за башибозука ти го написах, защото начинът по който са действали е решил проблемите (от тяхна гледна точка) за бъдещите им поколения. Кое не ти е ясно? Написах ти да не ми показваш исторически личности, защото ислямизмът навлиза масово в арабските освободителни движения след 6 дневната война и се радикализира. Че той и главният мюфтия на Йерусалим е бил първа дружка с Хитлер :wink:
 

Горе