Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

От доста време не бях писал в темата, но няма как да не споделя този шедьовър.
Детско филмче с анимирани гениталии смути шведите

Родители в иначе смятаното за доста толерантно шведско общество се оплакаха от анимационното филмче на детски телевизионен канал, в което има танцуващи и пеещи... пениси и вагини.

В едноминутния клип на Barnkanalen гениталиите пеят с думички, които понякога децата използват за интимните си части. "Ето го Уили, тича без гащи. Звездичка е страхотна, повярвай ми, дори на стара дама... Уили и Звездичка, каква страхотна банда!"

Видеото е в YouTube и "Фейсбук" и е създадено от програмата Bacillakuten, чиято цел е да образова децата за частите на тялото им, разказва лондонският "Гардиън".

На двете места в интернет има и одобряващи, и доста възмутени родители относно идеята, че толкова малки деца (до 6 години) се очаква открито да говорят за интимните си части. "Какво, за Бога, е това? Понякога се чудя колко наркотици взимат тези в детските предавания", пише един потребител. "Страхотна песничка за най-естественото нещо под слънцето. Забавно видео. Колко зле е, когато възрастните превръщат нещо толкова хубаво и естествено в нещо срамно", пише друг.

[video=youtube;8Wp9iNINHMc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8Wp9iNINHMc[/video]

Песничката е написана и изпълнена от Йохан Холмстрьом, който за предишните предавания е работил по теми от типа на "Пишкане, пръцкане и акане".

За славата на клипа помогна и това, че временно YouTube го класифицира като "съдържание за пълнолетни", т.е. който иска да го гледа, трябва да потвърди, че е поне на 18 години.

Самото предаване е включено в програмата в края на месеца, което е изцяло посветено на гениталиите.

"Ами, дайте да държим в тайна, че децата имат вагини и пениси, докато навършат 18 години! Вероятно те няма да забележат дотогава, че имат нещо в гащите си, а когато това стане, то ще бъде - да се надяваме - покрито със срам и чувство за вина", иронизира Каролин Гинер, програмен директор за детските предавания в образователния канал UR.
Моят коментар - :oops: Ей Богу, в какви изродиски времена живеем :shock:
 
От: Ненормалната Европа

Ромчетата ако гледат подобни клипчета у нас,ще почнат да раждат на 9-11 г. И на 40-45г. ще са прабаби и дядовци вече :-o
 
От: Ненормалната Европа

Ромчетата ако гледат подобни клипчета у нас,ще почнат да раждат на 9-11 г. И на 40-45г. ще са прабаби и дядовци вече :-o

Разбиха ме тия в Разлог...

Никога не съм имал проблеми с циганите. Живея срещу тях, купонясвам по заведенията с тях, всичко е точно.

Но там (в Разлог) беше нещо ужасно...

All Kings Men ме натовари за световно. То не беха сакати дечица и кривокраки пилони.... Сите се изявиха...

Нападат те вкупом и нема мърдане. Води се кукерски празник... nevermore!
 
От: От: Ненормалната Европа

Разбиха ме тия в Разлог...

Никога не съм имал проблеми с циганите. Живея срещу тях, купонясвам по заведенията с тях, всичко е точно.

Но там (в Разлог) беше нещо ужасно...

All Kings Men ме натовари за световно. То не беха сакати дечица и кривокраки пилони.... Сите се изявиха...

Нападат те вкупом и нема мърдане. Води се кукерски празник... nevermore!

@Страна дане сиял кукерски бой тое за здрави, несе коси
Ама коса били цигани си за оплаквание шото циганин и даго сънуваш значит болест
 
От: Ненормалната Европа

Баси ужаса, това не трябва да се толелира. Колко ли педала има и тук....
И ето едно от нещата, за които съм писал тук. Гнусна гей пропаганда предназначена за деца.

1619643_608644029184936_554517704_n.jpg


цялата гняс тука във ФБ

Ако някой, някой ден, даде на децата ми такова нещо, нема да му се верва ;)
 
От: Ненормалната Европа

Време е да обръщаме резбата...

[video=youtube;8OIFy3pt0ag]https://www.youtube.com/watch?v=8OIFy3pt0ag&feature=player_embedded[/video]
 
От: Ненормалната Европа

Пак като не са на влакче или на конче...Бива. :lol:
 
От: Ненормалната Европа

Пак като не са на влакче или на конче...Бива. :lol:

Недей!
Че ще пуснат 16/9 светофари...
 
От: Ненормалната Европа

Ирландия декриминализира кокаина и хероина

Заедно с това властите в страната планират изграждането на специални стаи в Дъблин, където зависимите ще могат да употребяват тези вещества, но ще имат осигурени чисти игли, спринцовки и т.н.

:shock:
 
От: Ненормалната Европа

Очаквам до няколко години да узаконят и браковете с домашни любимци...:cry:
E, то първо бяха гей браковете там. Сега легализират обезболяващите средства :lol:
 
От: Ненормалната Европа

E, то първо бяха гей браковете там. Сега легализират обезболяващите средства :lol:

Влак в Германия се е сблъскал с влекач, пренасящ американска бронирана машина, има загинали и ранени.

[video=youtube;XK7omniOkYU]https://www.youtube.com/watch?v=XK7omniOkYU[/video]
 
От: Ненормалната Европа

safe_image.php


Привикване към новговор и подмяна на джендър-ролите в детска книга, спред обществените нужди през 1963 и 1991-ва години.
Вместо само мама зайка да готви, вече помага и татко заек.
Пощальонът (mailman) става разносвач на писма (letter carrier).
Характеристики на половете като ''смел'' и ''красива'' отпадат.
Пожарникарите са полово неутрални (fireman - fire fighter).
Мъжките и женски роли в игрите се подменят.
Всякакви следи от каубои и индианци се замитат.

По-детайлно - тук
 
От: Ненормалната Европа

След Великобритания и Холандия и във Финландия набраха достатъчно гласове за провеждане на референдум за излизане от ЕС.

Както е тръгнало, скоро в ЕС ще останат само България, Румъния и "горещите момчета" с шпротите.
 
От: Ненормалната Европа

Чудех се в коя тема да напиша това, и тък като е нещо ненормално и сме в Европа, го поствам тук:
Русия си има Путин, а....
Мисля, че си над нивото на тоя сайт. Като искаш да пускаш нещо, пускай смислени неща.

По темата:

Ученици от Пазарджик казаха "да" на толерантността

И се възцари мир на земята, и всички заживяха щастливо.
 
От: Ненормалната Европа

Все черните реват за толерантност а точно те са тези които не са толерантни.
 

Горе