Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Още информация по темата – този път относно някакъв нож с рогова дръжка (mirror) и относно ДВОЙНИТЕ СТАНДАРТИ, които се прилагат. Ето и тук към кого се е обърнал за info.
 
От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Ползвaйте бaзaр. И те се реклaмирaт и вече сa сериозен конкурент нa олх. Скорост нaбирa и грaд бг. Конкуренция имaт, не сa монопол. Олхто рaзгони бaя потребители с недообмислените си прaвилa.
 
с продман и леко мисъл може да се продава не зле :)
иначе, да, смотани са.
 
От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Ползвaйте бaзaр. И те се реклaмирaт и вече сa сериозен конкурент нa олх. Скорост нaбирa и грaд бг. Конкуренция имaт, не сa монопол. Олхто рaзгони бaя потребители с недообмислените си прaвилa.

bazar.bg e некоректен и непосещаем сайт!
Админа трие обяви поради доноси на злобен човек без работа, който по цял ден явно докладва обяви хора които са "пикали на криво".
Там никой не купува електроника втора употреба. Аз имам 2 продажби за година и половина. Няма посещаемост на обявите, пълна скръб е сайта.
Изтриха ми обявите, защото съм ги препубликувал прекалено скоро :D
Aми то трябвало да се набутам десетина лева за ВИП обяви, от което няма да има никаква полза, защото от там никой нищо не купува.
Всичките ми продажби стават през olx.bg ! Сутринта продадох един принтер, а миналата седмица един рутер там.
Заключението ми е, че базар.бг е един мизерен сайт с много претенции без покритие.
 
  • Like
Реакции: Roco
От: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

bazar.bg e некоректен и непосещаем сайт!
Админа трие обяви поради доноси на злобен човек без работа, който по цял ден явно докладва обяви хора които са "пикали на криво".
Там никой не купува електроника втора употреба. Аз имам 2 продажби за година и половина. Няма посещаемост на обявите, пълна скръб е сайта.
Изтриха ми обявите, защото съм ги препубликувал прекалено скоро :D
Aми то трябвало да се набутам десетина лева за ВИП обяви, от което няма да има никаква полза, защото от там никой нищо не купува.
Всичките ми продажби стават през olx.bg ! Сутринта продадох един принтер, а миналата седмица един рутер там.
Заключението ми е, че базар.бг е един мизерен сайт с много претенции без покритие.

Потвърждавам думите ти.
За електроника не става.. може би 1 път в месеца продавам нещо от там и не дават да се препубликува по какъвто и да е начин.. не че OLX Позволява , но това е друг въпрос.
Там лелките и майките без работа си купуват дрешки... единствено става да си подготвиш пратката и да вземеш някой друга стотинка в портфейла.
 
От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Колкото и да са го развалили, olx.bg е номер едно по продажби. И не само в България, а и в другите държави.
bazar.bg e гола вода отвсякъде. Това е сайт за продажба на 3-та употреба парцали и фалшиви маркови стоки, което е едно и също. Рейтинга на продавачите е пълна измислица - според броя на изпратените пратки с куриер.
Ако търсите сайт с реален рейтинг на продавачите, пробвайте в magazincheto.eu
p.s. имат и промоция в момента, безплатно промотиране на първите 3 обяви.
 
Re: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Колкото и да са го развалили, olx.bg е номер едно по продажби. И не само в България, а и в другите държави.
bazar.bg e гола вода отвсякъде. Това е сайт за продажба на 3-та употреба парцали и фалшиви маркови стоки, което е едно и също. Рейтинга на продавачите е пълна измислица - според броя на изпратените пратки с куриер.
Ако търсите сайт с реален рейтинг на продавачите, пробвайте в magazincheto.eu
p.s. имат и промоция в момента, безплатно промотиране на първите 3 обяви.

Крумов, що не пишеш от профила си?
 
От: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Колкото и да са го развалили, olx.bg е номер едно по продажби. И не само в България, а и в другите държави.
bazar.bg e гола вода отвсякъде. Това е сайт за продажба на 3-та употреба парцали и фалшиви маркови стоки, което е едно и също. Рейтинга на продавачите е пълна измислица - според броя на изпратените пратки с куриер.
Ако търсите сайт с реален рейтинг на продавачите, пробвайте в ....eu
p.s. имат и промоция в момента, безплатно промотиране на първите 3 обяви.

По нелепа реклама на даден сайт има ли?

Пиши "имаме", не ни мисли за риби. :)
 
От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Направо смешна реклама на магазинерчето
 
От: Re: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Крумов, що не пишеш от профила си?

Не съм аз. Сайта е мой никога не съм го крил, но нямам идея кой е олх_потребител.
 
От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

То за това и след като спамна хич не е влизал. :D
И с днес направена регистрация, прясна прясна. И най-прясната и жива тема (където не е писано от месец) уцели... Въъъй. Аз като се сещам в началото как гледах като туземец, докато се ориентирам, тия родени научени. :lol:
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Здравейте колеги... във връзка с обсъжданите в темата сайтове за обяви и търгове, бих искал да задам въпрос относно един мой нов и все още малък проект... който представлява именно сайт за безплатни обяви, оферти и търгове http://xsell.bg/. Далеч съм от идеята че е на нивото на олх и базар... все пак в тях се инвестират стотици хиляди... все пак бих искал да чуя вашето мнение какво мислите че е добре да се промени и подобри по него. Има още някой неща по които работим за подобряването му... и се надявам да успееч да покриваме нуждите на потребителите за напред. Лошото е че при подобни сайтове за безплатни обяви възможностите за възвръщаемост на инвестициите ни ограничават... до момента в който не се развием достатъчно за да се издържаот реклама :) Както и да е.. надявам се за напред да успеем да стигнем и до там. Интересува ме мнението ви като хора, който имат поглед над сайтовете от този тип :) Благодаря за вниманието.
 
От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Лично на мен много ми червенее сайта. Може би на мястото на червеното ще подхождат повече някакви не толкова ангажиращи цветове. Иначе оформлението ми харесва. :)
 
От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Като правих дизайна и доста четох за подходящи цветове за търговскисайтове, които предразполагат посетителите да купуват... оказа се, че това са по-студените цветове... синьо, зелено, сиво... само че вече тези цветове са заети от по-големите сайтове и исках да сме по различни... затова заложих на червено... но по нататък пак може да експериментирам с дизайна :D
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Здравейте колеги... във връзка с обсъжданите в темата сайтове за обяви и търгове, бих искал да задам въпрос относно един мой нов и все още малък проект... който представлява именно сайт за безплатни обяви, оферти и търгове http://xsell.bg/. Далеч съм от идеята че е на нивото на олх и базар... все пак в тях се инвестират стотици хиляди... все пак бих искал да чуя вашето мнение какво мислите че е добре да се промени и подобри по него. Има още някой неща по които работим за подобряването му... и се надявам да успееч да покриваме нуждите на потребителите за напред. Лошото е че при подобни сайтове за безплатни обяви възможностите за възвръщаемост на инвестициите ни ограничават... до момента в който не се развием достатъчно за да се издържаот реклама :) Както и да е.. надявам се за напред да успеем да стигнем и до там. Интересува ме мнението ви като хора, който имат поглед над сайтовете от този тип :) Благодаря за вниманието.

Това което ме привлича към такъв тип сайтове е трафика, респективно и дали продава. Другото е второстепенно.
Като функционалност, подредба и леснота на навигация сайта е ОК. Може би малко по-простичък вид, с по-малко бутони и менюта, щеше да е по-добре за масовия потребител. Може да помислите и върху намаляне на броя цветове. Вижте базара и олх-а колко по-изчистени седят и имат доста по-приятен вид.
 
От: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Колкото и да са го развалили, olx.bg е номер едно по продажби. И не само в България, а и в другите държави.
bazar.bg e гола вода отвсякъде. Това е сайт за продажба на 3-та употреба парцали и фалшиви маркови стоки, което е едно и също. Рейтинга на продавачите е пълна измислица - според броя на изпратените пратки с куриер.
Ако търсите сайт с реален рейтинг на продавачите, пробвайте в magazincheto.eu
p.s. имат и промоция в момента, безплатно промотиране на първите 3 обяви.

Тука стана като в онзи женски сайт за мамитата... където някой пита за мнение за добра почистваща фирма и след 2 минути си отговарят сами с това колко били доволни. :D
 
От: Некоректно отношение от prodavalnik.com

Това което ме привлича към такъв тип сайтове е трафика, респективно и дали продава. Другото е второстепенно.
Като функционалност, подредба и леснота на навигация сайта е ОК. Може би малко по-простичък вид, с по-малко бутони и менюта, щеше да е по-добре за масовия потребител. Може да помислите и върху намаляне на броя цветове. Вижте базара и олх-а колко по-изчистени седят и имат доста по-приятен вид.


Да.. естествено, че трафика е най-важен... но преди трафика, трабва да предразположим потребителите да го генерират :) Иначе съм съгласен за цветовете, но както казах, исках да направя експеримент за да сме по-различни... защото всички търговски сайтове са сиво, сини, зелени :) Но вероятно за напред ще си експериментираме с дизайна :)
 
От: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

Колкото и да са го развалили, olx.bg е номер едно по продажби. И не само в България, а и в другите държави.
bazar.bg e гола вода отвсякъде. Това е сайт за продажба на 3-та употреба парцали и фалшиви маркови стоки, което е едно и също. Рейтинга на продавачите е пълна измислица - според броя на изпратените пратки с куриер.
Ако търсите сайт с реален рейтинг на продавачите, пробвайте в magazincheto.eu
p.s. имат и промоция в момента, безплатно промотиране на първите 3 обяви.

Колега, само като видя подобен сайт на joomla или wordpress и ми става ясно какви възможности може да ми предложи и дали базар е гола вода, сравняван с него. Не знам какви са ви критериите за сравнение, но точно това сравнение е нелепо.
 

Горе