На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
Re: От: На колко години сте.

На 26 съм и тепърва навлизам в СЕО :)
Здравей и добре си ни дошла. Искам да те поздравя за това, че си се ориентирала към това. Успехи.

П.П: Продължавайте да давате коментари тук. :)
 
От: На колко години сте.

Кой е най-младият Предприемач тук?Интересно ми е,защото работя с едно момче на 15 години и всичко е много точно :)

Има данни за един първокласник :p
 
От: На колко години сте.

Направих 16 години преди няколко дни и се опитвам да изкарам някой лев чрез уеб разработките ми :D
Поздрави.
 
От: На колко години сте.

Направих 16 години преди няколко дни и се опитвам да изкарам някой лев чрез уеб разработките ми :D
Поздрави.
Преди да започнеш да продаваш, е хубаво да понатрупаш малко мнения, репутация и iTrader. Така хората ще ти имат повече доверие :)
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 21 и уча информатика но от година някъде започнах да навлизам в света на уеб изработката и search engine optimization.
 
От: На колко години сте.

аз съм на 26 и имам чувството, че съм позакъснял тепърва да се занимавам със СЕО. по-добре късно ...
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 23 и от няколко месеца си имам сайт. Логично, започнах да чета усилено и да се интересувам от SEO и copywriting.
Благодаря, че помагате на такива като мен :beer:
 
От: На колко години сте.

Аз пък съм на 18 и долу-горе преди 2 години с един приятел си пуснахме първия сайт. Тогава не разбирах почти нищо и до сега все още ме е яд, че зарязахме доста бързо форума и по-скоро домейна, който беше много хубав и с ПР4 - funforum.info :)
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 25 и тепърва започвам да се ориентирам насам :D
Добре че за непросветените го има предприемач.ком. Радвам се, че ви намерих :)
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 24. Попаднах на форума преди около месец доста полезна информация намерих тук. Има много интересни теми от който научих доста. Заниманията са ми най вече с развиването на блог и фейсбук страница.
 

Горе