Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Ама ниой не казва с какви сайтове ги е направил и по-какъв начин :)
Един сайт на английски, категория:Забавления, начин:Стандартен
Така добре ли е ?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Няколко човека скочиха да викат къв съм .. забравих кво беше нещо комунистическо там... чак жлъчката и мсе напука от злоба и яд :) че не било вярно... еми... понеже се върнах малко от морето и се присетих да ги подразня още малко

Голям човек стана, от морето се върна но акъла ти не се върна....

Първо честито за парите ( да не забравиш да се разплатиш с уебдизайнерите, хората по подръжка на сайтовете ти и оптимизацията и всички отговорни за твоето "хоби" )

Второ когато пусна споменатата тема репликите и коментарите по нея бяха основно за изплагиатстването на темата от наскоро пусната подобна но в друг раздел, а комунистическите изцепки са относно офлайн карго "бизнеса" ти а не по повод онлайн защото ти ти такъв едва ли имаш.

Трето за разлика от теб някои предприемачи сами си правят сайтовете, сами си ги оптимизират, сами си намират нишите и сами са отговорни за печалбата от тяхното онлайн хоби независимо дали е афилейт от продажби или от реклама както е в твоя случай.

Четвърто Аз вече минах 1К в родна валута джоб парсъ от моето хоби, а до края на годината ще мина и в зелено или защо не и в евро, и всичко това съм постигнал САМ без нито една стотинка разходи.( не се ядосвай много но има и такива)

Кой е предприемач нека старите гурута и експерти преценят
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

ЕЙ ГО ЛАЙНОТО АКО НЕ СЕ ИЗСЕРЕ В ТЕМАТА НЯМА КОЙ НЕ МУ Е КЕФ ДА Е САМО В КАНАЛА ИСКА ДА ОМИРИШЕ НАВСЯКЪДЕ :)

ПЪРВО - ДА ГО ДУХАШ - ТОВА Е ХОБИ - НЯМАМ ДИЗАЙНЕРИ, НЯМАМ ПОДРЪЖКА И ТЕМ ПОДОБНИ. ИМАМ САМО 300 ЛЕВА РАЗХОДИ / ЗА КОИТО ЩИ ОБЯСНЯ В ПЕТО /.

ВТОРО - ПАК ДА ГО ДУХАШ - друга тема за адсенс няма подобна, за офлайн бизнеса ми можеш само да завиждаш и да търепериш от злоба и завист... щото ти никога няма да го достигнеш.

ТРЕТО - ДУХАЙ - ПРЕДПРИЕМАЧ НЕ ОЗНАЧАВА САМ ДА СИ ПРАВИШ ВСИЧКО - НЕ БЪРКАЙ ПРЕДПРИЕМАЧ С БАЧКАТОР НАЛИ? Познаваш ли строителен предприемач който сам си строи мизерните блокчета? Въпреки че както щи стане ясно не съм плащал на персонал нито имам разходи.

ЧЕТВЪРТО... МНОГО ИМА ДА ДУХАШ - ЖЕНА МИ КОЯТО КОЯТО ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ Е И КРАСИВА И УМНА... ПРАВИ ТРОЙНО ПОВЕЧЕ ПАРИ ОТ ТЕБ НАПЪЛНО САМА / останалата аст от четвърто ти се омазва с предните точки та затова да преминем в пето, та на теб не ти стига фантазията и за 4 нормални точки а си ги омешал :)/

ПЕТО ЩИ ОБОБЩЯ ОЛИГОФРЕНИЯТА ОТ ПРЕДНОТО ИЗКАЗВАНЕ... ТИ СИ ЛАЙНО... ТИ ПУСКАШ ТЕМА В КОЯТО ПИТАШ ДАЛИ ДА ОТКРАДНЕШ 30 ЛИРИ ОТ НЯКАКЪВ В ЕПЕЙ? ТИ СИ МИЗЕРНИК - ДАЖЕ СИ СИ ИЗТЕГЛИЛ стотинките... ЗА ДА НЯМАШ ПРОБЛЕМИ .. .ТИ СИ БОКЛУК БРЕ ПИЧ И ТО МИЗЕРЕН КОКОШКАР - АЗ ДОРИ И КАТО НЯМАХ НИКОГА НЕ БИХ СИ ПОЗВОЛИ ДА ОТКРАДНА ТАКИВА ПАРИ !

ВСИЧКО СЪМ ПСОТИГНАЛ САМ МУХЛЬО , ДОШЪЛ СЪМ ПРЕДИ 10 ГОДИНИ В МИЗЕРНАТА СОФИЯ С ЕДНО САКЧЕ ЕВТИНИ ПАРЦАЛКИ И 300 ЛЕВА В ДЖОБА :)
И СЪМ ЗАПОЧНАЛ ОТ ПЪЛНАТА НУЛА В КОЯТО Е ТРЯБВАЛО ДА ЯМ ХЛЯБ И ЛЮТЕНИЦА В МИЗЕРНА КВАРТИРА.
ТА НЕ МИ ГОВОРИ ТИ МУХЛЬО КОЙТО ЖИВЕЕШ ОЩЕ НА ГЪРБА НА ИМОТИТЕ НА МАЙКА СИ И БАЩА СИ КАКВО И КОЙ Е ПОСТИГНАЛ САМ... аз не съм получил нито стотинка помощ от никъде :) в момента печеля толкова пари на месец колкото ти неможеш да изкараш ЗА ДВЕ ГОДИНИ !!! така че злобей си на воля :) и завиждай.. радваш ме :) / Всъщност няма лошо да има кой да ти помага.. аз бих се радвал ако имаше кой... няма лошо да имах няколко имота от на дядо които да продам и да стана глезено лайно като никс :)
ЗА САЙТОВЕТЕ РАБОТИМ... ПАРДОН - ЗАБАВЛЯВАМЕ СЕ ДВАМА ЧОВЕКА .. ПО ЕДИН ЧАС НА ДЕН ДА КАЖЕМ... ЕДИНСТВЕНИТЕ НИ РАЗХОДИ СА ЗА ДОМЕЙНИ И ХОСТИНГ О И ЗА БИРА ДА НЕ ЗАБРАВЯ... РАЗБИРАЙТЕ ЧЕ ВРЕМЕТО НА РАБОТА НЕ МИНАВ АБЕЗ НЯКОЛКО ХАЛБИ НА ЧОВЕК
НЕ СПОМЕНАХ ТЕЗИ РАЗХОДИ ЗАЩОТО ТУК СТАВА ДУМА ЗА ПЕЧАЛБА ОТ АДСЕНС... ЗАБРАВИХ СЪЩО ТАКА ДА КАЖА ЧЕ В ТОЗИ МЕСЕЦ СЪМ/СМЕ СПЕЧЕЛИЛИ И 1100 ЛЕВА ОТ БЪЛГАРСКА ПРОГРАМА ПОДОБНА НА АДСЕНС И ОЩЕ 800-1000$ ОТ ВТОРИЯ АКАУНТ В АДСЕНС НА НЕГОВО ИМЕ КОЙТО Е
ПРОСТО АКО ИСКАШ ИЗВАДИ ОТ ТЕЗИ ПАРИ 300 ЛЕВА ЗА РАЗХОДИ ЗА ХОСТ И ПАК ИМА НАЛЪДЕ ДА ЗЛОБЕЕШ НАЛИ :)

за подробности - ДИЗАЙНА на тези сайтове е кован с тесла и мотика... нямат дизайн имат малко таблици и няколко цвята... и 2- 3 гифчета.. направени надомно
това не попречи да минем 100 000 уникални на ден
УСПЕХ НА ТЕЗИ КОИТО И СКАТ ДА ПЕЧЕЛЯТ В НЕТА... И РАЗБИРА СЕ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗЛОБА И ЗАВИСТ НА ТАКИВА ЖАЛКИ СЪЗДАНЯИ КАТО НИКС :)

МОГА ДА ВИ ИЗДАМ ТАЙНАТА НА УСПЕХА НИ - НЕ МИ СЕ СВИДИ ЗАЩОТО НЕ ГЛЕДАМ НА ВАС КАТО НА КОНКУРЕНЦИЯ - ПАЗАРА Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ ЧЕ ИМА ЗА ВСИЧКИ И ПАК СМЕ МАЛКО :) ТА ЗНАЧИ ИСТИНАТА ДО КОЯТО ДОСТИГНАХ АЗ И СЪМ Я СПОДЕЛЯЛ ДОРИ ТУК ВЪВ ФОРУМА Е :

ДА ГО ДУХАТ ПОСЕТИТЕЛИТЕ!

Ако успеете да си го интерпретирате правилно - ще постигнете успех много по бързо отколкото иначе :)

Ако има интерес ще ви помогна да разберете тази тайна на успеха в другия си пост, ако не ми вярвате... ваша работа пожелавам ви успех и си намерете друга истина може пък да е по успешна от моята.
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Ето това се казва отговор :) AMOUN направо преподава :) :)

Това са много добри резултати, може ли да споделиш в каква област са сайтовете или сайтът :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Евала колега ! Хора които да завиждат и да злобеят винаги ще има (Българи сме все пак), пожелавам ти двойно другият месец !
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

ЕЙ ГО ЛАЙНОТО АКО НЕ СЕ ИЗСЕРЕ В ТЕМАТА НЯМА КОЙ НЕ МУ Е КЕФ ДА Е САМО В КАНАЛА ИСКА ДА ОМИРИШЕ НАВСЯКЪДЕ :)

ЧЕТВЪРТО... МНОГО ИМА ДА ДУХАШ - ЖЕНА МИ КОЯТО КОЯТО ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ Е И КРАСИВА И УМНА... ПРАВИ ТРОЙНО ПОВЕЧЕ ПАРИ ОТ ТЕБ НАПЪЛНО САМА / останалата аст от четвърто ти се омазва с предните точки та затова да преминем в пето, та на теб не ти стига фантазията и за 4 нормални точки а си ги омешал :)/

B]ПЕТО ЩИ ОБОБЩЯ ОЛИГОФРЕНИЯТА[/B] ОТ ПРЕДНОТО ИЗКАЗВАНЕ... ТИ СИ ЛАЙНО... ТИ ПУСКАШ ТЕМА В КОЯТО ПИТАШ ДАЛИ ДА ОТКРАДНЕШ 30 ЛИРИ ОТ НЯКАКЪВ В ЕПЕЙ? ТИ СИ МИЗЕРНИК - ДАЖЕ СИ СИ ИЗТЕГЛИЛ стотинките

Псувай, псувай това е нищо ти си способен на много повече, пък и аз съм наясно с твоят умствен капацитет и езикови възможности така че не можеш да ме учидиш с нищо нито мен нито някои от присъстващите в този форум от поне 24 часа.

Ти си представителна извадка на типичния български "бизнесмен" виреещ само в посткомунистическата ни действителност, паразитиращ на гърба на идиотите (робите) които му работят за жълти стотинки

За пореден път ми напомняш защо не признавам Български "работодател", Българска "работна заплата" и Български "договор"

PS

Жена ти и нейните качества, способности и възможности вече ги обсъдихме в една друга тема така че тук ще си спестя кфалификациите пък и едва ли ще се унижа да ти падна на нивото още веднъж .........

EDIT:

Не става въпрос за Епей, а за получени 30 паунда в PayPal, но това е електронна система за разплащане за която ти едва ли си чувал още повече пък запознат с начина на работа с нея....

Но на теб и ламята ви е простено, къде е китайското карго и идиотите дето ви работят в магазина за евтини боклуци, къде е Paypal и онлайн бизнеса
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Извинявай ама не разбрах ти ли си спечелил 10 000 + лева за месец онлайн или аз?
и пак извинявай но ти ли ли лъжеца и крадеца който вместо да попита човека да не е сбъркал с парите- ИСКА ДА ГИ ПРИСВОИ ?

И ЗА ПЕРСОНАЛА - ИМА ХОРА ОТ ФОРУМА КОИТО СА ИДВАЛИ В МОИТЕ САЛОНИ И МАГАЗИНИ НЕКА ДА ПОПИТАТ ПЕРСОНАЛА МИ ИМА ЛИ ПО ГОТИН ШЕФ ОТ МЕН И ИМА ЛИ ОТ КАКВО ДА СЕ ОПЛАЧАТ

и си личи по писнето кои от двамани е по умен и забавен нали :)
а и си личи и кой има повече горе нали .. а и долу кой има повече си личи може да си питаме жените :)

изобщо толкова си по ниско от мен че ми е смешно като се сетя за теб...


а и като си по умен ? постигни повече от мен и го докажи
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Аааа това оня никс ли е? Дето искаше висока заплата, ама не си намери шеф който да му я даде...
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14303

Към никс:
Бакта, за да бъдеш успешен предприемач трябва да си доста повече от успешен работник, щото успешния работник си гледа само неговите си задължения, то предприемача поема и доста други задължения.
Не си мисли че като не ти дават мечтаната заплата, със собствен бизнес ще я прокопсаш.

Тука сме се събрали да се учим един друг, да споделяме опит, а не да си мерим пишките.
Това че някой е изкарал парички, може само да те радва. Щото си попаднал на правилното място където хората знаят как. Учи се от такива хора, не ги прави свои врагове. Абе що вървиш срещу себе си не мога да те разбера?

ПП: Споделям мнението на АМОУН за теб, но за съжаление не съм толкова изразителен (така и не се научих да съм) :(
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Аааа това оня никс ли е? Дето искаше висока заплата, ама не си намери шеф който да му я даде...
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14303

Батка ти се научи да четеш и мислиш а после се опитвай да ми даваш акъл, не че ще успеш защото ти едва ли имаш такъв но от опит глава не боли.

Ония nics никога не е искал и никога не е работил за заплата, шефове и работно време, защото nics е ЧОВЕК а не РОБ.

Моята теза в тази тема е че за по-малко от 1000 лева няма да си губя времето в нито една фирма и при нито един "бизнесмен", но 1000 лева под формата процент от печалбата изплатени като комисионна или хонорар а не като твърда работна заплата при твърдо работно време.

ПП: Споделям мнението на АМОУН за теб, но за съжаление не съм толкова изразителен (така и не се научих да съм)

За да си като твоят идол АМОУН не е необходимо да се учиш просто редовно гледай Бунак тв и Славито и посещавай чалготеките и кафаните.

Внимавай да не се излъжиш да завършиш висше образование или да прочетеш някоя книга, пък да не говорим да отидеш на театър защото безвъзвратно ще се отдалечиш от мечтата си да станеш успешен "предприемач" като АМОУН и да достигнеш неговото интелектуално ниво.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

темата стана пак за книгата на рекордите Гинес (най-дълготрайна виртуална кавга)

предлагам да отворим нова тема където да пишем за най-известните двойки кавгаджии на форума + цитати от най-здравите им "бисери"

тандемът "Никс-Амоун" мисля че заслужено заема първо място като двойката най-оригинални и стилизирани "класови врагове"!

има ли съгласни с мене?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Момчета защо не се съберете да разрешите проблема offline ?
 
От: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

темата стана пак за книгата на рекордите Гинес (най-дълготрайна виртуална кавга)

предлагам да отворим нова тема където да пишем за най-известните двойки кавгаджии на форума + цитати от най-здравите им "бисери"

тандемът "Никс-Амоун" мисля че заслужено заема първо място като двойката най-оригинални и стилизирани "класови врагове"!

има ли съгласни с мене?

Съгласен съм с теб.
Понеже спора стигна и до интелектуално ниво и начин на изразяване, ще изкажа мнение, че според мен niks се изразява по-добре, но логиката, и доводите тук са на страната на amoun. Последният да не се пъчи много, защото още не му вярвам за цитираната сума. :)
Най-важното е, че и двамата изкарват пари от предприемачество или както искате го наречете. Наистина е тъпо тук да се спори на кой му е по-голям. Това, което би трябвало да се цени повече, е една оригинална реализирана идея, донесла доход и удовлетворение. Зад сумата на amoun (ако е действителна) би трябвало да стои такава идея или поне аз така усещам нещата.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Внимавай да не се излъжиш да завършиш висше образование или да прочетеш някоя книга, пък да не говорим да отидеш на театър защото безвъзвратно ще се отдалечиш от мечтата си да станеш успешен "предприемач" като АМОУН и да достигнеш неговото интелектуално ниво.
Ти наистина ли смяташ, че завършвайки висше образование ставаш УМЕН.
Това е една заблуда.Спри да плюеш и се*еш в темата,че бая се изложи.
В крайна сметка AMOUN се похвали какво е постигнал и с право, а ти изсипа кофа с помия.
Идеята беше хората в този форум да се убедят,че това е постижимо за всеки.
Седни си на дупето и се концентрирай как да изкараш някой лев, с злоба нищо няма да постигнеш.
Чети в този форум, мисли позитивно и ще успееш.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Ти наистина ли смяташ, че завършвайки висше образование ставаш УМЕН.
Това е една заблуда.Спри да плюеш и се*еш в темата,че бая се изложи.
В крайна сметка AMOUN се похвали какво е постигнал и с право, а ти изсипа кофа с помия.
Идеята беше хората в този форум да се убедят,че това е постижимо за всеки.
Седни си на дупето и се концентрирай как да изкараш някой лев, с злоба нищо няма да постигнеш.
Чети в този форум, мисли позитивно и ще успееш.

дайте да добавим и една анкета-залагане за Амоун vs. Никс! аз преди се двоумях кой е по-прав НО последните сиромашки изцепки на Никс с откраднатите 30 евро доста наклониха везните към Амоун - все пак той ПО-МЯЗА на такъв, за какъвто се представя, а другата страна (въпреки че се изживява като прероден Левски) малко се поизложи с тия 30 евро-та :twisted::twisted::twisted:
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Не изчетох всичко ама от цялата работа ме навява на идеята че въпросният печеливш сайт е сайт за духане!
:)

Едит/ПостСкриптум: Сега даже се сетих че и никс има такъв сайт и скоро очаквам да изравни резултатя... :О
 
100k UV на ден и само толкова $$$, нещо не е наред
при niche сайтовете за 6к$ са необх. около 20к UV или 5-10k UV с mailing list
 
това щото повечето му сайтове са за бг... пазара яко съкс тук... аз като направихме форума бях направо отчаян от това което получават занимаващите със сайтове за бг спрямо вложените усилия и посетителите... ако си малък е мизерия от всякъде аз и затова им разправям да правят саитове за чужбина

иначе някъде се бяхме заговорили по темите с ебизнес (от темата за дропшипинга) и бяхме стигнали до извод горе долу около 4-5000 таргетирани униклани ти трябват за $1000 което излиза като твоята сметка HaRRo :)
 

Горе