Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Meanwhile in Germany:

СА са предложили да финансират 200 джамии за да подслонят нуждаещите се.
http://www.faz.net/aktuell/politik/...ich-gegenueber-fluechtlingen-ab-13789932.html

Източник: Frankfurter Allgemeine

Ако някой разбира джърмански нека да преведе поне част от статията...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Баси копрофилската темичка си спретнахте, тука!

То ясно, че са напаст - няма нужда от нагледни илюстрации.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Баси копрофилската темичка си спретнахте, тука!

То ясно, че са напаст - няма нужда от нагледни илюстрации.
Фашистка, ксенофобка, тесногръда домакиня. Какво против физиологичните нужди на хората, ти не пръцкаш ли? :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тоя евреин мръсен Паси казал, че ние сме създадени от емигранти ( Хан Аспарух ) , ей тоя национален предател заедно с банди се чудя защо не започнат да приемат такива в дома си. Гледам в някакви села някаква курва от герб кметица, обяснява как хората трябва да ги приберат у дома такива хора- ами приберете ги вие бе.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

, ей тоя национален предател заедно с банди се чудя защо не започнат да приемат такива в дома си.


Я па тоя!!!
Защо ме слагаш при националните предатели, бре??? :-o
Щото не съм копрофил? Ако копрофилията е национална черта, тогава Ок - предател съм в такъв случай.

Казах, че са напаст, т.е на едно мнение сме, относно бежанците.

Включих се в откачената ви тема, защото просто се притесних леко от копрофилските ви изцепки - ама не се съобразявайте с мен. Наслаждавайте си се на снимки, може и клипчета да започнете да си менкате. А пък някой с по-богат опит може да опише и какво кулинарно изкушение са продуктите на отделителната система.

Ред, здрав човек съм - Благодаря, че се интересуваш. Някои неща, обаче не случайно са Private и си остават такива за всички, освен за извратените. ;)

тесногръда домакиня

Това ме изпълни с умиление!!!:rolleyes:

Знам, че искаш да покрия стандарта ти за идеалната жена, но недей да храниш напразни надежди.
 
Последно редактирано:
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12004008_10207392678116088_5662639220180381347_n.jpg


Идели предимно жени, идели образовани хора, да, добре.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

11904749_10153577762120140_1421140962153987033_n.jpg

Обичам интеренет-а :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Австрийската полиция откри 42 бежанци, скрити отново в хладилен камион
в него били затворени 42 бежанци, включително пет жени и осем деца.

май по-голяма част са мъже. И то млади. Т.е. податливи на внушения. На един от тези стотици хиляди да успеят да внушат да направи атентат в Европа - пак е много...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В случая думата "мъже" трябва да бъде поставяна в кавички.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В случая думата "мъже" трябва да бъде поставяна в кавички.
Завоевателна армия.

Мюнхен не може да приеме повече бежанци, кметът в паника

Тепърва ще става интересно в цяла Европа. И накрая ще й връчат наградата Дарвин.

Иначе, нашите не отстъпват:

Борисов със зов за толерантност към бежанците
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Европа затъма със страшна сила! Вместо да ги посрещаме да натиснем войната в Сирия да спре по един или друг начин и тия хора да се прибират вкъщи.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нали бяха добре дошли - сега какво става?

И аз това се питам - те милиони се канят да тръгнат и вече са тръгнали, защото баба меркел ги приема с отворени обятия, пък то какво стана. Сега унгарците като почнат да стрелят на месо, ще се напълни сърбия, защото и техния премиер се пише голем толерантен педерасо-либерал. Ама сърбите набързо ще го свалят и ще затворят и те портите. След това Македония ще се превърне в кенеф. Гърция ще почне да връща лодките. И те така.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тя баба им Меркел покани 1 млн., а те още 20 чакат...не знам дали някоя от тиквите в Брюксел, получаващи стотици хиляди евро заплати, използва хралупата си закачена на раменете по предназначение.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Някой има ли идея какво искат тея тука, че нищо не му отбирам на турския. Има ли връзка с преселението на народите или е нещо чисто турско? Иначе много нагли тея бе, отишли на хората в държавата и с претенции... Смятам че скоро на всички европейци ще им писне и ще стане някоя кървава мацаница. Да няма пак : Arbeit macht frei за бай мангал :)


Войната Започна, Тук В Европа - Франкфурт - Германия!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нещо и аз не разбрах тва с турците. Нещо се бият с кюрдите гледах в едно друго клипче.

Кюрдите и турците не се кльопат и това е факт. Просто са си спретнали един пердах във Германия за целта.
 

Горе