Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Заети са да плюват по Русия:)

:D
И да хвалят Западния модел.
 
От: От: От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз съм на мнение, че въпреки научно-техническия напредък, като манталитет и мироглед сме(голяма част от човечеството имам предвид) някъде на нивото на Средновековието. Между башибозука и идиловците има само една разлика- едните не са носели маски.
Точно. Действат по един и същ начин, изповядват една и съща религия ;)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Иначе, добре. Да попитам и аз сега - RM, какво според теб е решението на този проблем? Да подходим с любов, да не е "омразата ражда омраза". Ще ми е интересно да го прочета.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

През уикендите пускат афганистанците (те не са бежанци, а нелегални имигранти) от районните, защото няма къде да ги държат и с какво да ги хранят. И ония почват да обикалят като диви нерези из градинките. Май тук бях споделил за култовата "Контеса" - докато стигна до нея да хапна, задълго ми изчезна апетитът. Почувствах се на по-опасно място, отколкото в Дагестан по време на чеченските войни. Там поне бях гост на селото - на Изток да си гост ти дава "имунитет". А в почти центъра на европейска София бродеха тъмни сенки и си гукаха с местните циганки на някакъв странен език, близък до пущунския.

Във въздуха осезаемо витаеше тъй познатия аромат на заплахата. Циганките, които са на работа, не ги мисля. Ама ако българки бяха решили да минат оттам тази вечер да похапнат?

Всъщност и нас не ни подмина терора, па макар и с дъх на нагласено (визирам атентата в Биргас). И въпреки това, не си правя никакви илюзии, че ще ни подмине. Софиянци най-много трябва да внимават.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

През уикендите пускат афганистанците (те не са бежанци, а нелегални имигранти) от районните, защото няма къде да ги държат и с какво да ги хранят. И ония почват да обикалят като диви нерези по градинките. Май тук бях споделил за култовата "Контеса" - докато стигна до нея да хапна, задълго ми изчезна апетитът. Почувствах се на по-опасно място, отколкото в Дагестан по време на чеченските войни. Там поне бях гост на селото - на Изток да си гост ти дава "имунитет". А в почти центъра на европейска София бродеха тъмни сенки и си гугукаха с местните циганки на някакъв странен език, близък до пущунския.
Те редовно се колят и бият помежду си. Центърът на София стана известен като "Малкия Бейрут". Центърът на европейска столица - пълен с всякаква гмеж и място, на което могат да те заколят като нищо след като се стъмни (а защо не и по светло).
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12246678_1520858084901275_695969784141031200_n.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тероризмът в същността си е метод за водене на война на най-слабите и бедните. Освен това, щетите и жертвите са много малко. Тероризмът е информационна война. В Близкия изток заради мародерската политика на Запада загиват повече хора всеки ден, отколкото загинаха в Париж вчера. Някой от лицемерите да е бил в траур за жертвите в Близкия изток? Не мисля.

Гледам няколко страници по-назад разни хора се възмущават как можело във Фейсбук хората да си говорят за нещо друго, вместо да са в траур. От какъв зор ние трябва да се чувстваме отговорни за огромните грешки на другите? Не сме ползвали роби, не сме колонизирали други държави, за да ги крадем и не сме започвали войни срещу 10 пъти по-слаби противници, за да увеличим световното си влияние и да стимулираме военно-промишления си комплекс. Шарлито и французите проявиха ли някакво съчувствие и бяха ли в траур като падна руския самолет? Точно обратното.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Преатели: ето бъдещите опорни точки. В близкия месец поне веднъж ще го чуете: преди намесата на Русия в Сирия нямаше атентати. Нито руски самолети падаха (маловажна новина, покриха я), нито взривяха централата на Хизбула в Ливан (тази дори не се появи grin emoticon ), сега удариха един от радетелите на "умерената опозиция" Франция. Очевидно е, че Путин сам си е свалил самолета, за да буди съчувствие (Джон Маккейн вече го каза) , но той е виновен и за другите атентати, защото бомбардирайки демократите от Ислямски фронт, Ан Нусра и ИД, той ги насъсква да се връщат в Европа. Забелязали ли сте и как всички неудобни на САЩ държави практически престават да съществуват? Това също е план на Путин да подрони авторитета на САЩ. Клет Иво Инджев нещо да има да добави?

Тру стори!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тру стори!
Преатели: ето бъдещите опорни точки. В близкия месец поне веднъж ще го чуете: преди намесата на Русия в Сирия нямаше атентати. Нито руски самолети падаха (маловажна новина, покриха я), нито взривяха централата на Хизбула в Ливан (тази дори не се появи grin emoticon ), сега удариха един от радетелите на "умерената опозиция" Франция. Очевидно е, че Путин сам си е свалил самолета, за да буди съчувствие (Джон Маккейн вече го каза) , но той е виновен и за другите атентати, защото бомбардирайки демократите от Ислямски фронт, Ан Нусра и ИД, той ги насъсква да се връщат в Европа. Забелязали ли сте и как всички неудобни на САЩ държави практически престават да съществуват? Това също е план на Путин да подрони авторитета на САЩ. Клет Иво Инджев нещо да има да добави?

Кой е тоя тинк-танк дето го е писал това? Някой сульо се прави на Дж.Фрийдман май... :cry:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Иронизира човекът :) А правописните грешки идват от телефона явно, личи си, че не са по незнание.

Но е напълно прав не на шега. Тези версии ще бъдат пуснати съвсем сериозно в медиите.

Кой е тоя тинк-танк дето го е писал това? Някой сульо се прави на Дж.Фрийдман май... :cry:
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Иронизира човекът :) А правописните грешки идват от телефона явно, личи си, че не са по незнание.

Но е напълно прав не на шега. Тези версии ще бъдат пуснати съвсем сериозно в медиите.

А на мен ми прозвуча в този стил и затова попитах.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Владко, толкова те тресе руската симпатия, че наистина не можеш да разбереш иронията в коментара. Успокой се, никой здравомислещ човек не обвинява Русия в каквото и да е, в случая :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Докато го намеря този през колко broken links минах ...

[video=youtube;a_7hH42aGKQ]https://www.youtube.com/watch?v=a_7hH42aGKQ[/video]

Този е уникален не с това какво говори, а кой е баща му, как още не са го думнали не знам.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

:D
И да хвалят Западния модел.

То и затова сме свидетели на тези събития, щото трябва сменят фокуса на гражданите с тоталният колапс на западният цоцализъм и какво по перфектно от бежанците, ИД, мюсюлмани и терористи - това го говорих преди месеци, че ще ги използват бежанците и ко. като инструмент за създаване на проблем и после решение, което директно ще материализира 1984 по много направления в запада.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Все го нападате за симпатии (не че ги няма), а истината, всъщност, е далеч по-прозаична.

Просто си отговорете на въпроса има ли в момента световен или европейски лидер (изключвайки другаря Си, който по стар обичай предпочита да наблюдава реката), който е в час с това, което става, и реагира така, както трябва да се реагира според знанията, човешката история и моралните догми на различните концесии?
Владко, толкова те тресе руската симпатия, че наистина не можеш да разбереш иронията в коментара. Успокой се, никой здравомислещ човек не обвинява Русия в каквото и да е, в случая :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Владко, толкова те тресе руската симпатия, че наистина не можеш да разбереш иронията в коментара. Успокой се, никой здравомислещ човек не обвинява Русия в каквото и да е, в случая :)

Аз въобще не бих се изненадал, ако наистина бяха изтекли от някъде, няма да е за сефте. А и до такава степен е офцизиран народа, че успешно му промиват мозъка- сутрин с гербери и дълбоки реформатори в сутрешните блокове, а вечер с бай брадър и листопад... :mad:
Едит: тези са истински: http://glasove.com/categories/polit...hki-na-ivo-prokopiev-za-licenzite-na-erp-tata
Отделно имаше и на Моника и на Кутев... Като нищо може да има и подобни на цитираните от ред-а.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Либерални простотии. Единствено исляма в днешно време ражда терористи, които се бият в името на Алахата и мечатаят за световен халифат. Ще ми дадеш ли примери с друга религията така масово произвеждаща екстремисти? За това най-лесното решение е - разкарайте мюсюлманите. Ако не ги бяха допускали въобще, проблеми нямаше да има. Ако у нас прадядовците ни бяха разрушили джамиите (както те са рушили църквите и както избиха дедите ни в Тракия), сега нямаше на каква база да имат претенции. Те ни избиха и изгониха от Тракия, сега има ли някой претенции там? Ами няма да има, след като няма хора. Който е слабоволев и много голям хуманист, децата му ядат бахура - това го показва историята.

Абе с една дума, обречени сме :oops:


Разсъждаваш като оня с мустаките.

Има човек има проблем. Няма човек няма проблем.
 

Горе