Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Продава се и без ВИП или постоянно препопубликуване. Лошото мнго се подбива цената на различните стоки. Имал съм клинети гледта в магазина продукт, звънят и се почва ама то в Продавалник еди кава си цена не може ли отстъпка.... нищо, че там след продажба на техника обикновено продава си трие пофила и регва нов :lol:


Раздела им Некоректни е най-обортната страница след Началната

Това е в отдел "обяви ментета" :wink:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

От там си купих 2GB microSD за 3 лева (нова) тъй, че който търси намира


Е нормално като продават без фирма и са на 2 мин пеша от Илиянци. Макар, че за 3 лв не бих се показал и на терасата :)
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

+ 5 лева доставка? Аме мерси, пича е от моя град и не плащах за транспорт
Аз пък съм продавал същата карта в аукциона за 2лв., така че пак не си търсил достатъчно :twisted:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Да, верно бех забравил че аукциона ползват 30% отстъпка от еконт :)

Иначе тва със спестеният транспорт са си форсмажорни обстоятелства :twisted:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

за последно спамя, иначе колко струва нова в магазина?
Да, верно бех забравил че аукциона ползват 30% отстъпка от еконт :)

Иначе тва със спестеният транспорт са си форсмажорни обстоятелства :twisted:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Е нормално като продават без фирма и са на 2 мин пеша от Илиянци. Макар, че за 3 лв не бих се показал и на терасата :)

Зависи... ако дават за всяко показване по 3лв, не виждам причина да не излизам по 2-3К пъти на ден, било и февруари :D
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

за последно спамя, иначе колко струва нова в магазина?

На всеки различно... на мен нищо не ми струва, на теб пък ти е скъпо...и те така :)
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

В интерес на истината около година съм ползвал аукцион.бг и така и нереализирах нито една продажби при над 50 пуснати търга. Със всеки обикновен сйат за обяви съм имал по-голям успех. Харесва ми например град.бг и също има голям потенциал

В аукцион.бг има доста платежоспособни клиенти, които са си направо колекционери (и не само на антики). Бих дал линкове към профили, за да видите за какви покупки става въпрос, но няма да е много уместно. Всеки обаче може да потърси сам, стига да знае как.

Пак казвам малко по-атрактивен дизайн и добра рекламна кампания, която да доведе по-разнообразни потребители и сайта ще погребе доста от сайтовете за обяви, които са си отживелица, поне според мен. В аукциона е истината, там има тръпка при залаганията, а не при обявите където всичко е статично и сякаш бездушно. Е при продавалник не е много статично, с постоянното препубликуване на обяви от страна на някои тарикати, но подобна динамика - не мерси!
 
От: От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

За мен по-голям глупост от аукционите няма, да чакам аз и да се надцкавам с други , мерси. Искам като ми хареса нещо да си го купя (ако имам възможност)
В аукцион.бг има доста платежоспособни клиенти, които са си направо колекционери (и не само на антики). Бих дал линкове към профили, за да видите за какви покупки става въпрос, но няма да е много уместно. Всеки обаче може да потърси сам, стига да знае как.

Пак казвам малко по-атрактивен дизайн и добра рекламна кампания, която да доведе по-разнообразни потребители и сайта ще погребе доста от сайтовете за обяви, които са си отживелица, поне според мен. В аукциона е истината, там има тръпка при залаганията, а не при обявите където всичко е статично и сякаш бездушно. Е при продавалник не е много статично, с постоянното препубликуване на обяви от страна на някои тарикати, но подобна динамика - не мерси!
 
От: От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

За мен по-голям глупост от аукционите няма, да чакам аз и да се надцкавам с други , мерси. Искам като ми хареса нещо да си го купя (ако имам възможност)

Е за това е и опцията Купи веднага + 20 лв горница :)
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Халал да са им. Започнах да публикувам обявите си от продавалника в други сайтове за обяви и смея да твърдя, че има повече продажби. В продавалника всеки ден ми пишат лични съобщения, но продажба да има веднъж месечно, че и по-рядко. От вчера почна публикуването в другите сайтове (първата обява беше пусната в 5-6 сайта) и до обяд вече имах 2 продажби (без да се налага да пиша фермани в ЛС).
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com


Според мен се манипулират статистиките. Не може последните дни да изтриеш десетки хиляди обяви, а броя на публикуваните обяви да не намалява, а напротив - да се увеличава. Има нещо гнило в Дания. Наред с репликите се трият и автентичните обяви. На мен ми изтриха 2 обяви, които не бяха реплики, отделно всеки ден ми спират обявите за проверка. Форумът им е пълен с оплаквания, но на тях въобще не им дреме.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Цитирам се:



Btw, представител на Шмекералника във форума е потребителка plamyto (Team Leader), която усилено Ви чете темата отстрани, без да се включва и отговаря (но аз си знам :)). Но все пак, някой беше писал, че нямало контакти или телефони. То достатъчно информация пък има от странични източници:

Link 1 / fB (интервю с него) | Link 2 | Link 3 (явно това е plamyto) / fB | Link 4 | Link 5 / fB | Link 6 / fB | Link 7 / fB | Link 8 | Link 9 | Link 10 | Link 11 | Link 12 | Link 13 | Link 14 | Link 15 / fB | Link 16 / fB | Link 17 | Link 18 | Link 19 | и др. Пламито може да добави и още, със сигурност, както и още телефони към долупосочените.

PDF: Долу са предоставени адрес и два телефона (!) – стационарен и мобилен. Едва ли търговският представител няма да може да предаде дадено нещо чрез техният си private chat в офисът им там към Customer Support, независимо, че той не се занимава с тези неща. Трети телефон (посочен е и в кеша долу). И още един 4-ти телефон, не го знам откъде го е взел. До момента:

  • +359 2-401-26-52;
  • +359 882-800-519;
  • +359 2-401-26-55;
  • +359 2-980-60-32.
(тези с 52 и 55 се повтарят като цяло, така че може да се пробва да се изреждат телефоните от 50 накрая до 60 накрая)

Звънете, пишете, тормозете ги. Всичко е дадено. Не могат да трият просто ей така, нито да си седят все така с кофти алгоритми. Дори в eB не „чистят“ така, където е най-строго.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

В общите си условия са си вързали гащите. Снощи ми затриват обява за спортен арбалет за ХХ -ти път и вече надъхан да споря отивам на чета и какво да видя :1.jpg

Арбалети и лъкове са разрешени за продажба свободно без изискване на регистрация или разрешително за тях.


Колкото и закона на държавата да ми позволява да продавам, Продавалник не ги е...е и не ми пускат обявите :lol: А най-хубавото е, че ако напишеш в търсачката им арбалет излизат поне 4-5 активни обяви :)
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Кажи ги тея сайтове и ние да облажим де! :)

До колкото виждам са: ibox.bg, bezplatno.net, topobiavi.com, obqvi-bg.com, kaldata.com
Нямам представа от кой точно са ме намерили, може и да не е от едно място.


В общите си условия са си вързали гащите. Снощи ми затриват обява за спортен арбалет за ХХ -ти път и вече надъхан да споря отивам на чета и какво да видя :Виж файлът 7810

Арбалети и лъкове са разрешени за продажба свободно без изискване на регистрация или разрешително за тях.


Колкото и закона на държавата да ми позволява да продавам, Продавалник не ги е...е и не ми пускат обявите :lol: А най-хубавото е, че ако напишеш в търсачката им арбалет излизат поне 4-5 активни обяви :)

Може конкуренцията да ти репортват обявата за да не им откраднеш клиентите.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Въпросните обяви са за втора употреба, а аз продавам нови. Нищо чудно и да се дразни някой от потребителите :)
 
Последно редактирано:
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

От Продавалник ми търсят сканирана фактура или касова бележка за артикулите, които са ми спрели от продажба. Направо ще падна от стола :D Взеха да се изживяват като митничари. Първо ми търсиха документи, с които да докажа, че артикулите са автентични и след като им ги изпратих, им хрумна, че и касова бележка трябва да им представя. После може и банковата ми сметка да им потрябва...
 
От: От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Вчера се смях в форума им с подобни искания, няква дама продаваше яке на мъжа си купено при екскурзия в Италия и искат касов бон:D
От Продавалник ми търсят сканирана фактура или касова бележка за артикулите, които са ми спрели от продажба. Направо ще падна от стола :D Взеха да се изживяват като митничари. Първо ми търсиха документи, с които да докажа, че артикулите са автентични и след като им ги изпратих, им хрумна, че и касова бележка трябва да им представя. После може и банковата ми сметка да им потрябва...
 

Горе