На кой е това говно webnovinar...com

От: На кой е това говно webnovinar...com

Ни са бъзикай и ти и без това ми гърми главата.
Някой соросиист или гербаджия ще е да знаеш.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Сериозна фирма са, капитала им е цяло едно евро - ако са същите де. Дано ти свърши работа, това е инфо от Търговския регистър.

Нещо не се справям с картинките. Влез в ТР и провери ЕИК 202784478.

В сайта има следната информация:


......WEB Новинар е напълно независима дигитална медийна платформа, основана през 2013 година, част от WEB ® Producions ( WebNovinar, WebStranici, WebOferti ), проект на „КДД ГРУП“.........
 

Прикачени файлове

  • screenshot-public brra bg 2016-01-22 22-25-56.png
    screenshot-public brra bg 2016-01-22 22-25-56.png
    34.1 KB · Преглеждания: 74
  • screenshot-public brra bg 2016-01-22 22-25-56 - Копие.jpg
    screenshot-public brra bg 2016-01-22 22-25-56 - Копие.jpg
    91.3 KB · Преглеждания: 60
Последно редактирано:
От: На кой е това говно webnovinar...com

Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

Сериозна фирма са, капитала им е цяло едно евро - ако са същите де. Дано ти свърши работа, това е инфо от Търговския регистър.
Виж файлът 13252
Виж файлът 13253
 
И взимаш с теб сър Стенли Ройс със сешоара и целия вътре сух, както казва сърА :)
Има начин. Свързваш се с тях да ползваш реклама в сайта им, искаш реална среща и договор.. и на срещата отиваш с бухалка. Даже две, че първата ако се счупи...
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Много много неприятно. Кратко разследване по телефонният номер, води до:
http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/86280-xenon-крушки-d1s-2-бр-оригинални/
https://www.facebook.com/WebStranici/info/?tab=page_info

Ако се задълбаеш, може и да разбереш кой е точно и как да го откриеш, но не съм много сигурен, че и боя ще оправи нещо, най-много да си навлечеш повече ядове. По-добре ми звучи вариант с нотариус и заплаха за съд.

А ако си сигурен, че данните, които са в whois не са верни, бих могъл да ти дам вариант-а и да пуснеш един репорт за неверни whois данни. Ще го принудят да сложи реални данни в противен случай ще му down домейна. Изпробвано - работи! След като си смени данните с верни, знаеш какво да правиш :)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Има начин. Свързваш се с тях да ползваш реклама в сайта им, искаш реална среща и договор.. и на срещата отиваш с бухалка. Даже две, че първата ако се счупи...

Този варянт е най-добрия като кажеш колко много искаш да рекламираш за една година и кажи че плащаш кеш. Веднага ще дойдат ,така преди години изловиха един собственик на торент.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Ами поне на тела ми дава , че е грешен. За другото не знам дали е вярно.
Много много неприятно. Кратко разследване по телефонният номер, води до:
http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/86280-xenon-крушки-d1s-2-бр-оригинални/
https://www.facebook.com/WebStranici/info/?tab=page_info

Ако се задълбаеш, може и да разбереш кой е точно и как да го откриеш, но не съм много сигурен, че и боя ще оправи нещо, най-много да си навлечеш повече ядове. По-добре ми звучи вариант с нотариус и заплаха за съд.

А ако си сигурен, че данните, които са в whois не са верни, бих могъл да ти дам вариант-а и да пуснеш един репорт за неверни whois данни. Ще го принудят да сложи реални данни в противен случай ще му down домейна. Изпробвано - работи! След като си смени данните с верни, знаеш какво да правиш :)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз показах мой сайт на клиент и копелето ми сви 3/4 статии а какво остава за непознат човек.
Можеш само да му се посмееш на простията.
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Ш му пиша да видим дали е тоя, той от некоя група ще да ми е влезнал в приятели.
https://www.facebook.com/bkirilov?fref=ts
Красавец, гледам сте приятели у фейда питай го има ли общо.
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Ш му пиша да видим дали е тоя, той от некоя група ще да ми е влезнал в приятели.

Признай си, че си агент на левицата :D
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Абе на каквото кажеш съм агент няма проблем.
Признай си, че си агент на левицата :D
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Да попитам, ако имаш авторски права на всички статии и ти ги копират без твое позволение - можеш или не можеш да ги съдиш?
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Да попитам, ако имаш авторски права на всички статии и ти ги копират без твое позволение - можеш или не можеш да ги съдиш?

Може да ги съди.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Ако беше избрал ниша при която да мечтаеш да те копираш, положението щеше да е корено различно и нямаше да четем малоумни изблици като:

Ако го хвана ще го пречукам
Като го пречукаш какво? ще гниеш в затвора и ще те пречукват на ставане и на лягане :oops:

Но със статии на толкова ниско ниво, ще ти се наложи да работиш с такива хора...
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Уни, не че нещо но ако толкова държиш на статиите и са ти топ качество изпълнен с дълбоки анализи стил капитал.бг си ги направи платени. След като си прав ги съди с бой нищо не става, само ти ще го отнесеш - заплаши и хостинга ако не вземат мерки, че и тях ще ги държиш отговорни макар, че трудно ще постигнеш каквото и да. Номера е да иницират проверка и да ти дадат инфото за да си спестят главоболия.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Че те си са платени бе Блеки на 4 човека плащам да пишат за мен, но тематиката е друга, не като на капитал. И въпроса не е в това дали са платени или не, а в това, че дебнат по-вървежното и го крадът веднага, а после ходи го избивай.
Уни, не че нещо но ако толкова държиш на статиите и са ти топ качество изпълнен с дълбоки анализи стил капитал.бг си ги направи платени. След като си прав ги съди с бой нищо не става, само ти ще го отнесеш - заплаши и хостинга ако не вземат мерки, че и тях ще ги държиш отговорни макар, че трудно ще постигнеш каквото и да. Номера е да иницират проверка и да ти дадат инфото за да си спестят главоболия.
 

Горе