Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

хахахаха, добре. Та въпроса беше към TS
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Ко се драчите :)
тук сме
КАТО В КАЗАРМАТА...
повлиян от другата тема :)

Събрали сме се сган от всички краища всеки с неговите си идеи и начини на мислене.
Нормално е да са харесваме и да се мрази м и да се псуваме и да се репчем... ми ние сме заедно колко- доста време?

Всичко си е в границите на нормалното,
Разбира се има няколко по ярки ПАТОЛОГИЧНИ СЛУЧАИ...
Особенно един, на който като си му прочел едното мнение и няма нужда да му четеш другите, защото
дори гогле бота като му мине по мненията и го счита за дубликейт контент нищо че пише много...

та така - хотплеснах се :)

панди, глупости... винаги си има дупка дето да го пъхнеш...
В момента не правя по 5 000$
но преди няколко седмици пуснах пак едно показно за 2000 ОЙРО
В момента средното което се прави месечно е 1500 ойро
Забелязвам от няколко седмици насам доста силно повишаване ... не знам на какво се дължи.

Но все пак ви обясних още в началото че това е хоби и не разчитам на тези приходи.

Малко съм си занемарил хобито, за сметка на повече почивка, забавление и основната ми дейност която не е онлайн.
А и одъртявам... целта ми вече не е като вашата да изкарвам повече пари, а да живея спокойно и да имам много свободно време.

-----------------------------

И ЗА ДА ГИ Е ЯД ДУШМАНИТЕ, НЕ МОГА ДА НЕ СЕ ПУФАЛЯ ЧЕ МЕСЕЧНИЯ МИ ДОХОД НЕ Е ПАДАЛ ОТ 3 ГОДИНИ НАСАМ ПОД 5 ЦИФРЕНА СУМА.
та така... някой дал на дядо си гараж за 150 лева под наеми си бие гъза в тавана че бил герой и голям умник... а живее на гърба на умрелите си роднини
и целия свят му е крив че нема акъл да изкара пари сам...

ЯД МЕ Е ДЕВА ЧЕ СЪМ МУ БИЛ ИГНОРА И НЕМА ДА ВИДЯ КАК ЩЕ МЕ ПСУВА КАТО ВИДИ ТОВА, НО КАКТО СПОМЕНАХ... ТО КАТО МУ ПРОЧЕТЕШ ЕДНО МЕНИЕ И ВЕЧЕ МУ ЗНАЕШ СЛОВОСЪЧЕТАНИЯТА И ОБИДИТЕ...
Толкова му позволява капацитета, освен да го съжаляваш и да му се присмееш какво друго да направиш...
Все пак не е сам - народа в по голямата си част е прост и калпав като него...
пак че дядовците им завещали по някой имот за да преживеят мизерно...


И те така отдавна не съм писал, и ми се лее... явно имам лека социална недостатъчност покрай темерутските празници...
 
От: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Весела Коледа на вашия променен стар форум :)
там не сподяляте ли такива тайни ?

аз лично се боря с всякакъв вид панди,мечки и злобари!

AMOUN Весели и на теб и след 1 ви още по добри резултати

кое пък се е променило ?

да гадаем от тези ? :

1)казвам го за да ми мине яда :)
2) станахме по добри...

Честита Коледа и на теб! И в другия форум се споделят ценен опит и съвети. И офлайн и онлайн. Когато опознаеш хората, стават все повече офлайн :)

Не ме е яд. Ако ме познаваше лично, убеден съм, щеше да си наясно, че си сбъркал човека на който да вменяваш такова нещо :) Моите резултати с адсенс и афилиейти също не са лоши, но знам какви са били по това време(2010) и през какво съм минал след втората панда тази година, за да успея да наваксам и поддържам растежа.

Под промени имам предвид точно това, промените в алгоритъма и по-специално пандата.

Благодаря ти за отговора AMOUN. 2 х евро също са си добра цифра. За теб поне съм сигурен, че ако вземат да не ти стигат или си отпочинеш достатъчно от свободното време, лесно ще можеш да ги вдигнеш. По мое мнение пандата наложи изискване за измисляне на чисто нови схеми за вадене на парите. Не че не може, просто трябва да се адаптираме.
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Брех тоя Амун, бе.
Сам си е инфлация, толкова пари прави...
 
От: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Не ме е яд. Ако ме познаваше лично, убеден съм, щеше да си наясно, че си сбъркал човека на който да вменяваш такова нещо Моите резултати с адсенс и афилиейти също не са лоши, но знам какви са били по това време(2010) и през какво съм минал след втората панда тази година, за да успея да наваксам и поддържам растежа.

Под промени имам предвид точно това, промените в алгоритъма и по-специално пандата.


Не ме е яд.

това беше към друг потребител


за другия форум разбрахме,а и ако ме познавахте лично може би само щяхте да спечелите ;)

Нека бъдем по добри през тази година и не бъдем злобари!

Весели Празници
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Карго-Идиота идол на всичкото Бедно, Гладно, и Необразовано селянджър мечтаещо да дойде в големия град за да стане човек пак е хванал някой и друг Шаран който да вярва на Лъжите му.

Само че наивниците трябва да знаят че преди да започнете да правите пет цифрени суми(само в рубли и в мечтите си разбира се) трябва да минете през:

1. Мангалите от Централна гара и 10 години мизерен животец в техните Коптори в Модерно предградие за 200 лева месечен наем.

2. След като малко се окопитите и изкарате някоя и друга стотинка в голямото село следват салоните за масаж(бардаците) и импулсните телефони-първи стъпки в секса за всеки чекиджия

3. Третия етап съвсем естествено след придобития "опит" е лапането на Китайски и Арабски паламарки на Илиенци за без пари с цел да те допуснат до някоя и друга врътка с вноса на карго боклуците купувани само от идиоти на десеторни цени.

........

4. Ако случайно през описания вече мизерен житейски път някой арабин докато шиба вас или ламята ви открехнене че съществува интернет и гугъл може да попаднете на форум като този и със събраните грошове да си КУПИТЕ ГОТОВИ САЙТОВЕ ИЛИ ДА ПЛАТИТЕ НА НЯКОЙ ДА ВИ ГИ ИЗГРАДИ, както направи автора на тази тема като даказал се на всички Безмозъчен Олигофрен и тогава вече.........

.....ще можете да се хвалите на децата до 12-13 годишна възраст колко Велик Селски Цървул сте

ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДНЕ
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Аз пък тая панда да ви кажа честно не я усетих...

Само имам повишаване на уникалните на почти всички сайтове с между 10 - 30%
така че не знам как и защо но всъщност не съм недоволен от нея :)
Даже и не знам точно какво е панда, нито пък съм професионалист в сеото... каквото съм чул от форума
и не ме мързи го пробвам :)

Та затова си мисля че каквото и да направи гогле, винаги ще му намерим начина.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Traki, какво стана с баницата с късмети и пандата:mrgreen:
 
От: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Traki, какво стана с баницата с късмети и пандата:mrgreen:

Ми какво да стане, аз кофти късмета с пандата по английските сайтове го ядох два пъти, добре поне че не беше навсякъде по едно и също време. С пандата дето вирее из България, уж се обичаме. Сега се надявам лошото парче вече да съм го изял и като късметчета да са останали само парата и късметчетата с измъкванията :)

Живи и здрави, ще стане ясно
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

В България никаква Панда не вирее, според мен
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Автора на темата да не се радва много. Може би просто покрай празниците повечко рекламодатели са се навъдили за да изкарат нещо от празниците. По късмет са ви съвпаднали ключовите думи. В началото на идващата година може да очакваш спад. Е, може и да бъркам.
 
От: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Автора на темата да не се радва много. Може би просто покрай празниците повечко рекламодатели са се навъдили за да изкарат нещо от празниците. По късмет са ви съвпаднали ключовите думи. В началото на идващата година може да очакваш спад. Е, може и да бъркам.

Темата е от преди година и половина ...
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Все пак последните мнения са отскоро. По тези празници знам, че в някои ниши има скок в цените на рекламата. Под скок не се има предвид от $50 да стане $5000. Не отричам успеха на AMOUN. Просто казвам, че по празниците стават чудеса. Само дето после ги няма.

Интересно ми е тези суми дето се показват за колко сайта и с каква (като брой) обща аудитория са.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

По празниците си е едно. Ако ефекта на празниците ти е включен в целите, мрежата, бизнес модела.... може и да изкараш нещо, но си остава празничен ефект. Друго си е ако е постоянен.

$5000 от адсенс могат да се правят и само от един сайт, с около 15000 уникални дневно, от които 93-97% да са чисто нови посетители. Може да има и по-добри резултати, но най-доброто изпълнение което съм виждал е с такива данни
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

то мина време вече не е чак тайна :)
5 000 се направиха от средно 30-40 000 уникални дневно,
които обаче незнаеха как и защо са се озовали в този сайт и бързаха да излят...
и в суматохата 2-3% от тях кликаха по банерите :)

Един единствен сайт ги направи 95% от приходите...
но малко се улях с експеримента и за месец уникалните се качиха от 10 000 на 100 000
и като станаха 100 000 гуглев ми тегли шута на индексираните страници :)
Явно му дойде в повече резкия скок и някъде е светнала червена лампичка.
Готино беше - уникални 100 000 презареждания 50 000 :)

Все пак гуглвев си ми изплати парите, а акаунта не е баннат и от тогава до сега не е спирал да носи само този акаунт средно по 1000 лева на месец.
Въпреки че продължих с експериментите на него акаунт и за две години откакто го има са баннати поне 30-40 домейна и от серпа и от адсенс...
Явно гуглев приема че аз реално не съм правил нарушения, а грешките са си в него.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

В България никаква Панда не вирее, според мен

Жестоко се лъжеш приятелю, първо ми поряза главния доставчик на кинти после ми поряза на 90% от останалите сайтове, като ги прати в трета глуха.
От порязването на пандата до сега от стартирах 4 нови проекта от които трите след няма и два месеца бяха наказани веднага :(.
От старите само един-два се измъкнаха, а напоследък забелязвам малко покачване на трафика по наказаните.

Не желая да се срещам с глупавата панда повече никога през живота си.

Никога няма да си забравя вечерта когато започна всичко беше точно преди 6 месеца и 2 дни. Бях седнал с приятел да пием по биричка и след като си седнах пак пред пц какво да видя :-o вместо 1100 онлайн само 50. Първото нещо което ми дойде на ум беше ами то нещо с тиксото има проблем или сървъра е бил паднал. Е да ама не. Така и не разбрах какъв е проблема и надали ще разбера. После последва верижната реакция всичките ми сайтове започнаха да се сриват един по един дори и такива които са нови по на месец даже и по-малко. Сега както казах се надявам просто да не срещам повече глупавата панда, и не го пожелавам на никой. :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Е добре де, тея 4 стартирани сайта какво си правил, какво съдържание са имали, че 3 са заминали ?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Ами единия беше портал няма да споменавам темата, но нямаше нищо нередно, другия социалка (не този от подписа ми) , един за обяви и един за свободно споделяне на мнения.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

дай пример, ако искаш на ЛС, искам да разгледам някой сайт. Досега мислех че няма панда в БГ
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Четох темата докато се породи скандала... от там нататък не съм я чел. ОБАЧЕ, пич поздравления от мен, това е много добра сума пари, да си ги харчиш с кеф и където си пожелаеш ;)
За съжаления българите сме бахти хората, когато започваш нещо ново и питаш по форуми и сайтове... никой не отговаря братче, всеки гледа да изкара от тебе 1лв. За това се радвам на такива като теб.. дето дразнят другите :D
Разбирам и ми е ясно че няма да кажеш от коя ниша (ниши) са тези пари, затова ще те питам друго :) Я кажи поне, на какъв CMS или на коя друга система си заложил? Тоест.. това онлайн магазини ли са, портали ли са, или директории? Върху какво си ги качил... Joomla, WP...или нещо друго ?
 

Горе