На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
От: На колко години сте.

Нека взема да си опресня годините. 26 правя след около месец и половина, но трудно човек ми дава повече от 18 години.

Явно и ти си младолик като мен. :) Не е важно на колко години си, а на колко се чувстваш. Щом се чувстваш млад - изглеждаш млад. :) Самовнушението играе голяма роля. Тибетските монаси са написали учение за самовнушението още преди 7000 години преди Христа, че когато човек си самовнушава че е млад - той изглежда млад, когато си внушава че е здрав и няма да се разболее - наистина е така. :)
 
Остаряхме всички. :) Когато бе пусната анкетата, всички гонехме 25, а сега....даже и малките вече са в горни графи. Ако забележите "под 18" е следващата след "над 28", където реално обхваща адски много като години. И аз съм вече там, а бях в друга.

И съм съгласен, че ако се чувстваш млад, изглеждаш млад. :) Самовнушението е нещо много важно и ефективно - отнася се за всичко, от здраве, до успех и постигане на малки и големи цели. За това народа е казал "като си внуши нещо, ходи го спри". И е прав.
 
От: На колко години сте.

Абе, аз започнах да се чувствам дърт, но явно не мога да убедя околните в това (защо ли пък се опитвам???) и затова ме считат за много по-млад отколкото съм и още по-млад отколкото се чувствам.
 
От: На колко години сте.

Абе, аз започнах да се чувствам дърт, но явно не мога да убедя околните в това (защо ли пък се опитвам???) и затова ме считат за много по-млад отколкото съм и още по-млад отколкото се чувствам.

Това е добре, добре че те не те мислят за дърт, че тогава.. :wink:
 
От: Re: На колко години сте.

Остаряхме всички. :) Когато бе пусната анкетата, всички гонехме 25, а сега....даже и малките вече са в горни графи. Ако забележите "под 18" е следващата след "над 28", където реално обхваща адски много като години. И аз съм вече там, а бях в друга.

И съм съгласен, че ако се чувстваш млад, изглеждаш млад. :) Самовнушението е нещо много важно и ефективно - отнася се за всичко, от здраве, до успех и постигане на малки и големи цели. За това народа е казал "като си внуши нещо, ходи го спри". И е прав.

Остаряване - раничко ни е още. :) Даже напротив - караме най хубавите си години в момента, така наречение златни години в разцвета на силите си. :) А пък и щом визуално изглеждаме млади - какво по хубаво от това. :) Пийте вино ( аз задължително на вечеря пия вино ) и яжте тъмен шоколад - виното е за сърцето и здрав организъм, препоръчва се и против дименция ( слабоумие ), а тъмния шоколад удължавал живота. Виното също е елексир на младостта и дълголетие. :) Братле когато остареем и чукнем пенсионна възраст от 65 г. нагоре, силно ще се радвам този форум още да го има, и да си честитим юбилейте. :beer: Нядявам се да караме едни достойни старини и живота ни да е по спокоен. :)
 
От: На колко години сте.

И аз съм по-дърт с 1 година от както писах в тази тема за последно. Преди 5 дни навърших 17 :)
 
От: На колко години сте.

Хайде започна носталгията по годините... :)

Аз завърших скоро 25...

Мъж на четвърт век, х** му е мек...
Само на чужд обект вече има ефект !
 
От: На колко години сте.

Хайде започна носталгията по годините... :)

Аз завърших скоро 25...

Мъж на четвърт век, х** му е мек...
Само на чужд обект вече има ефект !

Хубав цитат с много точни рими :) Ама и сега братле, мъже сме да си говорим истината. :wink: Но винаги чуждото е най желано, забранения плод е най сладък. Когато приятелката ме попита защо гледам чужди мадами, аз казвам така : "Сега че съм на диета, това не означава че не може да не погледна менюто" :wink:
 
От: На колко години сте.

Хубав цитат с много точни рими :) Ама и сега братле, мъже сме да си говорим истината. :wink: Но винаги чуждото е най желано, забранения плод е най сладък. Когато приятелката ме попита защо гледам чужди мадами, аз казвам така : "Сега че съм на диета, това не означава че не може да не погледна менюто" :wink:

ХАхаха, това беше добро! :)

Какво да ти кажа Аз, обаждам се един ден на приятелката (вече бивша):
"Мило" бе... чудо, днес едно хубаво момиче не мога да видя по улиците... по оедно време се усещам че по центъра на града няма не момичета ами и жени...няма и деца... няма нищо женско... (Тя естествено се дразни, като говоря за "Другите" жени, или ги заглеждам, за което от време на време я подковавах ей така за разведря връзката)
И тя с усмивка отговаря в слушалката: "Екстра, тъкмо няма да ги заглеждаш, мръсник такъв"
Естествено я контрирам...
Не бе "Мило", обаждам ти се да ти кажа че едва избягах от тях. Обръщам се както си вървя, за да видя дали все пак няма нещо женско зад мен - Чудо!
Цяла тълпа... коя де сварила бръкнала, я в гащи, я в пазва... хапят устните, гледат като замбита в задника ми.

И естествено телефона беше затворен :Д

(Но вечерта се отчетох!)
 
От: На колко години сте.

ХАхаха, това беше добро! :)

Какво да ти кажа Аз, обаждам се един ден на приятелката (вече бивша):
"Мило" бе... чудо, днес едно хубаво момиче не мога да видя по улиците... по оедно време се усещам че по центъра на града няма не момичета ами и жени...няма и деца... няма нищо женско... (Тя естествено се дразни, като говоря за "Другите" жени, или ги заглеждам, за което от време на време я подковавах ей така за разведря връзката)
И тя с усмивка отговаря в слушалката: "Екстра, тъкмо няма да ги заглеждаш, мръсник такъв"
Естествено я контрирам...
Не бе "Мило", обаждам ти се да ти кажа че едва избягах от тях. Обръщам се както си вървя, за да видя дали все пак няма нещо женско зад мен - Чудо!
Цяла тълпа... коя де сварила бръкнала, я в гащи, я в пазва... хапят устните, гледат като замбита в задника ми.

И естествено телефона беше затворен :Д

(Но вечерта се отчетох!)

Те са така всички мадами които са влюбени - дразнят се като им говориш за "другите". :) Имай напредвид че когато говориш за "другите" и ако приятелката ти се дразни, това значи че не си и безразличен, това значи че изпитва чувства към теб. И обратно - ако не покаже никаква реакция, това може да те накара да те замислиш защо не е реагира, дали е с теб заради това че те обича или заради друго. В повечето случаи когато една жена няма реакция от "другите" това означава че и е безразлично, не и пука. А някои просто вътрешно се дразнят, но не го показват, прикриват се, но рядко са такива, повечето мадами са кибритлийки - палят на четвърт.

Това за менюто има ефект - когато си с приятелката си, и излизате и тя види че се заглеждаш по чуждо, кажи и този цитат от горния ми пост :) Ще видиш че наистина освежава и помага. С която съм бил, като го кажа, веднага раздразнението изчезва и следва усмивка. Наистина помага да се измъкнеш от сконфузната ситуация. :)
 

Горе