Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Почна операцията по освобождаване на заложниците.

BTW, терористите са някакви прекалено млади. Без маски, без нищо. Кютат си с калашниците и това е. Шахиди, ама тип европейски. (Единия вече го елиминираха, според френските колеги).

Ако зомбират европейската младеж толкова лесно, то светът вече няма да е същият. И няма вече самолет, който да хвана и да съм сигурен, че ще намеря спокойствие.

Жалко за ЕС. Докато се пънеше в бюрократичните си амбиции, загърби собствените си граждани. Сульо и Пульо започнаха да му казват какво да прави.

Prav si tuk, az misleh da putuvam za London, no shte go otloja za vseki sluchai, puk i vlaka shteshe da mine prez France...

Pone da pochnat da pozvolqvat grajdanite da si kupuvat orujiq kato v USA. Nai malkoto shte imash shans... taka poqvili se nqkoi s kalashnikov pred teb, krai.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз да благодаря за резюметата на strana. Вместо да се ровя наляво надясно, това е много удобно.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз лично очаквах атентати около Коледа и съм писал няколко пъти тук за това, но доста подраниха...
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Президента Оланд са го евакуирали успешно

Язък!
10 символа - Пу,дагоеба!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Мдааааа....Петък 13-ти.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз лично очаквах атентати около Коледа и съм писал няколко пъти тук за това, но доста подраниха...

Moje i togava da ima, nikoi ne znae...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Що ли не ми е жал за франсетата?? Ся ще се почне едно лицемерие, едни лентички едни сополи и сълзи.....а всъщност 8 сополиви мангала с какалашки направиха една уж супер държава на мармалад! Смях в залата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Толерантността в един зверилник е равна на СМЪРТ - Николай Хайтов

Какво се промени във Франция след разстрела на Шарли Ебдо? Като гледам - нищо.

Strana, и аз искам да ти благодаря за синтезираната информация. Виждаш ли, не е толкова трудно (можеш да го правиш и за новините на руски, които пускаш) ;) Наистина спестява много време.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Е кво да се промени? То в Париж е мангал до мангал, демек едни мангали изтепале други мангале и ся олеле майко. Па да се трепат бе...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не знам как се противодейства на асиметрична война с враг, който е разпокъсан на стотици малки клетки, а още по-малко не знам как може да ги локираш и да прогнозираш какво ще правят.

Не се учудвам, че точно франсета удариха - точно и това писах в темата на Владко.

С тази атака постигнаха пълна блокада такава каквато е нямало от ВСВ във Франция.

Дано тези жертви не останат напразни и да бъде пробуждането на Европа, макар че все си мисля че съпадененията стават много - провал на цоцалният модел във Франция, Шарли беше просто опипване на почвата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не знам как се противодейства на асиметрична война с враг
Като се изселят всички потенациални терористи. Друг начин няма. По-добре покрай сухото да изгори и мокрото, отколкото да ни избиват.

Коя държава ще е следващата? Дали няма да има нещо и тук? Извод = избягвайте масови обществени събития и градски транспорт (примерно метро).
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

То трябва да изселиш милиони ...

Самият факт, че говориш избягване на масови събития в БГ, показва колко е силен ударът на терористите ...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ами аз отдавна ги избягвам ;)

Либералната реакция:
Германия стои до Франция в битката с тероризма

Ангел Меркел: Плачем заедно с вас!

:oops:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Що ли са го избрали точно Петък 13 - силно психоличен ефект има, а сега още повече ... Крал Филип и той на Петък 13 почва избиването на тамплиерите пак във Франция за непознатите.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Двама араби се срещат на летището и единия пита другия Ахмет как си? Бомба съм.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Башар Асад изказал съболезнования към французите и добавил: "В Сирия това го правят вече 5 години..."

Двама араби се срещат на летището и единия пита другия Ахмет как си? Бомба съм.

А знаеш ли за случката във Форт Браг на Хелоуин тази година? Един от военните отишъл дегизиран като терорист с пояс-бомба. Че се вдигнали по тревога, вдигнали са се, ама как не са го думнали, не знам...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз не скърбя, защото не съм лицемер. Боли ме оная работа за франция, нека сега видят какво правят с американчетата - толерират ония терористи, а сега плачат и шерват картинки с некви айфелови кули във фейсбук. Да наложат сега още санкции на Путин, да дават още оръжия на ИД и да направят малко карикатури от шарли-то :D Тъпи французи.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Според мен тепърва ще се нагледаме на кървища в европа. Изпуснаха духа от бутилката и няма спиране.
Голяма част от бойците на ИД си обръснаха брадите и минаха в Европа като бежанци
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

а всъщност 8 сополиви мангала

Мислиш ли?
Хилядната френска съпротива, през няколкото години немска окупация, не е съумяла да организира толкова мащабна акция.
Политиката да се държи бедна огромна част от света, за да може Европа да е богата, все някога ще претърпи крах.
Няма как цяла Африка и Югозападна Азия да се преселят в Европа.
Преселение на народите има само тогава, когато съседните географски области са слаби и покорими.
Европейците станаха изнежени и недееспособни. Европейските армии не са воювали повече от половин век. Европейските армии не са ползвани за нищо повече от половин век.
Европейците забравиха какво имаше само преди 30 години:
"...Повечето от тези, които днес управляват Европа, са виждали комунизъм само на кино. Затова може би не се сещат защо рухна комунизмът. А той рухна не само защото хората при него живееха по-бедно и по-несвободно. А защото властта им проповядваше обратното напук на очевадните реалности. Комунизмът умря от разминаване на думи и дела, на идеали и реалности. От същото страда съвременна Европа..."

EUSSR2.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз не скърбя, защото не съм лицемер. Боли ме оная работа за франция, нека сега видят какво правят с американчетата - толерират ония терористи, а сега плачат и шерват картинки с некви айфелови кули във фейсбук. Да наложат сега още санкции на Путин, да дават още оръжия на ИД и да направят малко карикатури от шарли-то :D Тъпи французи.

Не си прав. Защо невинни хора трябва да плащат за малоумната политика на управляващите?
 

Горе