Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Алоо :) аз съм на 33 години не съм на 14 да ви лъжа за глупости
ХАРКОН - ДА КАЖЕШ ЧЕ НИКС СЕ ИЗРАЗЯВА ПО ДОБРЕ ОТ МЕН... СРАВНИ НИ МНЕНИЯТА... ИЗВИНЯВАЙ НО МИСЛЯ ЧЕ НЕ РАЗБИРАШ...
оня знае само едно ... нещо за комунизма за славито и за бунак тиви :) то няма друго при него и изобщо как може дограничаваш цветущия ми език и огромното ми дар слово с ограничените скучни писания на никс ? кое ти е по кеф да четеш него или мен ?
всъщнот може да аз със счетоводителки и с банкови служители не се разбирам :)
ПРОЧЕЛ СЪМ МНОООГО КНИГИ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ / ЗА ИНФО НА НИКСЕРА / толкова колкото всички които пишете в тази тема може би не сте виждали... но това беше едно време :)
Сега ме мързи и прогресивно затъпявам :)
харконе - да кажеш че лъжа ? дал ли съм ти повод някога да си мислиш че лъжа и си фантазирам ?
може да съм простак и темерут :) но не съм фантазьор...
Малко съм странен / даже много /, но това се дължи на кривата ми социална жлеза :)


Кажи ми кога съм дал повод на някой от вас да мислите че лъжа и си измислям?
как може да кажеш че лъжа за тази сума?

и извинявайте но да ме сравнявате с злобния и завистлив никс? който може само да обижда със заучени фрази и да мрази ? обижда ме...
харконе кое те кара да мислиш че лъжа?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Брат, винаги съм ти се кефил, още откакто дойде и ти правя евала за това, което си направил. Много ме надъха, честно.

П.С.: Това не променя факта, че още те псувам тайно нощем, задето махна оберион.нет :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Не съм казал, че лъжеш. Казах, че не вярвам тази сума да е реалната, което е различно. Това, че аз не вярвам не означава, че ти лъжеш! Има някаква вероятност и да е реална сумата. :)
Може да имаш оригинална мисъл на моменти, но правилното изразяване е нещо различно.
Наскоро обясняваше колко малко време отделяш на ден за работа по сайтовете си. Това ме кара още повече да се съмнявам в цитирания месечен доход. Ако е шега, то не е много подходяща за тук. Надявам се да не се опитваш да градиш adsense култ към Amoun за сметка на другите, заливайки се от смях в offline среда.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

то има няколко поговорки :) народни за това нещо...
как да ти обясня както си постелиш така ще спиш :)
примерно да ти кажа чесно за офлайн бизнеса си отделям средно по 1 час на ден също...
понякога и по 4-5 понякога и по николко но средно е 1 час наден ...
това не пречи да печеля няколко пъти над тази сума месечно :)
и под няколко пъти не разбирай 2-3...
за мен най-ценното е да имам свободно време...мога цял ден да вися пред компа което и правя често и да си чеша езика в този форум... но ме мързи да си пусна и 5 обяви на ден. това е за мен един сайт ако ще да печели и 100 000 няма да ми хареса ако се налага да губя цял ден с него...
затова затворих и магазина си за да не вися като пъда там по цял ден
...
разбери че преди години тази сума щеше да ми се види голяма - но сега с нея и без нея - все ми е тая :) Обидно ми е да ми казват че лъжа.. знаеш ли дори в реалния живот не лъжа- или в момента поне не се сещам да съм излъгал някого, освен ламята разбира се като ме пита дали съм и изневерявал :) Ако под изразяване имаш в предвид правописа ми .. как да ти кажа за мен хората са... знаеш какво мисля за хората - казвал съм го много пъти .. та това е все едно ти да хвърлиш две шепи жито на кокошките и после да седнеш да го пренареждаш защото не се е разпиляло добре

СПОРЕД МЕН МАЛКО УСИЛИЯ КОЙТО ВЛАГАШ ЗА ДА ПРОЧЕТЕШ НАПИСАНОТО ОТ МЕН ПА БИЛО ТО И С ГРАМАТИЧНИ ГРЕШКИ СИ СТРУВАТ НАСЛАДАТА ОТ ПРОЧЕТЕНОТО :)

за оберион.нет...това беше моята виртуална чекия и поглед от моята гледна точка, която считам за най-вярна, но реших че хората не заслужават да им показвам правия път... който го види сам да му се радва - останалите нека си живеят в простотия и самозаблуда:)
или с други думи... преминах от виртуално на реално онаниране :)

а за доходите от гогле ... то не стана изведнъж ... първия месец 70 -90$ втория 150 третия 300 после на петия 400 после на 10 -тия 800 и после на 12-тия 6 000 :) сега се надявам да удвоя па да видим дали ще стане :)
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Брат, винаги съм ти се кефил, още откакто дойде и ти правя евала за това, което си направил. Много ме надъха, честно.

П.С.: Това не променя факта, че още те псувам тайно нощем, задето махна оберион.нет :)

Вярно обериона ме е карал да се смея на глас.

По темата-винаги съм знаел, че освен голяма уста Amoun има и умствен багаж горе на тавана. Може да е малко,но както казват хората: "Малко акъл да имаш-на време да ти дойде".
Кисел е, темеруд е, ама това да не е сайт за запознанства. Кефя се, че вече не само в BlackHatWorld.com и Warrior форума има теми за това "Как правя по еди колко си хиляди долара на месец". Ако остави личните нападки и каже нещо повече за това толкова успешното негово "хоби", добре дошло за всички във форума.

п.п. Amoun-e, Имам едно комшийче дето много прилича на адреналинката Жана. Да приказвам за едно домашно клипче тип "Яна" ?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

@harkon, не че нещо, но за какво му е на Амоун да ни ментосва относно сумата която изкарва на месец? Сигурен съм, че е в състояние да получава душевен оргазъм от къде-къде по-интересни неща от драскането по форуми, изграждане на култове и джафканията с никс. Виждал съм системата му от адсенс сайтове когато оберион.нет го имаше (бате Амоун, що го махна бе, толкова готини неща имаше там, темерут с темерут такъв :)), сериозна работа си бяха, не съм изненадан, че изкарва по толкова пари. Има си нюх човека, находчив е, вярно склонен е да ръси простотии, ама всички сме така. Съдейки по постовете му не е човек, който ще тръгне да се прави на някакъв празноглав самохвалко. Айде със здраве. :)
 
От: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

п.п. Amoun-e, Имам едно комшийче дето много прилича на адреналинката Жана. Да приказвам за едно домашно клипче тип "Яна" ?

ми обясни му че съм грозен и темерут .. ама пък няма проблем да пръсна няколко хилядарки по нея стига да е палава и дискретна за няколко седмици... разбира се не и казвай че ще има хилядарка и за теб :cool::oops:
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Виждал съм системата му от адсенс сайтове когато оберион.нет го имаше,сериозна работа си бяха, не съм изненадан, че изкарва по толкова пари. :)

системата от сайтове познати вам изкарваше по 1000 - 1500$ на месец в продължение на 6 месеца в момента има западане но това е защото как да и обръщам внимание при положение че другите ми сайтове правят няколко пъти повече? та тази система в момента е наполовина паднала.. но бива :)
Съжалявам че не ви казвам коиса сайтовете изкарали тези пари ..
но като бях нов и наивен тук ВИ КАЗВАХ всичко.. и веднага се намериха хора които да ме шибнат с тоягата през кръста :)
докладваха ми сайтове на гогле...
други па писаха жалби и какви ли не глупости ...
та си научих урока и вече не споделям...
при положение че има дебели и комплексирани младежи с инициали И.А. да не споделям имена :) които се гордеят с това че докладват сайтове на гогле :)
Лошото е че имат и последователи :) та инак с радох бих си направил виртуален оргазъм да ви ги покажа... и да видя опулени физиономии :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

а за доходите от гогле ... то не стана изведнъж ... първия месец 70 -90$ втория 150 третия 300 после на петия 400 после на 10 -тия 800 и после на 12-тия 6 000 :) сега се надявам да удвоя па да видим дали ще стане :)

Нека, че иначе не е кой знае какво сметнато на годишна база ..само за България изглежда голяма сума: ) щот сравняваме с нашите заплати

... и като че ли е станала някаква генерална промяна между 10 и 12 -тия месец :)
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

AMOUN, дай боже повече такива примери да има. Парите не възпитавали!!! Да, ама не. Я виж ти как си станал по-благ откакто се върна във форума. Дали е заради кинтите или заради ваканция - няма значение. Ама вземи се стегни малко, че с този добър тон, който преобладава в последните ти постове не е толкова интересно :)

Между другото преди са те докладвали на Г., а сега някой ще вземе да те докладва на НАП ... гадовете не спят и в тая криза се множат като хлебарки :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Някой индивиди се хващат за това че съм обявил за получени от мен 30 паунда от неизвестен акаунт в PayPal и това било признак за сиромашия.

Е кажете ми сега това не е ли родна картинка.

Какво предпочитате да си пребера парите въпреки че не знам от кой са и да си трая ли изобщо да не бях пускал темата.

Съжалявам че ще разочаровам някои от вас но парите си стоят непокътнати и вече съм изпратил запитване до PayPal с питане какви рискове крие тази транзакция и едва след като получа отговор ще реша какво да правя

Но не ви упреквам 30 паунда са си много пари за някои хора
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Някой индивиди се хващат за това че съм обявил за получени от мен 30 паунда от неизвестен акаунт в PayPal и това било признак за сиромашия.... ...Но не ви упреквам 30 паунда са си много пари за някои хора

Не бях чел скоро по жалко мнение опитващо се да оправдае автора и същевременно да намекне колко е богат :)
Не съм виновен аз че си се изложил... и не ти е за първи път :) да не ти вадя и старите теми пълни с глупости...
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Хора не се карайте и не си мерете "байтовете". Живота е хубав и не си заслужава да го губите за такива неща.
@AMOUN честито за успеха и да не е последен.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Хора не се карайте и не си мерете "байтовете". Живота е хубав и не си заслужава да го губите за такива неща.
@AMOUN честито за успеха и да не е последен.

мчи тук пред хората ко не повикаме да си премериш пишкалака ... къде да го праим :)
нъл за тва съ борим :)
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Айде стига сте се дърляли за глупости. Този форум е за да си помагаме да печелим пари, а не да се плюем един друг.

АМОУН даде един прекрасен пример за това какво може всеки един от нас да постигне с упоритост, предприемчивост и труд, за което го поздравявам и му желая още много успехи!!! Примерът е изключително важен, защото опровергава скептицизма на много хора, а именно този скептицизъм е най-голямата пречка за успех. Ще успеем само ако си повярваме, че можем да успеем. Завистта и злобата са проява на слабост и нека който ги изпитва да ги запази само за себе си и да не ползва този форум като кошче за душевни отпадъци.

Браво АМОУН, продължавай да печелиш и да споделяш във форума, защото помагаш на всички ни!!!
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Amoun браво човече :) Много ме радват хората като тебе които знаят какво искат от живота и как да го постигнат. Принципно 5000 $ месечно не са много пари, но за българският стандарт за перфектни. Определено ще станеш идол на много хора които сега се учат тепърва. Много ще ги абицираш.
Религията отрича да има човек идол, но аз не съм религиозен :) хехехе имам си свой собсвен които винаги ми помага и ме напътства със всичко свързано с интернет бизнеса. :)
Пожелавам ти само успехи и да станеш българският ShoeMoney.
Макар, че малко се съмнявам в тоя приказен герой понеже леко ми прилича на scamer. :)
 
От: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Не бях чел скоро по жалко мнение опитващо се да оправдае автора и същевременно да намекне колко е богат :)
Не съм виновен аз че си се изложил... и не ти е за първи път :) да не ти вадя и старите теми пълни с глупости...

Ти и да четеш ли можеш, я това е новина за мен

Кога се научи преди да се напиеш като руска свиня (цитирам твое изказване) или след това.

За разлика от теб аз не е необходимо да вадя каквито и да е теми, достатъчно е всеки средно интелигентен човек да прочете което и да е твое мнение и веднага ще му стане ясно жалката ти душевност и ценностна система гравитираща единствено и само върху парите, колите, жените и разбира се как да се напиеш качествено.

Но какво да очакваш от един селски бек слугувал като ратайче на някоя мутра от Илиенци, която за благодарност го е отворила на някоя далавера с китайското карго та да изкара някоя и друга стотинка и той сега си мисли че е станал човек, то така ако се ставаше е хей пей сърце.

Но за разлика от други подобни на него мутро-бизнесмени които инвестират откраднатите от наивните Българи пари в образованието си макар и на стари години или в това на децата си, той горкия е толкова ограничен че едва ли ще си прахоса парите за такива "ненужни" неща.

Къде по-добре е да бъде форумния идиот и да размива всички със слабоумието си и разбира се с премерването на нещо което едва ли има, а и да го има то надали върши работа.
 
Re: От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Кефя се, че вече не само в BlackHatWorld.com и Warrior форума има теми за това "Как правя по еди колко си хиляди долара на месец".

това беше преди 2-3 години, сега като някой се оптита да се похвали и идват 50+ негативни поста като "If you dont share something with the community, dont waste our time", "lol, you made my day, you came here(your 1st post) to show us fake pics, go f*k yourself" , "what is the point of this thread, r u expecting +rep and thanks,if you don't have something important to say, go back to DP"
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

бих искал да те поздравя с една снимка :)

ще сложа само около 20% от нея защото ако видиш цялат аможе да получиш инсулт :)
но мисля че съм хванал най- важното нали :)
 

Прикачени файлове

  • zaniks.jpg
    zaniks.jpg
    8.8 KB · Преглеждания: 204

Горе