Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Последно редактирано:
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12219385_1082713485072908_2167072928135420049_n.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тия хора са психично болни:

„На местните избори сайтовете на ЦИК и Министерски съвет бяха подложени на безпрецедентна кибер атака. Малко са страните в света, които могат да организират такива атаки“, заяви Плевнелиев, размахвайки пръст към Владимир Путин, пише британското издание.

Единствено Путин може да организира ДДОС атака - факт :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Накрая разбрах всичко - математичката е Плевнелиев!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

ebite go plevneliev, toq idiot za nishto ne stava...

Neka nqkoi otgovori na sledniq vupros, koi idiot priema hora ot durjava s koqto e vuv voina?
Защо пишеш на маймуница? Използвай някой онлайн кирилизатор.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

ЛЕЛЕ, това ли ни е главнокомаднващия! СРАМ! СРАМ! Реве като някоя шунда. Това ли е обединителят на нацията. Гледайте видеото, аз съм потресен.

Идеологията на тероризма можела да бъде победена само с толерантност :cry:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Една сръбска гледна точка:

12241192_1517140171937213_3182448877688711581_n.jpg
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

ЛЕЛЕ, това ли ни е главнокомаднващия! СРАМ! СРАМ! Реве като някоя шунда. Това ли е обединителят на нацията. Гледайте видеото, аз съм потресен.

Идеологията на тероризма можела да бъде победена само с толерантност :cry:

Ъъъъъ много е проС без съмнение, със или без това конкретно изказване, но пък то само показва колко е некомпетентен по темата. Опита се да каже нещо, но не му се получи...


Необходимо е да осъзнаем простата истина: Най-голямата стратегическа заплаха за ИД не идва от дрон в небето, а от момиче с книга в ръка.

Нужно е да се фокусират усилията върху образоването и овластяването на жените за да бъдат изградени стабилни общества по-малко уязвими откъм екстремисти манипулационни практики.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нужно е да се фокусират усилията върху образоването и овластяването на жените за да бъдат изградени стабилни общества по-малко уязвими откъм екстремисти манипулационни практики.
До колкото ми е известно в тия общества жените са със статут на кучета. Усилията трябва да се фокусират върху собствените ни държави, сигурността и законите в тях. Ако искат арабелите, да се колят по улиците в техните си държави, но подобни субекти не трябва да бъдат допускани тук. Трябва да схванеш, че марксисткото "битието определя съзнанието" е измислица. Не можеш да хванеш австралопитек и да го учиш на толерантност и изтънчени обноски, австралопитекът разпира само от сопа.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

До колкото ми е известно в тия общества жените са със статут на кучета. Усилията трябва да се фокусират върху собствените ни държави, сигурността и законите в тях. Ако искат арабелите, да се колят по улиците в техните си държави, но подобни субекти не трябва да бъдат допускани тук. Трябва да схванеш, че марксисткото "битието определя съзнанието" е измислица. Не можеш да хванеш австралопитек и да го учиш на толерантност и изтънчени обноски, австралопитекът разпира само от сопа.

Точно така е, аналогично един ром може да излезе от гетото и да влезе в цивилизованото общество, но гетото от него не може да излезе, то си остава в него.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Точно така е, аналогично един ром може да излезе от гетото и да влезе в цивилизованото общество, но гетото от него не може да излезе, то си остава в него.
Въпросът е, каква е ползата на цивилизованото общество от придобиването на такъв член?

Над 300 задържани при мащабна спецоперация в страната

Установени са 280 незаконно пребиваващи чужденци. Задържани са 10 души, обявени за общодържавно издирване.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Празна ти е кратунАта е Владко..
Казах ти го вече.
Погледни пак картинката и помисли има ли причина да я постнеш.?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа


Френската полиция съобщи, че паниката на площад Република в центъра на Париж е предизвикана от фойерверки, предаде Асошиейтед прес. Полицията опроверга съобщенията за престрелка.
То не били компютри, а компоти.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Въпросът е, каква е ползата на цивилизованото общество от придобиването на такъв член?

Над 300 задържани при мащабна спецоперация в страната

Ами никаква, имаме си достатъчно такива членове, като този, дето ме хейти от няколко дена. Цитат:
Празна ти е кратунАта е Владко..
Казах ти го вече.
Погледни пак картинката и помисли има ли причина да я постнеш.?

Към потребителя @Ъпехиро: Ако имаш някакъв проблем с мен, кажи си. Не е мъжка постъпка да обидаш човек, койт не познаваш и който не ти е направил нищо. Мислех те за по-умно момче, а имам чувството, че това сега го пиша на бластер/фен за отговор. Не се принизявай на това ниво, защото после ще се чудиш защо не те вземат на сериозно хората. Празна или пълна, кратуната си е моя и проблемът си е мой. Най-умната ти постъпка би била да ми се извиниш и да споделиш какво те мъчи, ако можем, ще помогнем. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12240114_10205279601094150_4801203456290282789_n.jpg


:lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Плевнята може дае подчехъл ида пуска по някой сълза катса сети как го бие жена му, ама може и да има истина в това, което му спускат да чете
Плевнелиев: Русия готви "хибридна война" на Балканите, целяща да дестабилизира Европа
Ако мислим реално и с отдалечаване от соца и избистрянето на историята, би трявало русофилите да намаляват, но се случва точно обратното
Някои партии направо излизат на протест с руски знамена,,, это смешно
 

Горе