Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

От: Контакти.

Каубой колко време го писа това???

Шерифа е дърто куче...

Шерко - обади се да пием бира тези дни... може събота/неделя. Знаеш ми телефоните и къде се подвизавам. Планираме TBB Русе около края на месеца.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

И аз останах в чудо от 100 обяви 40 изтрити.... Обяснението - били дублирани, което не е вярно, защото са пуснати по един път и това е. Всичко това след като им писах за едмна обява, която пускам за първи път и в последствие се оказа, че има такава обява с такова заглавие, но не от мен. Според мен имат някакъв скрипт който проверява заглавието, описанието и снимките и след това преценява дали има подобна. Ако има ти спира твоите и до там. За втори път им пиша и ми пращат само готови отговори без да си е направил труда някой да прочете какво им пиша. Не продавам реплики, не пускам по 2 обяви за един и същ артикул (да не говорим, че според тях калъф за padfone, padfone2, padfone3 и padfone infinity са един телефон въпреки, че и екраните и протекторите и дупките за бутоните и за камерата са на различни места) и просто не знам.... Да са живи и здрави, сайта си е техен ама май са тръгнали по пътя на аукро. Сега е момента някой да избие рибата с талъв сайт.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Да, имат скрипт за проверка на дублирано заглавие, за описания не знам. С променена дума или две се заобикаля скрипта..
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Да, имат скрипт за проверка на дублирано заглавие, за описания не знам. С променена дума или две се заобикаля скрипта..


Да, но на следвашия ден някой от модераторите ти реже крилата. А и конкуренцията не спи, редовно докладва за нередност някоя обява кеото е почти 100% спиране
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Реже, реже колко да реже... Ако си мислиш, че това с "докладвайте репликите" не е от мързел жестоко се лъжеш...

Мислиш, че някой браузи и трие... Чакат да те наклеца някой или бота да им го сервира....
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Реже, реже колко да реже... Ако си мислиш, че това с "докладвайте репликите" не е от мързел жестоко се лъжеш...

Мислиш, че някой браузи и трие... Чакат да те наклеца някой или бота да им го сервира....

Аз реплики не продавам и не ми дреме за тях. Но съмв голям конфликт на артикулите с различни цветове и модели. Там секирата е по-зле и то за репликите..... Дори не може да сложиш снимка на продукт да речем външана батерия за телефон във всички налични цветове. Само една обява със снимка само на един цвят. Когато се продаде тогава може да сложиш друга.... Тоест ако имаш по 50 броя от 4те цвята... драмата е пълна
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Хората са казали ясно, че не искат хора, които въртят бизнес там, а само обяви на обикновени потребители.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Въпреки, че забраниха репликите, броят на обявите продължава да расте и вече е над 1,6млн. Иначе едва ли има търговец, който да не е забелязал колко глупави са модераторите. За последно ми премахнаха обява за часовник Rosra за 10лв, под предлог, че е реплика. Това е обикновена китайска марка. Нито наподобява името на някаква известна марка, нито пък по външен вид прилича на такава. Няма смисъл да им пиша - следва автоматичен отговор.

Проблема е, че имам 5-6 стоки - реплики, които трябва да ги продам. В базар.бг съм пуснал вип обява, но там няма никакъв трафик. А примерно такъв продукт със скрити надписи и емблеми не стои и 15 минути - веднага го махат IMAG1581.jpg
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Сега е момента някой да избие рибата с талъв сайт.

Защо да избива рибата с такъв сайт като вече съществува по-близък аналог на ebay, нарича се Auction.bg
Трябва му само един редизайн и добра рекламна кампания.
 
От: От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Тоя сайт не го знаех, ама като го гледам ми връща 10 години назад
Защо да избива рибата с такъв сайт като вече съществува по-близък аналог на ebay, нарича се Auction.bg
Трябва му само един редизайн и добра рекламна кампания.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

хех грехота, не знаете auction.bg :) Това е единственият истински сайт за сериозни търговци на дребно. Там, дори след регистрация ви се обаждат по телефона за да потвърдите участието си :wink: И не виждам какво общо с търговията има дизайна... виж функционалността е важна! Шаренията на продавалник не го прави функционален. Някога търсили ли сте подробно в категорииите? Там освен вип друго не може да намериш :twisted:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Напротив, точно дизайна и добрата подредба издигнаха продавалника.
Мислиш ли, че леля Пена ще може да се ориентира как да си продаде стария сутиен в аукцион.бг?
Или пък базара.бг? Няма да е толкова зор да сложат по един бордер да се отличват поне къде почват и свършват боксовете.
Базара с един по-добър дизайн и малко реклама може да е вече конкуренция на продавалника
хех грехота, не знаете auction.bg :) Това е единственият истински сайт за сериозни търговци на дребно. Там, дори след регистрация ви се обаждат по телефона за да потвърдите участието си :wink: И не виждам какво общо с търговията има дизайна... виж функционалността е важна! Шаренията на продавалник не го прави функционален. Някога търсили ли сте подробно в категорииите? Там освен вип друго не може да намериш :twisted:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Напротив на твоя напротив :D Единственото което издигна продавалник е рекламата :) Не знам ти дали наблюдаваш тези процеси, но аз - определено, и мога да кажа, че никога бгсайт за обяви не е имал и 5% от рекламният бюджет на продавалника :wink:
Относно бабата - не е важно дали тя ще се мъчи на публикува по-лесно, а дали ТЪРСЕЩИЯТ ще й види гащите за продан :D Освен това май май няма много баби в продавалника, освен ако не са скокнали и те яко на таблетчета, телефони и пц чарколяци.

Понякога дизайна може да бъде враг на търговията - вервай ми :) Не че продавалник имат особен дизайн...но просто се чудя да им сложа някакъв плюс все пак :twisted:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Напротив на твоя напротив :D Единственото което издигна продавалник е рекламата :) Не знам ти дали наблюдаваш тези процеси, но аз - определено, и мога да кажа, че никога бгсайт за обяви не е имал и 5% от рекламният бюджет на продавалника :wink:
Относно бабата - не е важно дали тя ще се мъчи на публикува по-лесно, а дали ТЪРСЕЩИЯТ ще й види гащите за продан :D Освен това май май няма много баби в продавалника, освен ако не са скокнали и те яко на таблетчета, телефони и пц чарколяци.

Понякога дизайна може да бъде враг на търговията - вервай ми :) Не че продавалник имат особен дизайн...но просто се чудя да им сложа някакъв плюс все пак :twisted:



В интерес на истината около година съм ползвал аукцион.бг и така и нереализирах нито една продажби при над 50 пуснати търга. Със всеки обикновен сйат за обяви съм имал по-голям успех. Харесва ми например град.бг и също има голям потенциал
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Да аукциона не е точно сайт за обяви, а и там шъкат предимно търговци. Но аз съм имал определено в пъти повече успехи там, отколкото в продавалник. В продавалника шанса да продадеш или е да пускаш обяви като откачен за без пари, или е винаги да си вип.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Ай стига с тея глупости за вип обявите.
Виждал съм как нормални потребители търсят нещо там - чрез търсачката!!!! и прелистват поне 10-15 страници
Да аукциона не е точно сайт за обяви, а и там шъкат предимно търговци. Но аз съм имал определено в пъти повече успехи там, отколкото в продавалник. В продавалника шанса да продадеш или е да пускаш обяви като откачен за без пари, или е винаги да си вип.
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Да аукциона не е точно сайт за обяви, а и там шъкат предимно търговци. Но аз съм имал определено в пъти повече успехи там, отколкото в продавалник. В продавалника шанса да продадеш или е да пускаш обяви като откачен за без пари, или е винаги да си вип.

Продава се и без ВИП или постоянно препопубликуване. Лошото мнго се подбива цената на различните стоки. Имал съм клинети гледта в магазина продукт, звънят и се почва ама то в Продавалник еди кава си цена не може ли отстъпка.... нищо, че там след продажба на техника обикновено продава си трие пофила и регва нов :lol:


Раздела им Некоректни е най-обортната страница след Началната
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

От там си купих 2GB microSD за 3 лева (нова) тъй, че който търси намира
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Аз пък съм продавал същата карта в аукциона за 2лв., така че пак не си търсил достатъчно :twisted:
 

Горе