На кой е това говно webnovinar...com

От: На кой е това говно webnovinar...com

между другото този телефон 087 778 9009 взет от тук http://webstranici.com/контакти/

съвпада с http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/86280-xenon-крушки-d1s-2-бр-оригинални/

а в подписа на потребителя пише

<p><a href="http://www.bezpartie...com</a>&nbsp;// <a href="http://www.silnabulg...com</a>&nbsp;// <a href="http://www.noligarh....m</a>&nbsp;</p>
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

между другото този телефон 087 778 9009 взет от тук http://webstranici.com/контакти/

съвпада с http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/86280-xenon-крушки-d1s-2-бр-оригинални/

а в подписа на потребителя пише

<p><a href="http://www.bezpartie...com</a>*// <a href="http://www.silnabulg...com</a>*// <a href="http://www.noligarh....m</a>*</p>

Тоя не може да си оправи подписа в един форум сайтове за клиенти тръгнал да прави...
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Стига сте се ебавали с Уни, казва, че има копирано съдържание и е така
Какво е съдържанието няма значение. Този, който го е копирал цели да вземе от посещенията на Уни и го прави
За мене този плагиат трябва да си понесе наказанието, а ако наказанието не е адекватно, има и алтернативно наказание
Трябва да се научи, че не се краде, и аз ще помогна на Унито да го научи
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

K.D.Sign, и ти с детски коментар! Защо не излезеш по НОВА ТВ да кажеш, че ще помагаш за "алтернативно" наказание, че да го разберат повече хора? Следи ми мисълта още преди да започнеш да ме обиждаш :)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Мейл на сайт на който няма и телефон за контакти, а ввъ хуиса телефона е грешен, а суперхостинг отказаха да съдействат.
Е извинявай, не съм гадател...
Що ли надушвам някакво пристрастие???

Няма пристрастие човек. Просто има 2 репорта за темата. Как да ти го обясня по-добре. Не знам. Не си гадател, а поне знаеш какви тулове се използват за репортинг, нали? Ползвай ги. И не се ли разбрахте вече?
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Ако се мъчиш да се свържеш с моя фейсбук няма проблем, не съм блокирвал никой, но за по сигурно си дай твоя за да ти пиша
Взриви трибуните :lol:
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Незнам от къде измисли моя фейсбук .... , но аз даже нямам бг новинарски сайтове, нямам време да пиша,пренаписвам, крада статии. Но няма смисъл и да ти се обяснявам.

киберчо това е стар номер. Линка е такъв , че на всеки човек отваря неговия собствен профил. При теб отваря твоя , аз като кликна отваря моя. Та никой не те е намесвал не бой , просто шега....
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

киберчо това е стар номер. Линка е такъв , че на всеки човек отваря неговия собствен профил. При теб отваря твоя , аз като кликна отваря моя. Та никой не те е намесвал не бой , просто шега....

Пфф сори ,че се вързах на простотията.............
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

киберчо това е стар номер. Линка е такъв , че на всеки човек отваря неговия собствен профил. При теб отваря твоя , аз като кликна отваря моя. Та никой не те е намесвал не бой , просто шега....

Абе шега:mad:
Изкарахте ми акъла.
Цяла вечер си мисля, че говорите за мен.
Баси шегата!!!!!!!!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

8597199A.png

Боя е най-примитивната форма за уреждане на проблем. @Уни има работа с един примитивен човек. Назобил се с Нацепин и десетки часове вдигане на желязо в зала и айде ще бие всеки който мисли, че не е прав.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Е не четели, дори и в скайпа ти писах когато се разбрахме уж, да изтриеш темата, но след заплахите му не искам да се маха.
Репорти може и да има, щото на някой не му е изгодно да лъсне наяве кражбата му, а и нали се сещаш, че ако имах желание щях да го охлепам пред много по-голяма аудитория, а знаеш, че я имам.
Няма пристрастие човек. Просто има 2 репорта за темата. Как да ти го обясня по-добре. Не знам. Не си гадател, а поне знаеш какви тулове се използват за репортинг, нали? Ползвай ги. И не се ли разбрахте вече?
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз репортнах темата! Едно на ръка, че направи от мухата слон.

Смятам, че си крайно несъобразителен да пускаш тема с псувни и заплахи са саморазправа. Това за мен граничи с долна селска простотия. Може принципно да не си такъв човек, но в случая...

За съжаление съм крайно разочарован от администраторите, които толерират подобен тип поведение!
 
Re: От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз репортнах темата! Едно на ръка, че направи от мухата слон.

Смятам, че си крайно несъобразителен да пускаш тема с псувни и заплахи са саморазправа. Това за мен граничи с долна селска простотия. Може принципно да не си такъв човек, но в случая...

За съжаление съм крайно разочарован от администраторите, които толерират подобен тип поведение!

Както му казах и аз в много предишен пост, защото вече са 10 страници, такива теми нито помагат на него, нито на форума. :) Но ходи обяснявай. ТО ако я изтриеш ще има великата конспирация, че сме близки с автора на сайта, който го краде и ей такива. Както казах преди време, не админите правят форума, а потребителите. И ето едно доказателство. Най-лошото е, че и оня ще цъфне да реве, че са го насрали тук и ще ни занимава да му махаме темата. И е купон пълен. Уни бате, нищо лично, и ти съчувстваме, ама моля те използвай го този форум за други цели.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Нека видим дали правилно съм разбрал :)

Ако бай колю от дупница утре се регне със подобен или друг проблем и тегли майните здраво на някой, темата ще бъде изтрита.

Но тъй като някой е редовен потребител тук и се ползва с някво неоснователно доверие, като автора на темата, той може да тегли майни и да прави каквото си иска?
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Нека видим дали правилно съм разбрал :)

Ако бай колю от дупница утре се регне със подобен или друг проблем и тегли майните здраво на някой, темата ще бъде изтрита.

Но тъй като някой е редовен потребител тук и се ползва с някво неоснователно доверие, като автора на темата, той може да тегли майни и да прави каквото си иска?

Правилно си разбрал :D
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Моля ви, не я затваряйте темата, тъкмо си взех пуканки...
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Виж мойто момче, както казах и на Блинки, ако исках щях да го насоля пред много по-огромна аудитория и то много по- качествено.
Смятай дневник, гледай мен. Не ми се занимава с глупости и простотии, а на теб и останалите защитаващи го не им прави чест за това, че го защитават.
Това е като да ти откраднат пари които си дал за да изкараш, а после ти да си виновния.
Не ти ли е малко неудобно???
Нека видим дали правилно съм разбрал :)

Ако бай колю от дупница утре се регне със подобен или друг проблем и тегли майните здраво на някой, темата ще бъде изтрита.

Но тъй като някой е редовен потребител тук и се ползва с някво неоснователно доверие, като автора на темата, той може да тегли майни и да прави каквото си иска?
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

1. Разбрахме колко си ограбен, не е нужно да повтаряш едно и също отново и отново и отново. 20 пъти стигат! И не, не е нужно да даваш метафори и сравнения, всички сме наясно какво и как се е случило.

2. Можел да го насоли пред по-голяма аудитория - думи на страхливец, ти и бой щеше да раздаваш, но поомекна нещо. Силен на думи е всеки, но напразни селски закани единствено и само излагат теб самия! Не си го насолил пред по-голяма аудитория, щото те е шубе, не щото не искаш. Мисля, че на всички им стана ясно това.

3. Какво очакваш с тази тема? Съчувствие? Разбиране? Подкрепа? Да те потупаме по рамото и задружно да напсуваме крадливия псевдополитик, или какъвто там се явява в твоята глава. Бяха ти предоставени 10 различни решения на проблема, че даже и така желания от теб кютек беше на масата.

4. Твоята вина се състои в това, че първо стреляш, а после казваш горе ръцете. Но тук вина има и Блинки, който трябваше да изтрие темата. Толерирането на селски прояви със сигурност събира аудитория(колко народ гледа Биг Брадър), но води до тотална деградация в обществото. Затова ме е еня мен.

Имаш се за умен и работещ човек, с морал, ценности, даваш заплати, храниш гърла - повече от чудесно! В такъв случай не се дръж като селски бек, нищо не те оправдава!
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Не, че нещо може и да си прав, че съм реагирал импулсивно, но темата не е пусната нито за жалване нито за съчувствие, а за да разбера на кой е сайта.
Колкото до това дали ме е страх или не, то повярвай ми въобще нито ме е страх нито ми пука нито някога ми е пукало.
Колкото до хората, ами има давам, няма не давам, нима не е такъв живота.
Само, че за разлика от него аз давам, а той краде!!!
1. Разбрахме колко си ограбен, не е нужно да повтаряш едно и също отново и отново и отново. 20 пъти стигат! И не, не е нужно да даваш метафори и сравнения, всички сме наясно какво и как се е случило.

2. Можел да го насоли пред по-голяма аудитория - думи на страхливец, ти и бой щеше да раздаваш, но поомекна нещо. Силен на думи е всеки, но напразни селски закани единствено и само излагат теб самия! Не си го насолил пред по-голяма аудитория, щото те е шубе, не щото не искаш. Мисля, че на всички им стана ясно това.

3. Какво очакваш с тази тема? Съчувствие? Разбиране? Подкрепа? Да те потупаме по рамото и задружно да напсуваме крадливия псевдополитик, или какъвто там се явява в твоята глава. Бяха ти предоставени 10 различни решения на проблема, че даже и така желания от теб кютек беше на масата.

4. Твоята вина се състои в това, че първо стреляш, а после казваш горе ръцете. Но тук вина има и Блинки, който трябваше да изтрие темата. Толерирането на селски прояви със сигурност събира аудитория(колко народ гледа Биг Брадър), но води до тотална деградация в обществото. Затова ме е еня мен.

Имаш се за умен и работещ човек, с морал, ценности, даваш заплати, храниш гърла - повече от чудесно! В такъв случай не се дръж като селски бек, нищо не те оправдава!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Стига сте се лигавили, Уни ли е виновен, че му крадат статиите? Питам, дали окраденият е виновен. Вие май се оляхте с личното си отношение към Уни. Не се прави така, трябва всички заедно да застанем на позицията на истината и правдата, без значение лично отношение. Навсякъде кражби, а всички си траем или се радваме, че са обрали съседа, а не нас. Засрамете се
 

Горе