Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Абсолютно са прави kuzmanin и against. Подкрепям на 200%!
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

На безскрупулните и на идиотите не им пука, но трябва ли да бъдем всички такива?
ти нали беше анархист по убеждения?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Искам само да кажа едно голямо браво на @AMOUN. Пожелавам ти още по-големи успехи за в бъдеще.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Абе той Амун си прави кефа и кинтите докато някой индивиди само завиждат и искат да му пречат, та ей що не земете да му врътнете по една свирка ве??

Радвам се за успеха ти и дано в светло бъдеще изкарваш повече..
Приятно изкарване на празниците!
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Ей тая тема не я бях видял, мерси codefuture че я дигна :D Сега съм се насочил и аз към адсенс сайтовете, като вече имам 3. Като цяло идеята ми е да създам повече сайтове, но за ключови думи с по-малко търсене и високо срс (над евро на клик според adwords) за да може по-лесно да се ранкват на 1-ва страница, а високата цена на клик да компенсира по-малкото посетители, не знам до колко ще постигна нещо, но мисля че има шанс :) Няма да се бутам при думите с много търсения, че мързела ми е в повече и нямам опита и всичко да класирам сайт добре там.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Мерси, добре че са такива теми, да надъхват новите:| Ще видим сега с тая панда, нали пак ъпдейти на алгоритъма, ама това донякъде е предимство на повече сайтове, ако удари 1 имаш други 2 и не оставаш на сухо.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Евала за печалбата, за напред да се покачват много. Не можах да издържа на напрежението да прочета всичко, но моля ви колеги нека никой не прави мръсно на другия. Единия спечелил толкова другия толкова, няма значение важно е вие да сте доволни, не ползвайте максимата на мен може да ми е зле ама на другия да му е още по-зле, така няма да се оправим никога. :)
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

То си беше в реда на нещата да изгърмят разни сайтове с хиляди уникални посетители и нулево съдържание вътре. Мисля си, като почнеш да правиш по 3-5к месечно от адсенс и изведнъж те порежат, как ли се чувстваш? Щото човек лесно почва да харчи бързите пари, а после трудно се свиква с липсата им.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

То си беше в реда на нещата да изгърмят разни сайтове с хиляди уникални посетители и нулево съдържание вътре. Мисляожа си, като почнеш да правиш по 3-5к месечно от адсенс и изведнъж те порежат, как ли се чувстваш? Щото човек лесно почва да харчи бързите пари, а после трудно се свиква с липсата им.
Това важи за всички начинания къде не държиш юздите на това де се случва с тебе и с доходите ти...
При Адсенс и ножа и хляба са у нечии други ръце.

И при афилиейта е подобно, но евентуално в по-малка степен - заради конкуренцията (обикновено има алтернативни продукти).

ЦПА? Ох, майко...
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

AMOUN интересна тема си започнал и добри резултати си показал. Поздравления!
Интересно ми е, след всичко което се е случило от тогава насам, успя ли да задържиш тези приходи или пандата те върна назад? Успя ли да заобиколиш филтрите или ако не, успя ли да компенсираш промените с нови проекти, за да задържиш или увеличиш приходите от адсенс?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Весела Коледа на вашия променен стар форум :)
там не сподяляте ли такива тайни ?

аз лично се боря с всякакъв вид панди,мечки и злобари!

AMOUN Весели и на теб и след 1 ви още по добри резултати


успя ли да задържиш тези приходи или пандата те върна назад? Успя ли да заобиколиш филтрите или ако не, успя ли да компенсираш промените с нови проекти, за да задържиш или увеличиш приходите от адсенс?



кое пък се е променило ?

да гадаем от тези ? :

1)казвам го за да ми мине яда :)
2) станахме по добри...
Нещата много се промениха от лятото насам...
 
Последно редактирано:
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Радвамсе много за теб! Старая се да постигна и аз този успех, засега съм много далеч, но твоя пример ми дава силата да вървя напред - значи можело, значи става.
Имам само един въпрос - нямаш ли с кой да споделиш тази радости и гордост? Постовете ти миришат на звездна болест и грандомания.
И след като си на толкова високо и недосягаемо ниво, защо се излагаш да се караш с по-низши от теб създания? Дори и да заслужават.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Незнам но ми напомняш за един иво апостолов дето ги назнайва (малко ) нещата :)
разбира се че имам с кого да споделя ,но друго е да си кажа какво мисля за вас и внимавам (уж)без да ви дразня :)

пс:не се карам!
някъде иво, да си видял да се карам ? :)
Радвамсе много за теб! Старая се да постигна и аз този успех, засега съм много далеч, но твоя пример ми дава силата да вървя напред - значи можело, значи става.
Имам само един въпрос - нямаш ли с кой да споделиш тази радости и гордост? Постовете ти миришат на звездна болест и грандомания.
И след като си на толкова високо и недосягаемо ниво, защо се излагаш да се караш с по-низши от теб създания? Дори и да заслужават.
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

wanderer забрави да смениш профила или отговаряш вместо AMOUN?
 
От: Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

wanderer забрави да смениш профила или отговаряш вместо AMOUN?
Просто ползвайте цитати като се храните,
понеже на сеирджиите като мен им е трудно да вдянат без усилие кой по кого фърга...
 

Горе